שערים ומעקות

תוכן עניינים

 

שערים ומעקותבתכנון של כל פרויקט חדש או שיפוץ של בית ישן יש צורך בעבודות פרזול שונות בין אם מדובר על גדרות, סורגים, גגות ובין אם בשערים ומעקות. הפרזול הוא חלק נפרד מעיצוב הבית שלנו גם בהיבט הפרקטי שכן במקרים רבים מוצרים מברזל או מתכת אחרת יהיו הפתרון האולטימטיבי אך גם בהיבט העיצובי, שכן בעזרת הטכנולוגיה של היום ניתן להגיע למוצרים מרהיבים מברזל ברמת גימור גבוהה מאוד.

 

שערים ומעקות – אילו מוצרים ניתן להפיק מברזל?

אנחנו במרכז הישראלי למסגרות יכולים ליצור עבורכם כל מוצר ברזל שעולה בדמיון שלכם ובכל עיצוב. אנחנו מתמחים בייצור בהתאמה אישית, הן מבחינת סגנון עיצוב והן מבחינת מידות תוך כדי דגש על שימוש בחומרים איכותיים ביותר ורמת גימור גבוהה מאוד בשלב הייצור.

 

ניתן מברזל ליצור קשת רחבה מאוד של מוצרים אך שניים מן המוצרים היותר פופולריים הם שערים ומעקות. שערי ברזל הם פופולריים משתי סיבות מרכזיות כאשר הראשונה היא לאור העמידות הגבוהה של שער מברזל מבחינת פגעי מזג האויר שכן בעזרת גילוון שער ברזל יכול להחזיק שנים רבות בתנאי חוץ מבלי להחליד כלל ושנית לאור המראה החזק שלו שקשה מאוד יהיה לפרוץ או לשבור אותו ולכן הוא מרתיע פורצים ופולשים. גם מעקה מברזל נחשב למוצר מאוד פופולרי כאשר פה הסיבות מעט שונות מאלו של שערי ברזל.

 

אמנם ברזל נחשב לחומר מחוספס וקשיח אך בעזרת פירזול נכון ומעט עיצוב בסגנון מעודן ויוקרתי ניתן להגיע לתוצאות יפות מאוד וליצור כל מעקה העולה בדמיון שלכם, בין אם מעקה ספירלה, מעקה מרובע ועוד במגוון רחב מאוד של עיצובים ועיטורים ולכן הוא הבחירה הפופולרית ביותר למעקות בתים בין אם מדובר על בתי מגורים משותפים ובין אם מדובר על בתים פרטיים.

 

מה המחיר של שערים ומעקות?

שערים ומעקותהמחיר של שערים ומעקות תלוי כמובן בהרבה מאוד משתנים כמו למשל באיזה חומר בדיוק אנו משתמשים, מהי רמת הגימור של המוצר אותו אנו מעצבים, מורכבות העבודה, רמת התכנון והעיצוב ועוד מגוון משתנים אחרים כמו למשל במידה ומדובר בשער חשמלי, המחיר יהיה גבוה יותר כמובן. המחיר של שער לדוגמא יכול לנוע בין 2000 ש״ח ל-3000 ש״ח כאשר ישנם תוספות כאלו ואחרות שיש לקחת בחשבון כמו עיצוב מיוחד של השער שעלול להוסיף למחיר בין 1000 ש״ח ל-2000 ש״ח או תוספת של גילוון חם שמוסיפה גם היא למחיר סדר גודל של בין 1000 ש״ח ל- 1500 ש״ח.

 

המחיר של מעקה גם כן תלוי בסגנון העיצוב שלו ובמורכבות שלו אך ינוע בין 700 ש״ח ל-800 ש״ח למ״ר כאשר גם כאן לגילוון חם יהיה תוספת מחיר של בין 400 ש״ח ל-500 ש״ח למ״ר. המחיר של מעקה מעוצב למשל יכול לנוע בין 1200 ש״ח ל- 1500 ש״ח למ״ר.

 

 

התקשרו עכשיו