שערי מתכת

תוכן עניינים

 

 

שערי מתכתלא משנה אם אנחנו גרים בבית פרטי או בבית משותף אחד הדברים ההכרחיים שיש להתקין הוא שער מתכת לכניסה לבית או לשביל הכניסה לבית. אנו רואים יותר ויותר בתים משותפים בהם בוחרים להתקין שער ממתכת לבית כאשר הרוב המוחלט של הבתים הפרטיים בישראל בוחרים להתקין שער גם הם ממגוון רב של סיבות.

 

אנחנו במרכז הישראלי למסגרות יודעים להתאים עבורכם את שערי המתכת המתאימים ביותר לבית שלכם כאשר אנחנו לוקחים בחשבון מגוון רב של משתנים כמו עיצוב הבית, מגבלות תכנוניות כאלה ואחרות, השתלבות של השער בסביבה הקיימת ועוד. הנסיון הרב שצברנו עוזר לנו להתאים עבורכם שער שיתאים לכם גם בהיבט העיצובי אך גם בהיבט הפרקטי.

 

מהן הסיבות שבגינן נרצה להתקין שערי מתכת?

בראש ובראשונה נרצה להתקין שערי מתכת על מנת ליצור מעטפת הגנה סביב הבית שלנו. אותה מעטפת הגנה יכולה לשמש אותנו למגוון רב של צרכים כמו למשל הגנה על הפרטיות שלנו שכן לא נרצה שכל מי שעובר ליד הבית שלנו יוכל להציץ לנו אל תוך הבית ובכך להפריע לפרטיות שלנו. בכך שיש שער מתכת עם גדר הוא מונע כניסה של שכנים או אנשים זרים לתוך המתחם הפרטי של הבית שלנו ובכך אנו שומרים על הפרטיות שלנו.

 

מעבר לכך שערי מתכת עם גדר הן גם מעטפת בטחון על הבית שכן במידה ופורץ חושב לפרוץ לנו אל הבית שער מתכת עם גדר ככל הנראה יגרמו לו לחשוב פעמיים אם לפרוץ אל הבית שלנו או לוותר וללכת לבית אחר. בשורה התחתונה שער בבית פרטי עוזר לנו לווסת כניסות של אנשים אלינו הביתה שכן רק מי שנרצה שיכנס כמו משפחה ואורחים יוכלו לפתוח את השער באמצעות קוד או מפתח. בבתים משותפים אנו נרצה להקים שער מתכת על מנת לסנן את הכניסות לבית וכך מי שלא צריך להיכנס לאיזור הגינה או הכניסה של הבית לא יוכל לעשות זאת כמו למשל בעלי כלבים שנמצאים בטיול עם חיית המחמד שלהם לא יוכלו לקחת אותה לעשות את הצרכים שלה בגינה של הבית שלכם.

 

 

מהו המחיר של שערי מתכת ?

המחיר של שערי מתכת משתנה בהתאם למגוון רב של משתנים כמו למשל סוג המתכת שכן במידה ונרצה שער מאלומיניום הוא יעלה לנו יותר משער ברזל פשוט. בנוסף במידה והשער הוא חשמלי או נע על מסילה הוא גם כן יעלה יותר משער ציר רגיל שנפתח באמצעות קוד או מפתח. פרמטר נוסף שישפיע על המחיר הוא סגנון העיצוב והפרזול של השער שכן ככל שיש יותר אלמנטים של פרזול השער יהיה יקר יותר. ככלל המחיר של שערי מתכת על ציר ינוע בין 1500 ש״ח ל-2500 ש״ח למ״ר. במידה והשער הוא חשמלי מחירו יהיה בין 2000 ש״ח לבין 3000 ש״ח למ״ר.

 

התקשרו עכשיו