שערים לחצר בית

תוכן עניינים

 

שער לחצר ביתמחפשים שער לחצר הבית? במרכז הישראלי למסגרות יש את כל המומחים, המסגרים והאמנים שיסייעו לכם בתכנון ועיצוב השער לחצר ביתכם. כן כן היום ניתן לייצר שער שהוא ממש יצירת אמנות לכל דבר ועניין בהתאמה אישית. היום ניתן לייצר שערים מרהיבים מחומרים איכותיים ועמידים שיחזיקו מעמד לאורך השנים כמו למשל שערים לחצר הבית מברזל, שערים מאלומיניום, שילוב של מתכת עם חומרים אחרים כמו עץ או זכוכית ועוד. זה כבר לא אותם שערים שהיו פעם, זו יצירת אמנות.

 

תפקידו של שער לחצר הבית

כאשר אנו בוחרים להתקין שער בכניסה לביתנו, לרוב המטרה היא לבודד בין החלק החיצוני של הבית כלומר הרחוב, לבין החלק הפנימי שלו. כלומר, התפקיד המרכזי של השער הוא לשמור על הפרטיות שלנו בני הבית ולמנוע מצב שבו אנשים שעוברים ברחוב מציצים אל תוך החצר. כמובן שבהיבט הבטיחותי השער תורם גם כן ומונע ניסיון של גנבים ופורצים לחדור אל תוך הבית עצמו ולשטח החצר בכלל. השער גם מונע כניסה של כלבים משוטטים, חתולים ושאר אורחים בלתי רצויים.

 

בעזרת השער אנו יכולים לשלוט בכל מי שנכנס ויוצא לאזור הפרטי שלנו, הבית. ניתן כמובן גם לשלב מנגנון חשמלי וכך ניתן יהיה לפתוח את השער עם שלט או אפילו בעזרת הסמרטפון שלנו, ניתן לשלב עם השער למכוניות גם שער כניסה ויציאה להולכי רגל, ניתן להתקין קוד בשער וכך רק מי שיודע את הקוד יכול להיכנס. כמובן שאם יש לנו גינה, השער מונע מהילדים לצאת לכביש וזה כמובן מאוד חשוב בהיבט הבטיחותי.

 

איך מתכננים שער לחצר הבית

בשלב הראשון עלינו להבין מאיזה חומרים אנחנו רוצים שהשער שלנו יהיה מיוצר. לברזל ולאלומיניום למשל יש מגוון של יתרונות גם בהיבט הפרקטי וגם בהיבט של הגמישות העיצובית ובעזרתם ניתן לייצר איזה שער שרק נרצה.

 

לאחר מכן צריך להבין את המטרות של השער, האם מדובר בשער ידני, שער חשמלי, שער לרכבים או להולכי רגל או שילוב בין שניהם. בשלב הבא יש למדוד בצורה מדויקת את מפתח השער, להחליט באיזה גובה אנחנו רוצים את השער והאם הוא משתלב ביחד עם הגדר של החצר שלנו או מיוצר בפני עצמו. הדרך הטובה ביותר לרכוש שער לחצר הבית היא לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתכנון, עיצוב וייצור שערים.

 

שערים לחצר בית כמה זה עולה?

המחיר של שערים לחצר משתנה ותלוי בגורמים רבים כמו למשל חומרי הגלם מהם השערים עשויים, איכות החומרים, הצבע בו אנו צובעים את השער, רמת העמידות של השער, הגודל והגובה של השער, המנגנון של השער ועוד. המחיר נע בין 700-2,500 שקלים למטר.

 

לפרטים נוספים אודות שערים לחצר הבית, צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה מלא לכל השאלות.

 

 

התקשרו עכשיו