איתור נזילות מים ​ע"י אינסטלטור

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

ישנן דרכים רבות ושונות שבהן מים יכולים לדלוף לתוך בניין. שרברבים אוהבים להשתמש בכלי איתור נזילות הנקרא שסתום סליל כדי למצוא נזילות בצינורות. שסתומי סליל נועדו לזהות נזילות משטח. כלים אלו מורכבים מחתיכות מתכת המסתובבות על גבי פירי מתכת, העוברים דרך הקיר ותלויים מהתקרה, הרצפה או נקודה אחרת באזור הנבדק. שסתום הסליל מכויל במיוחד לסוג אחד של מערכת צנרת, אך ניתן להשתמש בו בכל מצב בו יש חשד לנזילת מים ואין זה מעשי לאינסטלטור לצאת ולבדוק את השטח. בנוסף, כלי זה יכול לשמש כחלופה זולה לבדיקת קיר גבס בעת בדיקת נזקי מים בתקרות או בקירות שסתומי הסליל מאפשרים לאינסטלטורים וקבלנים לקחת תפקידם של האינסטלטורים באיתור נזילות מים הוא לאתר את מקור הבעיה, לתקן ולמנוע אותה.

מקרי השימוש בתחום זה הם:

  • מניעת נזק למערכות ותשתיות על ידי זיהוי סימנים מוקדמים של דליפה או פוטנציאל דליפה,
  • קיצוץ בעלויות הכרוכות בהעסקת שרברבים על ידי כך שהם מאפשרים להם לבצע את עבודתם מרחוק ללא צורך לבקר פיזית בכל האתרים, וכן
  • חיסכון בזמן הן ללקוח והן לקבלן.

דליפת מים יכולה להיות כאב ראש גדול עבור שרברבים. הם יודעים שיש נזילה כשהם מריחים את המים, טועמים אותם באצבעותיהם, שומעים קולות של מים זורמים או מוצאים כל סימן לדליפה. איתור דליפות הוא תהליך של זיהוי ואיתור כשל במערכת נוזלים כמו צינור או מאגר על ידי חיפוש אחר סימנים (למשל, שינויים בלחץ) המעידים על חוסר איזון בין היצע וביקוש. תהליך הזיהוי כולל בדרך כלל מדידת רמות של גזים מומסים (למשל, ריכוז חמצן), רעידות הנגרמות על ידי בועות, שינויי מוליכות חשמלית ותופעות פיזיקליות אחרות הקשורות לזרימה בתוך המערכת הנבדקת. השימוש בשיטות איתור נזילות לא פולשניות הפך לפופולרי יותר ויותר עקב חששות גוברים לגבי זיהום מי תהום מצינורות תת קרקעיים דולפים.

איתור נזילות מים

איתור נזילות מים על ידי אינסטלטור: ישנם מצבים רבים שבהם עלולות להתרחש נזילות מים. אינסטלטור חייב להיות מוכן לטפל בהם, בין אם מדובר בבעיה קטנה או גדולה. פוסט זה בבלוג מדבר על הנהלים שמבצעים אינסטלטור כאשר הוא מנסה לאתר את מיקום נזילות המים. הנהלים ישימים לאיתור כל סוג של נזילת מים, ללא קשר לסוגיה.

אינסטלטור יכול לזהות נזילות מים על ידי האזנה לצליל הטפטוף. זוהי דרך מצוינת לזהות ולמנוע דליפות לפני שהן הופכות למסוכנות. באמצעות טכניקות שונות והאזנה לצלילים, אינסטלטור יכול לאתר נזילת מים בבניין במהירות. קל לתרגל טכניקות אלו גם בבית! איתור נזילות מים הוא תהליך שנעשה על ידי אינסטלטור. האינסטלטור מחפש את סימני נזילות המים בביתכם ואז מתקן אותם. המאמר דן במקרי השימוש הפוטנציאליים של עוזרי כתיבה בינה מלאכותית בכל הנוגע לאיתור נזילות מים.

למידע נוסף והזמנת אינסטלטור ביקרו באתר: nuflow – איתור נזילות מים

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!