מדרגות ברזל חיצוניות מחיר החל מ-799 ש"ח!

בתים ודירות רבים נתקלים בצורך בהתקנת מדרגות ברזל חיצוניות בבית פרטי או בדירה. אתם ודאי שואלים את עצמכם מדוע יש צורך במדרגות חיצוניות והאם ניתן להתקין את המדרגות בתוך הבית. לעיתים מתעורר הצורך להתקין את המדרגות דווקא ככאלה שיהיו חיצוניות לאור מספר סיבות. סיבה נפוצה מאוד להתקנת מדרגות ברזל חיצוניות היא לאור עובדה שאנו צריכים מדרגות בין שני מפלסים במרפסת, כלומר בבתים שהם דופלקס לעיתים ישנה אפשרות לעלות מהמרפסת ישירות אל מפלס הגג לשם כך עולה הצורך במדרגות חיצוניות.

מעקב ברזל למרפסת

סיבה נוספת בגינה נצטרך להתקין מדרגות ברזל חיצוניות היא רצון ליצור כניסה נפרדת לקומה השנייה בעזרת דלת חיצונית במידה ויש לנו אפשרות להפוך את הקומה העליונה בבית פרטי או בדירה ליחידת דיור. בעזרת גרם מדרגות נוכל ליצור כניסה נפרדת ופרטית אל החלק העליון של הבית וליצור יחידת דיור עם כניסה נפרדת במידה ואנו רוצים להשכיר אותה לדייר חיצוני ולתת לו ולנו פרטיות.

היתרונות של מדרגות ברזל חיצוניות

היתרון המרכזי של התקנת מדרגות חיצוניות מברזל לעומת חומרים אחרים כמו עץ למשל היא העמידות של הברזל בתנאי חוץ למשך זמן רב. הברזל למעשה עובר תהליך של גילוון ששומר עליו מפני פגעי מזג האויר ועוזר לו להיות עמיד למשך זמן רב גם בתנאי מזג אויר קשים של חום וגשם. את כל זאת אנו משיגים למעשה באפס אחזקה שכן הברזל הוא אינו חומר שיש לטפל בו באופן תדיר כמו העץ למשל. יתרון נוסף של הברזל הוא שניתן לעצב אותו בצורות שונות ומגוונות כך למשל נוכל ליצור גרם מדרגות בצורת ספירלה או גרם מדרגות רגיל. למעשה תודות ליתרונות הפרזול, הברזל הוא חומר גלם מאוד גמיש ונוכל לעשות איתו כמעט כל מה שנרצה בהתאם למקום שיש לנו בהתאם לעיצוב אותו נרצה להשיג.

ראו גם: ייצור סורגים

מדרגות ברזל חיצוניות מחיר

ככלל המחיר של המדרגות יהיה מורכב ממספר משתנים כאשר המדרגות והמעקה בדרך כלל יתומחרו בנפרד. כמובן שהמחיר של המדרגות יושפע באופן ישיר מכמות שעות העבודה שנצטרך להשקיע בהן ובכמה שהעיצוב שלהן יהיה מורכב, ובסופו של דבר המחיר של המדרגות ייקבע לפי מדרגה או לפי מ״ר.

משתנים נוספים שישפיעו על מחיר המדרגות יהיו הצורה שלהן, סוג הגילוון אותו הן יעברו ועוד מגוון משתנים אחרים.

מחיר מדרגות ישרות ינוע סביב מחיר של 800 ש״ח למדרגה כאשר מחיר של המעקה יהיה כ- 900 ש״ח למ״ר. מדרגות ברזל ספירלה יעלו כ-1300 ש״ח למדרגה וכ-1500 ש״ח למ״ר למעקה. במידה ואתם צריכים מדרגות חיצוניות מברזל לבית שלכם המומחים של המרכז הישראלי למסגרות ישמחו לייעץ ולסייע לכם בבחירת המדרגות הנכונות עבור הפרויקט.

מעקות למדרגות בבית