גנרטורים חשמליים

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

גנרטורים עוזרים לנו לספק חשמל לבתים ולעסקים שלנו. בעשורים הקרובים, אנו הולכים לראות שימוש מוגבר בגנרטורים חשמליים. גנרטורים חשמליים משתמשים במגוון שיטות – גז, נפט או פחם כדי ליצור חשמל שיכול לשמש בעלי בתים ועסקים. בעבר ראינו ניסיונות רבים של שימוש בגנראטורים לצורך הפקת חשמל בדרכים שונות – אנרגיה סולארית, אנרגיית רוח ועוד. אולם שיטות אלו לא הוכיחו את עצמן כמוצלחות במיוחד ומייצרות רק אחוז קטן מסך האנרגיה החשמלית המיוצרת ברחבי העולם . זו הסיבה שיותר אנשים פונים לשימוש בגנראטורים חשמליים כדי לספק את צרכי החשמל שלהם מכיוון שהם אמינים יותר מצורות אחרות של ייצור חשמל שניסינו עד כה.

גנרטורים חשמליים גדלו בפופולריות ככל שהאוכלוסייה גדלה והשתנתה. גנרטורים משמשים בעיקר למטרות תעשייתיות, כגון בתי חולים, אסדות נפט וייצור. הם גם מספקים חשמל לבתים ומשרדים. הפופולריות של גנרטורים חשמליים החלה לצמוח בסביבות 1900 כאשר תומס אדיסון המציא את מחולל מנועי הבנזין הראשון בשנת 1882. גנרטורים היו חלק מרכזי במלחמת העולם הראשונה שבמהלכה הם שימשו להנעת ספינות הקרב שנאבקו בו על הים כשאתם חושבים על גנרטורים חשמליים, מה שכנראה עולה בראשכם הוא מכונה גדולה שמייצרת חשמל עם רעשים מאוד חזקים? אפשר שלא לדעת שיש הרבה יישומים אחרים עבור מכונות אלה, החל מדגמים קטנים ביד לאלו שניתן למצוא על מכוניות ואופנועים.

לפי מינהל המידע האמריקאי לאנרגיה, גנרטורים לחשמל הם חלק חשוב בתעשיית ייצור החשמל במדינה. גנרטורים חשמליים משמשים למגוון מטרות, לרבות שימוש ביתי ומסחרי, וכן במגזרי תחבורה ותעשייה. יש היום בשוק מגוון רחב של סוגים שונים של גנרטורים חשמליים, על בסיס סוג הדלק והספק שלהם. חשמל מופק באמצעות שלושה סוגים עיקריים של תהליכים: בעירה (לדוגמה, שריפת דלקים מאובנים), ביקוע גרעיני (פיצול אטומים) ופוטו-וולטאי (על ידי המרת אור השמש לחשמל).  גנרטורים חשמליים יכולים לשמש למטרות שונות כמו בתים או שימוש מסחרי, תחבורה או מגזרי תעשייה. * קיים מגוון רחב של סוגים שונים של גנרטורים חשמליים

גנרטורים חשמליים הם חלק מהותי מחיי היומיום שלנו. הם מספקים לנו חשמל מתמיד, שהוא הכרחי עבור העולם המודרני שלנו מונע הטכנולוגיה. על פי נתוני מינהל המידע האמריקאי לאנרגיה, האנרגיה שהופקה על ידי כל תחנות הכוח בארה"ב בשנת 2014 הייתה 1.6 טריליון קילוואט שעות (קוט"ש). ביום אחד בלבד זה מסתכם במיליון מגה וואט שעה (MWh). המשמעות היא שתחנת כוח אחת גדולה פחמית יכולה לייצר מספיק חשמל כדי להפעיל את כל ארצות הברית למשך 8 ימים! יש להשתמש בגנראטורים חשמליים בכל מצב בו אין דרך בת קיימא אחרת לספק חשמל.

גנרטורים חשמליים חיוניים לרוב המטרות הביתיות והתעשייתיות. הם מקור חשמל זול לשימוש על מנת לייצר חשמל הנחוץ לפעילויות רבות. הגנרטורים החשמליים הראשונים יצאו לשוק בשנת 1882 והם שימשו כמקור כוח לתאורה, טלגרפים ומכשירים חשמליים אחרים. כיום, הם שונו בטכנולוגיה מודרנית כגון נורות LED, פאנלים סולאריים ומנועים יעילים יותר.

אני רואה במאמר זה דרך מצוינת להציג למישהו את הנושא של גנרטורים חשמליים בשל התוכן הייחודי שלו. אפשר ללמוד על ההיסטוריה של ההמצאה שלהם כמו גם כמה מהשימושים המודרניים שלה. גנרטורים חשמליים משמשים בדרכים רבות ושונות. הם משמשים לייצור חשמל וכוח לבתים ועסקים, או שהם יכולים לשמש להנעת מכונות גדולות או אפילו כלי רכב.

הנה רק כמה יתרונות של גנרטורים חשמליים:

  • הם לא משתמשים בדלק ולא פולטים זיהום
  • הם חוסכים את הסביבה על ידי שימוש במקורות אנרגיה מתחדשים כמו אנרגיה סולארית או רוח

ענק הגנרטורים זאת חברת גנרטורים המובילה בישראל, לרכישה או השכרת גנרטור – למידע נוסף ועליות של גנרטורים ביקרו באתר שלנו

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!