שערי כניסה מעוצבים

תוכן עניינים

 

שערי כניסה מעוצבים

מעוניינים בהזמנת שערי כניסה מעוצבים? רוצים שער מעוצב מברזל שישרת אתכם נאמנה שנים רבות? המומחים מטעם המרכז הישראלי למסגרות ישמחו לסייע לכם בכל שלבי התהליך החל משלב התכנון של השער על פי הצרכים שלכם, דרך התאמת גודל השער לפתח הקיים, בחירת חומרי הגלם, המנגנון, סוג השער, העיצוב שלו, הצבע, דרך שלב הייצור ועד שלב ההתקנה הסופי. אנו מתחייבים לשערים איכותיים אשר עוברים תהליך גילוון יסודי למניעת קורוזיה באחריות.

 

שער כניסה מעוצב מה תפקידו

לא משנה אם מדובר בבית פרטי, כניסה למתחם של בנייני יוקרה, שער עבור בנייני משרדים, שער לבית מלון או לכל מטרה אחרת, התפקיד של השער ברור לכולם. להשיג סוג של סינון ולמנוע כניסה של אנשים שאינם רצויים למתחם. היום, נהוג לשלב עם השער אינטרקום ומנגנון חשמלי כך שאנו יכולים לפתוח את השער בלחיצת כפתור עם שלט או דרך הסמרטפון שלנו. ניתן גם לשלב עם השער מערכת אבטחה על ידי מצלמות וכך בעצם להגדיל את רמת הבטיחות והביטחון של המתחם. ניתן גם לשלב עם השער צמחיה גבוהה וכך למנוע הצצה של שכנים, עוברי אורח וכדומה. כמובן שבנוסף להיבט הבטיחותי והבטחוני, יש גם את העניין העיצובי. היום ניתן לעצב שערים בהתאמה אישית לפי הסגנון העיצובי המועדף שלנו, לבחור את סוג השער, הפיתוחים והגימורים שבו, הצבע של השער, הגובה שלו, לשלב בו חומרי גלם נוספים וכדומה.

 

סוגים של שערי כניסה מעוצבים

  1. שערי הזזה- מכונים גם שערי גרירה. מדובר בשערים מסיביים על חשמל המיוצרים לרוח מסורגי פלדה שעברה גילוון. את השער ניתן לפתוח הצידה או בצורה אופקית. ניתן גם לייצר שער עם מנגנון מיוחד שנכנס לתוך נישה מוסתרת.
  2. שער על מסילות – שער חשמלי הנע על מסילות שמקבעים לקרקע. ניתן לחיבור גם על מסילה עילית.
  3. שער קונוזולי – שער מרחף המאופיין באסתטיות גבוהה. נפתח לצד אחד, מוחזק על ידי גשר או על ידי מסילה צדדית. יש צורך במנוע חזק בכדי שניתן להניע אותו בצורה חלקה.
  4. שער כנף – עשוי מברזל פלדה או מאלומיניום ונפתח על ציר בצורה חשמלית. ניתן לבחור בהתאמה אישית את צד הפתיחה של השער. משקל נמוך בהשוואה לשער מברזל.

 

את כל השערים ניתן לעצב באיזה סגנון שרוצים, לשלב פיתוחים, חומרים נוספים כמו עץ או זכוכית.

 

שערי כניסה מעוצבים מחירון

המחיר לשער כניסה מעוצב משתנה ותלוי בסוג הברזל שאנו בוחרים, איכות החומרים, אביזרים נלווים, מנגנון פתיחה, גודל השער, מורכבות העבודה, התקנה, האם משולבת עם השער גם גדר הפרדה וגורמים נוספים. המחיר לשער כניסה מעוצב נע בין 1,100-7,000 שקלים למטר רבוע.

 

מעוניינים לשמוע מידע נוסף על הזמנת שערי כניסה מעוצבים? צרו איתנו קשר ונשמח לענות לכם על כל השאלות.

 

 

התקשרו עכשיו