שער לחצר

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

מדוע נדרש השער ואיזה שער מומלץ

בעלים רבים של בתים פרטיים, כמו גם דיירים בבנייני מגורים משותפים, מבצעים מעת לעת עבודה של גידור השטח השייך להם ובניית שער לחצר שיגביל את הכניסה לשטח הפרטי. מדוע כדאי ואפילו חשוב לגדר את השטח? מדוע השער לחצר הוא לא פחות חשוב? מאילו חומרים ניתן לבנות שער לחצר שיבצע את העבודה – ימנע כניסה של זרים לשטח המגודר, ויקשה על יציאה של ילדים מתוכו?

שערים וגדרות

שערים וגדרות לחצר ולמה הם כל כך חשובים

כשמדברים על שער לחצר ועל גדרות המקיפות אותה מכל עבר, האסוציאציה הראשונה שעולה היא מניעה בכוח של הכניסה לחצר המגודרת, או לכל הפחות עיכוב שלה ויצירת קשיים בפני מי שאיננו מורשה לכך ומנסה בכל זאת לעבור את הגדר. ואכן, במרבית המקרים זוהי בדיוק הכוונה. בבתים פרטיים, הגדר והשער נועדו בדיוק למטרה הזאת – מניעת הכניסה לשטח הפרטי של זרים ושל מי שלא קבלו אישור לכך. אופי הגדר מתאים בדרך כלל לאופי האיום. לדוגמה – אם הבעיה היא בעיקר כניסה וחניה לא מורשים בשטח פרטי, מספיקה בניית חומה קטנה, שתמנע כניסה מרכבים. אם הבעיה היא חמורה יותר, ניתן למנוע אותה בעזרת גדרות רשת גבוהות, כאשר בחלק העליון ניתן להוסיף גדר תיל. אם המטרה היא שמירה על הפרטיות, הרי שגדר צמחים או גדר חיה יספיקו.

שער לחצר הבית

ואולם בחלק ניכר מהמקרים, שער לחצר וגדר המקיפה אותה אמורים למנוע גם יציאה מהשטח – בעיקר של ילדים קטנים, שאם לא מציבים להם גבולות הם עלולים להיפגע. שהייה בתחום המוגדר של החצר מאפשרת להם לשחק במידה רבה של ביטחון, כאשר גם ההורים רגועים יותר. הדבר איננו מונע את הצורך להשגיח על הילדים, אבל הוא בהחלט מקל את המלאכה.

שער לחצר – סוגים שונים של שערי כניסה וההבדלים ביניהם

הקמת שער לחצר  או שער כניסה לבית  בהחלט נושא חשוב. מדובר בשינוי אסתטי מצד אחד, אבל גם שינוי מחשבתי. עם הסוגים השונים של שערים לחצר ניתן למנות שערים ידניים או חשמליים. השערים החשמליים מופעלים, לרוב, באמצעות שלט רחוק שקיים אצל כל אחד מהמורשים. עם סוגי השערים הקיימים ניתן למנות שערים נגררים, שארים נגללים או שערים חשמליים נפתחים. בנוסף ניתן למנות גם שערים ידניים ומחסומים פשוטים, שהחשיבות שלהם גדולה הרבה יותר מהמראה שלהם. שערים נגררים או נגללים, כמו גם שירים חשמליים אחרים, הם מאסיביים מאד ודורשים תכנון מדוקדק. מאידך, השערים הללו מונעים בפועל חדירה לשטח. שערים ידניים או מחסומים אינם יכולים למנוע בפועל את החדירה, אבל יש להם משמעות המרתיעה פורעי חוק המעוניינים להיכנס לשטח.

אם יש לך עניין להתקין שער לחצר או שער לחניון, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר בהקדם, והמומים שלנו יחזרו אליך מהר ככל האפשר. הם יסייעו לך בבחירת השער המתאים עבורך, בתכנון ובבנייה שלו בפועל.

שער לחצר

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!