סורגים מחירים

סורגים מחירים ואיכות ברמה מעל כולם

סורגים הם משהו שאנחנו נוטים לעשות בדירות חדשות, אבל זה ממש לא חייב להיות ככה. אפשר לשפץ ולהחליף חלונות גם בדירות ישנות, אם רוצים לשפץ ברמת העיצוב או אם רוצים להגדיל את הבטיחות בבית, בגלל שינויים באזור. בוודאי שאלתם את עצמכם אודות סורגים לחלונות מחירים ושיטות פעולה וננסה לפרוס בפניכם את הידע כאן על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה והנכונה ביותר. יש סוגים רבים של סורגים, מחירים שונים, וגם הרבה פעמים בעל המקצוע המתחרה יתכן לכם מחיר טוב יותר משל רעהו, ולא בגלל שהוא עושה חלילה עבודה בטוחה או איכותית פחות.

למה כדאי להשקיע בסורגים גם בדירות ישנות ולא רק בחדשות

  1. פעמים רבות אנחנו חושבים שכבר נשקיע בבטיחות בדירה / בבית החדשים, אבל אם אין הכרח לעבור, אין סיבה שלא לשדרג את הבטיחות בבית הקיים. זה לא בעיה לעשות את זה, יש בעלי מקצוע שאפשר לעשות את זה בהם.
  2. זה לא אומר שזה חייב להיות מאוד יקר. השיקול העיקרי בעלות היא בחירת בעל מקצוע, הרבה פעמים יש בעלי מקצוע שעל אותה עבודה יקחו הרבה כסף, ויש כאלו שיקחו מעט. בכל מעט, חשוב לבדוק היטב את בעל המקצוע – סורגים מחירים ושיטות עבודה שונות, מביאים לתוצאות שונות.
  3. כי סורגים מעלים את ערך הדירה, היא בטוחה ומעוצבת יותר, וזה נחשב בעיניהם של קונים פוטנציאליים.

איזה אפשרויות יש לכם כדי לחסוך כסף

יש שני סוגים עיקריים של חומרים, שהמחירים עליהם שונים למדי. מצד אחד ברזל מגולוון, שעולה כחצי בממוצע מהצד השני שזה סורגים שקופים עשויים פוליקרבונט. כמו בכל עבודה, הרבה מהמחיר זה העבודה, ולכן חשוב לעבוד עם בעל מקצוע ברמה גבוהה, שיעשה לכם מחיר הוגן. המטרה, בסוף, היא להגן עליכם מפני פריצות ונפילות, ולכן אם תבחרו את הדבר הנכון, מהחומר והגודל הנכונים, תחסכו הרבה כסף.

  1. ככל שתעשו את העבודה, התכנון, הייצור וההתקנה אצל אדם אחד, כך תחסכו כסף
  2. ככל שתעשו את העבודה מהחומר המדויק, ככה תוכלו לחסוך כסף. אל תלכו על טרנדים סתם: עשו מה שבאמת מתאים לצרכים שלכם.

שאלתם סורגים מחירים ותקבלו תשובה

  1. סורגים רגילים, כלומר ישרים כמו של בית ספר, או מעוקלים כמו בגני ילדים של פעם, עולים בממוצע 400-600 שקל לחלון. תלוי כמובן בגימור, בחומר, בצביעה ובבעל המקצוע הספציפי. כל אחד יתן לכם מחיר שקצת משחק על המספר הזה. חשוב לקחת בחשבון גם החומר וגם העבודה ולבדוק. כאמור, במקרה של סורגים שקופים זה מייקר כמעט ב-100%!
  2. סורגים נפתחים, שמתאימים יותר למרפסות שירות או חנויות בקומת קרקע, עולים בערך 800-1200 שקלים, לא כולל ייצור, וזה תלוי בעיקר בסוג הבריח שבחרתם ובסוג המסילה. בכל מקרה זו לא הוצאה זולה, אבל היא שווה את זה.
  3. סורגים שקופים, עולים בממוצע לחלון רגיל כ-600 שקל, אבל העבודה עולה גם כ-600 שקלים, כל שחלון ממוצע עולה כ-1200 שקלים פחות או יותר גם הוא.

כאמור, ככל שתעשו יותר חלונות, ככה תקבלו מחיר טוב יותר. אז במקרה זה, רצוי בהחלט לשקול להחליף סורגים ברוב / כל הבית, בפעם אחת, אצל אדם אחד. חשוב לבדוק שהוא מעניק אחריות בכתב, שראיתם תיק עבודות ברזל שלו ואתם מרוצים מהחיבורים והגימורים, ושהוא לא מחפף בפינות. חשוב מאד, בעיקר כי זו הוצאה בסוף של אלפי שקלים, ויש פה עניין בטיחותי מעל לכול.

סורגים מעוצבים
התקשרו עכשיו