שערים למדרגות

תוכן עניינים

 

שערים למדרגות

אין דבר בעולם שיותר יקר לנו מאשר הילדים שלנו. אנו נעשה הכל בשבילם בטח כשמדובר בבטיחות האישית שלהם. שערים למדרגות הם מוצר בטיחותי לכל דבר, כך שאם יש לכם בבית מדרגות שמחברות בין הקומה התחתונה לקומה העליונה של ביתכם ובמקביל אתם מגדלים ילדים קטנים, המומחים מטעם המרכז הישראלי למסגרות ישמחו לסייע לכם בתכנון, עיצוב והתקנה של שער התואם באופן מושלם לצרכים שלכם.

 

מדוע צריך שערים למדרגות?

לבתים רבים בישראל יש מדרגות כאשר פעמים רבות מדובר במדרגות שיכולות להוות סכנה של ממש. בשלב שהילדים גדלים, זוחלים, לומדים לעמוד וללכת, המעקה אינו מספיק כדי לשמור על הבטיחות שלהם. שער למדרגות הוא למעשה שער בטיחות המיועד למנוע נפילה של תינוקות וילדים ולהעניק לנו ההורים שקט נפשי. השער מקנה להורים ביטחון שהילדים שלהם נמצאים במקום בטוח והוא מומלץ לכל ילד כבר מהרגע שהוא מתחיל לזחול כדי למנוע פגיעת בטיחות כמו נפילה מהמדרגות או כניסה לחללים שלא מתאימים עבור ילדים.

 

שערים למדרגות כדאי להכיר

את השער למדרגות שאנו בוחרים אפשר להתאים כמעט לכל סוג של פתח אבל עלינו לקחת בחשבון את הצרכים שלנו לפני כן. כדי שנוכל לבחור את השער הנכון, עלינו למדוד היטב את גודל הפתח שאנו מעוניינים לסגור ולבדוק את אופציית ההתקנה. אחת הבעיות עם שערים למדרגות היא שאין למוצר אזר תו תקן אבל בעולם יש תקנים מסודרים ולכן חשוב שזה יהיה מוצר בטיחותי שנבין בקפידה רבה.

 

היתרונות של שערים למדרגות:

  1. לחסום בין קומות בבתים שיש בהם מדרגות
  2. למנוע כניסה לחדרים שאין אנו רוצים שהילדים יכנסו אליהם
  3. למנוע סכנה, יציאה או נפילה

 

מדוע מומלץ לבחור בשער ממתכת?

מתכת בין אם מדובר בברזל ובין אם באלומיניום היא החומר הטוב ביותר לייצור של שער למדרגות גם בהיבט הפרקטי וגם בהיבט החשוב יותר והוא הבטיחות. אנו מדברים על חומר שהוא חזק, יציב ואין סיכוי שאפשר לכופף או לעקם אותו. בנוסף, אין צורך בשום פעולת תחזוקה מיוחדת, ככה שאנו משלמים על מוצר שישרת אותנו נאמנה לאורך שנים רבות. המתכת הינה גמישה וניתן לעצב את השער בכל צורה שנרצה בהתאמה כמובן למדרגות ולמפתח שקיים מבלי לפגוע ברמת הבטיחות של השער.

 

שער למדרגות כמה זה עולה?

המחיר לשער למדרגות נקבע בהתאם לחומר שבוחרים ולגודל השער. המחיר של שער ממתכת למדרגות נע בין 1,200-2,500 שקלים. אנחנו במרכז למסגרות נשמח להעניק לכם שירות וליווי מקצועי, לסייע לכם בתכנון השער, בייצור ובהתקנה שלו. אנו מתחייבים לאיכות ולרמת גימור גבוהה באחריות. שירות בפריסה ארצית, מחירים הוגנים וצוות מקצועי העובד עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

 

 

התקשרו עכשיו