מחירון ניקוי ספות, ניקיון בתים לאחר שיפוץ

תוכן עניינים

שיפצתם את הבית שלכם, בשעה טובה! 

אחרי כל התוכניות והתכנונים, מצאתם אנשי מקצוע שאתם סומכים עליהם, בחרתם צבעים, ידיות, תאורה חדשה, פיניתם את הבית וסידרתם את הכל לקראת השיפוץ.

חוויה מעייפת לכל הדעות, אבל הציפייה לראות את הבית החדש גדולה מאוד.

חבל שנשאר ממש הרבה לכלוך אחרי שיפוץ ואם עברתם חוויה כזו פעם אתם מכירים את כמות העבודה הנדרשת כדי לנקות את הבית, בטח תוך כדי חיים העמוסים שכולנו חיים כיום.

הפתרון שאנחנו מציעים לכם הוא שירות ניקיון בתים לאחר שיפוץ.

כדאי ומומלץ לערוך סקר שוק, יש הרבה חברות שמציעות שירות ניקיון בתים לאחר שיפוץ, כדאי לשים לב האם התמחור הוא לפי שעת עבודה או שאתם סוגרים מחיר עבור ניקיון כללי.

כמה דגשים שצריך לשים לב אליהם:

  • האם הניקיון כולל חלונות ושאיבה של המסילות – אלו נוטים לצבור המון אבק, במיוחד אם החלפתם ריצוף או ששברתם קירות בבית
  • האם חומרי הניקוי כלולים במחיר – האם החברה גובה תשלום נוסף עבור חומרי ניקוי מיוחדים או שאתם צריכים להביא את החומרים שלכם ?האם השירות כולל את החומרים בתוכו?
  • האם הניקיון כולל שפשוף של כתמי הצבע מהרצפה או רק שטיפה? הכי מתסכל בעולם לחזור לבית שעבר צביעה ולראות כתמי צבע שצריך לשפשף אותם אחד אחד.

אם במהלך השיפוץ החלטתם להשאיר את הסלון הנוכחי שלכם, כדאי לשקול ניקוי מקצועי של הספות, במיוחד אחרי השיפוץ כדי להסיר את כל שאריות האבק.

מומלץ לבדוק מחירון ניקוי ספות לפני שמזמינים שירות כזה, מפני שיש פער גדול בין חברות שונות שמציעות שירות ניקוי ספות ולרוב ההבדל נמצא בחומרים ובמשך זמן העבודה.

יש חברות שיציעו לכם להשתמש בחומרים מסוימים, לכן בזמן שאתם בודקים במחירון ניקוי ספות את ההבדל במחיר תבדקו אם הפער נמצא בחומר הספציפי, אם קיבלתם המלצה על חברה מסוימת אתם יכולים לשאול אותם אם שינוי בחומר שהם משתמשים בו יכול לגרום להוזלה במחיר.

אנחנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו טלפונית או לקבוע פגישה על מנת לקבל את הצעות המחיר המשתלמות ביותר. 

התקשרו עכשיו