גדר מתכת מחיר למטר

אם כל מה שאתם רוצים לדעת זה את המחיר של גדר לגינה שלכם, אז במקרה של גדר מתכת מחיר למטר יכול לנוע בין 450 שקלים ועד 1000 שקלים ויותר למטר רץ אחד. אבל האמת היא שלפני שאתם מזמינים גדר לגינת הבית, ישנם עוד לא מעט פרטים ונתונים שאתם רוצים לדעת לפני שאתם מקבלים החלטה. בשורות המעטות העומדות לרשותנו לא נוכל לספק לכם את כל המידע הדרוש לכם לשם קבלת החלטה כאן ועכשיו, אבל המומחים של המרכז הישראלי למסגרות ישמחו לתת לכם את הבסיס שאיתו תוכלו לעשות את הצעד הראשון לפני שאתם מגיעים למסגר מקצועי.

סוגים שונים של גדר מתכת

אז אתם יודעים שאתם רוצים להזמין לגינה שלכם גדר ואתם יודעים שאתם רוצים את הגדר הזאת ממתכת. זה אולי נראה לכם טריוויאלי, אבל כבר עשיתם צעד גדול לעבר גדר לגינה. ישנם אינספור סוגים של גדרות המיוצרות מסוגים שונים ושילובים שונים של חומרי גלם, לרבות גדרות זכוכית, גדרות עץ, גדרות פלסטיק, גדרות במבוק וכן הלאה, ולהתחיל לבחור את האופציה המתאימה מבין כל האפשרויות הללו זו משימה לא פשוטה שאתם כבר חסכתם לעצמכם. העניין הוא שבהזמנת גדר מתכת מחיר למטר יכול להשתנות מאוד בין סוגי המתכת השונים ובהתאם לאורך הגדר, לגובה הגדר ולעיצוב הגדר. כך למשל, גדר ברזל תעלה לכם בסביבות 450 ₪ למטר רץ בעוד גדר אלומיניום תגיע כבר ל-800 ₪ למטר. גדר נירוסטה שנחשבת לגדר היקרה ביותר יכולה להגיע ל-1000 שקלים ויותר למטר רץ. אז הפערים הם רק של מאות בודדות של שקלים, אבל כשמכפילים את זה בעשרות מטרים, מגיעים לפערים של אלפי שקלים בין סוגי המתכת השונים, עוד לפני שדיברנו על העיצוב, המרקם, הגוון והאלמנטים העיצוביים שתרצו לשלב בגדר.

המחיר זה לא הכל

בכל מקרה, כשאתם בוחרים גדר מתכת מחיר למטר הוא לא הפרמטר היחיד שאתם רוצים לבחון. הגדר הזאת היא הגדר שתשמש ככרטיס הביקור של הבית שלכם, שתשפיע על מצב הרוח שלכם כשאתם מגיעים לבית וכשאתם שוהים בו ולבטח בגינה שלכם. מעבר לכך, אם אתם מתקינים גדר גם משיקולי בטחון ומיגון הבית, אתם צריכים לקחת בחשבון שיקולים נוספים כמו גובה הגדר, העמידות שלה בפני פריצות וכדומה. כדאי גם לחשוב על הפרטיות שאתם מבקשים לקבל מהגדר הזאת, על ההשפעה שלה על תנועת האוויר והצל בגינה ועל המידה בה היא מסתירה לכם את הנוף. כל אלה הם שיקולים שעליכם לקבל עוד לפני שנכנסתם בכלל לטרטוריה של מחיר למטר.

מוכנים לצאת למשימה? המרכז הישראלי למסגרות מציע לכם מגוון רחב של סוגי גדר מתכת מחיר למטר תחרותי ואטרקטיבי וכמובן שירות מקצועי, אספקה מהירה, התקנה וכמובן אחריות מלאה על הגדר ועל העבודה.

גדר מעוצבת
התקשרו עכשיו