סורגים לחלונות מחירים ואיכות ברמה מעל כולם

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

סורגים הם משהו שאנחנו נוטים לעשות בדירות חדשות, אבל זה ממש לא חייב להיות ככה. אפשר לשפץ ולהחליף חלונות גם בדירות ישנות, אם רוצים לשפץ ברמת העיצוב או אם רוצים להגדיל את הבטיחות בבית, בגלל שינויים באזור. בוודאי שאלתם את עצמכם אודות סורגים לחלונות מחירים ושיטות פעולה וננסה לפרוס בפניכם את הידע כאן על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה והנכונה ביותר. יש סוגים רבים של סורגים, מחירים שונים, וגם הרבה פעמים בעל המקצוע המתחרה יתכן לכם מחיר טוב יותר משל רעהו, ולא בגלל שהוא עושה חלילה עבודה בטוחה או איכותית פחות.

למה כדאי להשקיע בסורגים גם בדירות ישנות ולא רק בחדשות

  1. פעמים רבות אנחנו חושבים שכבר נשקיע בבטיחות בדירה / בבית החדשים, אבל אם אין הכרח לעבור, אין סיבה שלא לשדרג את הבטיחות בבית הקיים. זה לא בעיה לעשות את זה, יש בעלי מקצוע שאפשר לעשות את זה בהם.
  2. זה לא אומר שזה חייב להיות מאוד יקר. השיקול העיקרי בעלות היא בחירת בעל מקצוע, הרבה פעמים יש בעלי מקצוע שעל אותה עבודה יקחו הרבה כסף, ויש כאלו שיקחו מעט. בכל מעט, חשוב לבדוק היטב את בעל המקצוע – סורגים מחירים ושיטות עבודה שונות, מביאים לתוצאות שונות.
  3. כי סורגים מעלים את ערך הדירה, היא בטוחה ומעוצבת יותר, וזה נחשב בעיניהם של קונים פוטנציאליים.

בואו נשים את הדברים על השולחן כבר עכשיו: כולנו היינו שמחים אם היינו יכולים לחיות בעולם בו אין צורך בסורגים ואפשר היה להשאיר את מפתח החלון פתוח לרווחה, עם מבט מלא וחופשי אל כל הנוף המשתקף ממנו. אלא שזהו לא העולם שאנחנו חיים בו. בעולם שאנחנו חיים בו ישנם גורמים שונים שהיו מאוד רוצים להיכנס לנו לבית ללא רשות ולגנוב ממנו כל מה שרק אפשר ובעולם שאנחנו חיים, אנשים יכולים למעוד דרך החלון, במיוחד ילדים ואנשים מבוגרים במיוחד, ולאבד את חייהם. בדיוק מהסיבה הזאת, רבים מאיתנו בוחרים בסופו של דבר כן להתקין סורגים בבית, אבל אנחנו מקפידים לעשות את זה כמה שיותר יפה וכמה שיותר אסתטי. 

למה בכלל צריך להתקין סורגים בבית?

לא בכל בית תמצאו סורגים. ישנם בתים רבים שבהם לכאורה מתקיימים כל הקריטריונים שבגינם אנו מחליטים בדרך כלל להתקין סורגים, ועדיין בעלי הבית החליטו מהסיבות שלהם שלא להתקין סורגים כאלה. במקרים אלה של אי התקנת סורגים מחירים משחקים תפקיד חשוב אבל זה לא רק עניין של מחיר. ההחלטה האם להתקין סורגים היא קודם כל החלטה סובייקטיבית ותלויה ברצון ובשאיפה שלכם להשיג מקסימום בטחון בבית בו אתם מתגוררים. בטחון זה בא לידי ביטוי בשתי צורות: פעם אחת בדמות הגנה על הבית מפני חדירה של גורמים חיצוניים בלתי מורשים או במילה אחת פשוטה – פורצים. הדרך היחידה למנוע, או לפחות לעכב מאוד חדירה של פורצים לתוך בית דרך החלון, היא באמצעות סורגים. פעם שניה, הביטחון שמעניקים לנו הסורגים בא לידי ביטוי בכך שהם מאפשרים לנו למנוע קטסטרופות של נפילת אדם מהחלון מטה. אז אם אתם מתגוררים בקומות הנמוכות של הבניין או בבית פרטי, אתם רוצים להתקין סורגים כדי למנוע חדירת פורצים לביתכם. אם אתם מתגוררים בקומות עליונות, אתם רוצים להתקין את אותם סורגים בכדי למנוע מצב של נפילת אדם דרך החלון. בכל מקרה, מדובר בהחלטה שצריכה להתקבל על פי שיקולים של רמת הפשיעה באזור, הגילאים של בני הבית הגרים בו וכדומה. בהתקנת סורגים מחירים לא אמורים להכריע את השאלה האם תתקינו סורגים אם לאו, אבל הם בהחלט אמורים להשפיע על דגם הסורגים שתתקינו ועל כך נדבר כעת.

איזה אפשרויות יש לכם כדי לחסוך כסף

יש שני סוגים עיקריים של חומרים, שהמחירים עליהם שונים למדי. מצד אחד ברזל מגולוון, שעולה כחצי בממוצע מהצד השני שזה סורגים שקופים עשויים פוליקרבונט. כמו בכל עבודה, הרבה מהמחיר זה העבודה, ולכן חשוב לעבוד עם בעל מקצוע ברמה גבוהה, שיעשה לכם מחיר הוגן. המטרה, בסוף, היא להגן עליכם מפני פריצות ונפילות, ולכן אם תבחרו את הדבר הנכון, מהחומר והגודל הנכונים, תחסכו הרבה כסף.

  1. ככל שתעשו את העבודה, התכנון, הייצור וההתקנה אצל אדם אחד, כך תחסכו כסף
  2. ככל שתעשו את העבודה מהחומר המדויק, ככה תוכלו לחסוך כסף. אל תלכו על טרנדים סתם: עשו מה שבאמת מתאים לצרכים שלכם.

שאלתם סורגים מחירים ותקבלו תשובה

  1. סורגים רגילים, כלומר ישרים כמו של בית ספר, או מעוקלים כמו בגני ילדים של פעם, עולים בממוצע 400-600 שקל לחלון. תלוי כמובן בגימור, בחומר, בצביעה ובבעל המקצוע הספציפי. כל אחד יתן לכם מחיר שקצת משחק על המספר הזה. חשוב לקחת בחשבון גם החומר וגם העבודה ולבדוק. כאמור, במקרה של סורגים שקופים זה מייקר כמעט ב-100%!
  2. סורגים נפתחים, שמתאימים יותר למרפסות שירות או חנויות בקומת קרקע, עולים בערך 800-1200 שקלים, לא כולל ייצור, וזה תלוי בעיקר בסוג הבריח שבחרתם ובסוג המסילה. בכל מקרה זו לא הוצאה זולה, אבל היא שווה את זה.
  3. סורגים שקופים, עולים בממוצע לחלון רגיל כ-600 שקל, אבל העבודה עולה גם כ-600 שקלים, כל שחלון ממוצע עולה כ-1200 שקלים פחות או יותר גם הוא.

שער לחצר בית

כאמור, ככל שתעשו יותר חלונות, ככה תקבלו מחיר טוב יותר. אז במקרה זה, רצוי בהחלט לשקול להחליף סורגים ברוב / כל הבית, בפעם אחת, אצל אדם אחד. חשוב לבדוק שהוא מעניק אחריות בכתב, שראיתם תיק עבודות ברזל שלו ואתם מרוצים מהחיבורים והגימורים, ושהוא לא מחפף בפינות. חשוב מאד, בעיקר כי זו הוצאה בסוף של אלפי שקלים, ויש פה עניין בטיחותי מעל לכול.

סורגים הם מן פריט שאנחנו תמיד אמביוולנטיים ביחס לצורך שלנו בו – מצד אחד אנחנו מרגישים את הצורך בבטיחות שמעניקים לנו הסורגים, הן במניעת חדירה של גורמים זרים ובלתי מורשים לבית והן במניעת נפילה של בני הבית דרך החלון. מצד שני, קצת קשה לנו עם העניין הזה שיש סורג מתכת שמכסה את החלון, פוגע מעט בנוף המשתקף דרכו ויוצר מעין תחושה של סגירות. אבל בסופו של דבר, תחושת הביטחון והבטיחות היא התחושה שקובעת ובכל מקרה בו אנחנו מרגישים שהיעדר סורגים לחלונות יכול להוביל לפגיעה בביטחון שלנו בבית שלנו עצמנו או בבטיחות של בני הבית, אנחנו תמיד נעדיף להתקין סורגים כאלה, אך נעשה זאת בצורה כזאת שתפגע כמה שפחות בתחושת הפתיחות ובנראות הנוף. אז איך עושים את זה נכון? איך בוחרים סורגים לחלונות ומה לגבי סורגים לדלתות? על כך עונים לכם בשורות הבאות, המומחים של המרכז הישראלי למסגרות.

ראו גם: מחיר מעקה למרפסת

כמה עולים סורגים לחלונות?

ככלל, ניתן לומר שעלות סורגים לחלונות נעה בין 500 ל-700 שקלים לכל הפחות. במילים אחרות, סורגים לחלונות הבית שלכם יכולים לעלות 500 שקלים לכל חלון, והם יכולים לעלות גם פי 3 ו-4 מזה. המחיר הסופי תלוי מאוד בדוגמא של הסורגים, בכמות הברזל, במורכבות העיצוב שאתם מבקשים, בשאלה האם אתם מזמינים דגם מדף או סורגים לחלונות בהתאמה אישית וכן הלאה. כל מחיר נמוך מזה בהחלט אמור לעורר אצלכם חשד ואם אתם לא מזמינים דגם מיוחד מדי עם התאמות אישיות משלכם, אז גם כל מחיר גבוה מזה עלול להצביע על ניצול.

בכל מקרה, בהזמנת סורגים לחלונות הבית כדאי תמיד לקבוע את המפרט של הסורגים אותם אתם רוצים להזמין ולאחר מכן לבצע השוואת מחירים באמצעות בקשת הצעות מחיר ממספר מסגרים על פי המפרט הספציפי שאותו בניתם. מפרט זה יסייע לכם להבטיח שאתם משווים תפוח לתפוח ולא מאפשרים לכל איש מקצוע לסטות מהמפרט רק כדי להיות זול יותר מהאחרים. המרכז הישראלי למסגרות מציע לכם מגוון רחב של דגמי סורגים לחלונות במחירים תחרותיים וברמת איכות יוצאת דופן.

אם אתם מעוניינים להגן על דיירי הבית מצד אחד, ועל הבית עצמו מפני פורצים מהצד השני, סורגים לחלונות זה מה שאתם צריכים. למרות שהרבה פעמים מחליפים סורגים לבית חדש, לפני שנכנסים אליו, יש אפשרויות רבות גם להחליף סורגים לחלונות כשאתם גרים בבית שנים רבות. בסך הכל צריך להבין מה בדיוק אתם צריכים ועל פי זה לפעול.

הסורג הזול זה נחמד, אבל הסורג הנכון זה הכרח

כאשר אתם מזמינים סורגים לחלונות, זה בסדר גמור אם אתם מחפשים את ההזדמנות הטובה ביותר מבחינתכם במחיר הטוב ביותר שניתן למצוא בשוק. יחד עם זאת, מחיר לא יכול להיות הפרמטר המרכזי שעל פיו אתם מקבלים את ההחלטה. כבר עכשיו לומר שכל הצעת מחיר שתקבלו, תמיד תוכלו למצוא סורג זול יותר, פשוט מכיוון שהוא מכיל בתוכו פחות חומר, הוא מרווח יותר, הוא מעוצב פחות והוא ברמת מיגון נמוכה יותר ואת זה אתם לא רוצים להרכיב על חלונות הבית שלכם. על כן, לא נכון תמיד לקפוץ על ההצעה הזולה ביותר ויש להגדיר תחילה את הסורגים הדרושים לכם, א' מבחינה אסתטית ועיצובית וב' מבחינת מיגון תוך הקפדה על כך שהסורג עומד בכל התקנים ואף מעבר להם. רק לאחר שתגדירו מהם הקריטריונים בהם אמור סורגים לחלונות הבית שלכם לעמוד, תוכלו גם לגשת למשימה של ביצוע השוואה בין הצעות שונות.

המטרה שלשמה אנחנו מתקינים סורגים לחלונות

בכל הזמנה של סורגים לבית, חשוב לזכור תמיד את המטרה שלשמה אנחנו עושים את זה – בטיחות וביטחון. אלמלא שני אלה היו בראש מעייננו, כלל לא בטוח שהיינו מזמינים סורגים מלכתחילה. ולמה זה חשוב לזכור את זה? מכיוון שאת הבטיחות והביטחון שלנו אנחנו תופסים כמובנים מאליהם ויוצאים מתוך הנחה שכל סורגים שנזמין, יענו בצורה מיטבית על הצרכים האלה שלנו. אלא שבפועל, רמת הביטחון והבטיחות שמעניקים לכם סורגים לחלונות, מושפעת לא מעט מהעיצוב שאותו תבחרו ולא פחות מכך, גם מהרמה המקצועית של הגורם המקצועי שייצור לכם את הסורגים. ישנם מקרים רבים שהסורגים אמנם עומדים בתקני הבטיחות הנדרשים, אך אינם מקובעים ומעוגנים היטב לקירות המבנה, מה שמאפשר גם ניסור קל שלהם וייתכן שגם קריסה שלהם תחת עודף משקל. הסורגים שאתם מזמינים לבית חייבים להיות מעוצבים, אסתטיים ולעמוד בעוד מספר פרמטרים חשובים, אבל הדבר החשוב ביותר לגביהם הוא שהם מספקים לכם את מידת הביטחון לה אתם מצפים ואת מידת הבטיחות הנדרשת לכם בהתאם לקומה בה אתם מתגוררים. אם אתם מתגוררים בקומת קרקע, מן הסתם, החשש המרכזי שבגינו אתם מתקינים סורגים הוא החשש מפני פריצה של גורמים בלתי מורשים. אם אתם מתגוררים בקומות עליונות, סורגים לחלונות עונים קודם כל על החשש מנפילה של בני הבית דרך החלון. בשני המקרים, חשוב מאוד שהסורגים יעוצבו באופן כזה שיענה על החשש שלכם בצורה מלאה ובשני המקרים חשוב שהסורגים יעמדו בסטנדרטים הנדרשים של חוזק מבני.

מרפסת מעקה

מבחר סורגים במגוון דגמים

היינו רוצים לחשוב שיש לנו את היכולת לבחור את הדגם היפה ביותר והמרשים ביותר של סורגים לבית, אבל במקרים רבים בבחירת סורגים מחירים הם מה שמכריע את הדגם בו נבחר. כל זה נכון אם אתם לא משקיעים מספיק בבחירת המקום בו אתם קונים את הסורגים. אם תזמינו את הסורגים שלכם במקום הנכון, תוכלו להיחשף למגוון רחב של אפשרויות שמאפשרות לכם למקסם את הביטחון שמעניקים לכם הסורגים, למקסם את האסתטיקה שלהם ובמקביל גם למזער את המחיר שאתם משלמים עבורם. זה אמנם נשמע כמו קסם, אבל זה לא – זאת פשוט צרכנות נבונה ואתם רק צריכים לבחור את המקום הנכון לעשות את זה. אז אילו סוגים של סורגים תוכלו להזמין? ובכן, הדגם הבסיסי והזול ביותר הוא סורגי מוט ישר שהם למעשה סורגים שאותם אנו מכירים כסורגים של כלא. המדובר בסדרה של מוטות אנכיים הנפרשים מלמטה למעלה בקו ישר, ללא כל עיקול או עיטור ובזה נגמר העניין. יש לכם הגנה מצוינת על מפתח החלון, אבל ההרגשה שהסורגים האלה מעניקים היא נוראית ולכן גם מעטים מאוד בוחרים בהם. יחד עם זאת, סורגי מוט ישר יכולים להתאים מאוד לסורגי חדר השירותים או למפתחי חלון קטנים וצדדיים שבהם באמת אין שום משמעות לאסתטיקה וחשוב בעיקר הביטחון.

במפתחי החלונות של חדרי הבית אתם רוצים להתקין סורגים קצת יותר אסתטיים, קצת יותר חיוניים וקצת יותר מעוצבים ומרשימים. פה עומדים לרשותכם שורה ארוכה של דגמי מדף שרובם מבוססים על סדרה של מוטות אנכיים מעוקלים בשילוב עם חלקי מתכת מעוטרים. המוטות האנכיים יכולים להיות עגולים, הם יכולים להיות שטוחים והם יכולים להיות שילוב ביניהם או כל וריאציה של מוט שמסובב סביב עצמו כדי ליצור אפקטים עיצוביים. למעשה, זהו הכלל החשוב ביותר בהזמנת סורגים מעוצבים ומרשימים – לשלב כמה שיותר אלמנטים מבניים שיוצרים אפקטים עיצוביים מרשימים ואלו באים בדמות ברזלים מסולסלים, עיקול מוטות מיושרים בכדי להעניק להם נוכחות רבה יותר ולשבור את המראה הפשוט והסטנדרטי וכמובן כל שילוב ביניהם. מצד שני, אתם רוצים לשמור על שדה ראייה כמה שיותר פתוח וחופשי מהחלון ולכן לא מומלץ להרבות בשילוב אלמנטים עיצוביים שאין בהם צורך אמיתי.

מה לגבי סורגים שקופים?

ייתכן שנחשפתם כבר לאופציה של התקנת סורגים שקופים ועל אף שאי אפשר לשלול את האופציה הזאת מכל וכל, בואו נגיד את זה ככה: הסורגים האלה לא לגמרי עומדים בהבטחה שהם מציעים, לא בהיבט האסתטי ובטח ובטח שלא בהיבט הביטחוני. סורגים אלה מיוצרים מרצועות בעובי של כס"מ, העשויות מחומר פולימרי מחוזק. יחסית לפלסטיק בהחלט מדובר בחומר חזק, אך אין בסורגים האלה שום דבר שבאמת יכול לעצור פורץ בדרכו. מעבר לכך, סורגים אלה נוטים להתלכלך מהר מאוד ובמהרה גם מאבדים את האפקט הבלתי נראה שלהם. ככלל, אם רמת הסיכון מפני חדירה לבית או נפילה של אדם מהחלון היא נמוכה מאוד אצלכם ובכל זאת אתם רוצים להתקין סוג מסוים של סורגים שישפר לכם מעט את ההרגשה, יכולים סורגים שקופים להוות פתרון סביר. אם אתם רוצים את הביטחון המלא שיודעים סורגים להציע, תצטרכו לשם כך סורגי ברזל, להם אין תחליף באף סוג אחר של חומר גלם.

מעקות ברזל למדרגות

הרבה עיצוב עם מינימום חומר

אחד האתגרים המשמעותיים בייצור סורגים לחלונות הוא האתגר של יצירת סורג מעוצב ואסתטי, אולי אפילו מיוחד, תוך שימוש במינימום חומרי גלם. למה מינימום חומר גלם? מכיוון שככל שנשתמש ביותר חומר גלם, כך נסתיר יותר את הנוף המשתקף מן החלון וכך גם נגביר את השפעת הסורג על האווירה בתוך הבית, הן מבחינת חדירה של אור והן מבחינת חדירה של אוויר. בהיבט זה, אנחנו רוצים להשיג מקסימום בטחון ומקסימום בטיחות עם מינימום פגיעה במעבר של אור ואוויר. בכפוף לאתגר הזה, עיצובים של סורגים לחלונות נשענים בדרך כלל על עיבודי מתכת של מוטות הסורג עצמו, ולא על תוספות מתכת. כך למשל, כיפוף של מוטות הסורגים, יצירת תצורות ספירלה, יצירת תצורות ויקטוריאניות וכדומה – כל אלה יכולים להעניק לסורג מראה מעוצב ואסתטי תוך שימוש במינימום חומרי גלם. כל זה משתנה כאשר אתם בוחרים למשל לעצב את הסורגים שלכם בסגנון ויקטוריאני עשיר בעיטורים, סלסולים ותוספות שאמנם הופכים את הסורגים שלכם ליצירת אמנות, אך גם פוגעים מאוד במעבר האוויר והאור אל ומתוך הבית.

התקן הישראלי מגדיר בדיוק את הסטנדרטים המינימליים בהם צריך לעמוד סורג, ובכלל זה הכיסוי של הסורג על פני מפתח החלון, המרווח בין מוטות הסורג, עובי מינימלי של כל מוט וכן הלאה. מבחינתכם, המטרה היא לעמוד בתקנים האלה ולכל היותר לעבור אותם במעט אם אתם מרגישים שאתם זקוקים למידה קצת יותר גדולה של בטחון. יחד עם זאת, את הסטנדרטים האלה אתם לא רוצים לעבור בצורה מוגזמת, שכן המשמעות היא הפיכתו של הסורג לגורם שחוסם את מפתח החלון ובעצם פוגע באיכות החיים שלכם.

סורגים לא רק לחלונות

במקרה של דירות בקומות נמוכות, כפי שאמרנו קודם לכן, סורגים לחלונות נועדו למנוע כניסה של גורמים בלתי מורשים או במילים פחות מכובסות, מניעת כניסה של פורצים. במקרה כזה, זה לא מספיק להתקין סורגים אך ורק בחלונות, אלא שיש להתקינם על כל מפתח שלא יודע לספק מענה ביטחוני מספיק לכשעצמו. כך למשל, דלתות כניסה יודעות בדרך כלל לספק מענה כזה. דלתות אלה מיוצרות בדרך כלל מפלדה או מאלומיניום וכוללות בתוכן מנגנוני נעילה רובסטיים ולכן אינן דורשות דלת סורג. לעומת זאת, דלת הזכוכית או העץ במרפסת שלכם יכולה להוות נקודת כניסה קלה מאוד ונוחה מאוד עבור כל פורץ, ולכן גם בדלת הזאת אתם רוצים להתקין סורג. כמו כן, בהזמנת סורגים לחלונות, עליכם לקחת בחשבון שיקולים של שימושים במפתח החלון הספציפי. כך למשל, חלון מרפסת השירות שלכם משמש אתכם מן הסתם גם לתליית כביסה, ולכן הסורג שיותקן בו חייב להיות סורג נפתח שניתן לפתוח ולנעול אותו על פי הצורך, ממש כמו סורג דלת.

אז איפה הכי נכון להזמין סורגים?

ובכן, את הסורגים שלכם אתם רוצים תמיד להזמין אצל גורם מקצועי המתמחה בתחום המסגרות ויודע להציע לכם גם סט שלם ומגוון של דגמי מדף אותם תוכלו להזמין ישירות מן המדף כפי שהם, וגם את האופציה של התאמה אישית על פי ההעדפות שלכם עצמכם. מצד שני, אם אין לכם מעצב פנים שמלווה אתכם ויכול להבטיח שכל החלטה עיצובית שאתם מקבלים לגבי הסורגים שלכם עולה בקנה אחד עם עקרונות העיצוב המקצועיים, אתם לא רוצים בכלל להכניס את הראש שלכם אל בריכת העיצוב שהיא בריכה שיכולה להיות טובענית מאוד. אנשים רבים מגיעים אל משימת הזמנת הסורגים עם שלל רעיונות ולבסוף מגלים שמרוב עיטורים ותוספות, הם חסמו את כל שדה הראייה של הנוף המשתקף מן הבית. עוד הם מגלים שבהזמנת סורגים מחירים יכולים לעלות מאוד ככל שמוסיפים עוד ועוד עיטורים ועוד ועוד חומר גלם. מסגריות מקצועיות שמתמחות בייצור סורגים, יודעות להציע לכם בדרך כלל את הדגמים שזוכים לביקוש הגבוה ביותר ושאותם תוכלו אולי לשנות במעט ולהתאים אותם לעצמכם, אך עדיין תוכלו להיות בטוחים שמדובר בדגמים אטרקטיביים שגם זוכים לאהדה רבה ולביקוש רב בציבור. אם יש לכם בכל זאת רעיון עיצובי לגמי שלכם ואם הוא מגובה בדעה מקצועית, מסגריה מקצועית זה המקום הטוב ביותר לגשת אליו עם הרעיון הזה.

איפה נכון להזמין סורגים לחלונות?

ככלל, כל הזמנה של עבודות מסגרות, רצוי שתעשה בבית מלאכה המתמחה בתחום המסגרות, אבל כזה שיודע גם להציע לכם חבילת שירות מקצה לקצה, משלב הייעוץ והתכנון, דרך שלב העיצוב והייצור ועד שלב ההתקנה. שלב ההתקנה למעשה מהווה שלב חשוב ומכריע בהתקנת סורגים לחלונות, שכן איכות ההתקנה יכולה להיות החוליה החלשה בשרשרת ואם ההתקנה לא מבוצעת בצורה מקצועית, אז לא משנה כמה בטוח וכמה חזק הסורג עצמו. בתי מלאכה רבים יציעו לכם את היכולת לייצר סורגים לחלונות ולדלתות, אך לא יציעו לכם את הסטנדרטים העיצוביים שאתם מחפשים, את היכולת לבצע התאמה אישית של העיצוב בצורה מקצועית ועל בסיס עקרונות העיצוב המקצועיים וכן הלאה.

בדיוק במקום הזה, אתם רוצים להכיר את המרכז הישראלי למסגרות. המרכז הוא אחד מבתי המלאכה המובילים בישראל בתחום עבודות המסגרות, ומציע למעשה מגוון רחב של מוצרי מתכת לרבות סורגים לחלונות ודלתות, פרגולות, מעקות, גדרות, שערים ועוד. המרכז מציע לכם את כל הסיוע הנדרש לכם משלב העיצוב ועד שלב ההתקנה, עם אפשרות לבחור דגם סורגים מן המדף בעיצוב המומחים של המרכז, או לבחור דגם בסיס שאותו תוכלו להתאים על פי ההעדפות האישיות שלכם. המרכז הישראלי למסגרות מתמחה במתן שירות אישי ללקוחותיו, תוך גיבוש התוצר הסופי על סמך אינטראקציה בריאה עם הלקוח. אנחנו נבין בדיוק מה אתם מחפשים, אנחנו נבין מה יספק לכם את רמת הבטיחות והביטחון הדרושה לכם ובהתאם לכך נבנה עבורכם סורגים לחלונות ולדלתות, שיספקו לכם את המענה המיטבי, גם בהיבט הביטחוני והבטיחותי וגם בהיבט העיצובי והאסתטי – ואת הכל נעשה במחירים אטרקטיביים ותחרותיים ביחס למחיר הממוצע בשוק.

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!