התקנת סורגים

תוכן עניינים

אנשים רבים טוענים שהם מעדיפים שלא להתקין סורגים בביתם או דירתם משום שזה מרגיש להם כאילו הם נמצאים בבית כלא. אם גם אתם חושבים כך, חשוב שתדעו שהתקנת סורגים מסייעת להפחית בעשרות אחוזים את הסיכון לפריצות וחשוב מכך, התקנת סורגים מונעת נפילות ושומרת על הילדים שלכם. התקנת סורגים מתאימה לכל מי שאין לו סורגים בדירה ולצערנו גם היום דירות קבלן רבות נמסרות ללא סוגרים.

התקנת סורגים הסוגים השונים וכמה זה אמור לעלות?

יש כמה סורגים עיקריים שקיימים בשוק וחשוב לדעת מה ההבדלים ביניהם.

  • סורגים ישרים- סורג ישר עשוי מפסים של ברזל אותם מתקינים צמוד לפתח של החלון. התקנת סורגים ישרים נחשבת לזולה ביותר מבין כל סוגי הסורגים. סוג סורג זה מתאים להגנה הן מפני פריצה והן מפני נפילה. המחיר שלו נע בין 350-650 שקלים למ“ר עבור סורג בעובי של 12 מ“מ. אם אתם גרים בדירת קרקע או בקומות הראשונות, עדיף לבחור בסוג בעובי של 14 מ“מ המגן בצורה טובה יותר מפני פורצים.
  • סורגי בטן – סורים עם בליטה המרחיקה את הסורג מהחלון. סורג זה מאפשר להניח אדניות או עציצים בין המרווח. הוא נחשב ליותר מסוגנן מבחינה עיצובית ופחות ”חונק“. מדובר למעשה התקנת סורגי בטון מפלדה שעברה תהליך גילוון בעובי של 12 מ“מ. גם אם רוכשים סורגי בטן, חשוב לשים לב שיש להם תו תקן והם עומדים בפני מזג האוויר הישראלי. המחירים שלהם נעים בין 400-750 שקלים למ“ר.
  • סורגים מתקפלים – סורגים הנעים על מסילה ואפשר גם לפתוח וגם לסגור אותם. מתאים בעיקר בבתים עם מרפסות או באזורים עם כניסה/יציאה אחורית. מתאים גם לבתי עסק. עשוי או מאלומיניות או מפלדה מגלוונת ומצוין להגנה גם מפני נפילה וגם מפני פריצה. המחיר שלו מעט קר יותר ונע בין 700-1,200 שקלים.

שימו לב שלא משנה איזה סורגים אתם בוחרים, חשוב שהם ילוו באחריות.

התקנת סורגים- דגשים להתקנה נכונה

  1. מרווח בין הסורגים לפי התקן.
  2. חשוב לבחור סורג מבפרופיל מלא שאינו חלול ועמיד לאורך שנים.
  3. קיבוע לקיר עם בורג נגל מתאים בהתאם לסוג הסורג.
  4. ליטוש ריתוחים למניעת סדקים.

התקנת סורגים – חשוב לבדוק

לפני שאתם בוחרים סורגים, חשוב לשים לב כי בעל המקצוע או החברה ממנה אתם רוכשים את הסורגים מוכרת לכם סורג מגולוון עם תקן ישראלי שעבר צביעה בתנור. סורגים כאלה עמידים בפני חלודה, חזקים ונשמרים לאורך שנים רבות.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על התקנת סורגים? רוצים לקבל הצעת מחיר ולהבטיח הגנה מלאה בביתכם? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם. דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר, להוזיל עלויות ולשמור על הבטיחות והביטחון בבית שלכם.

התקשרו עכשיו