סורגים לחלונות

 

אם אתם מעוניינים להגן על דיירי הבית מצד אחד, ועל הבית עצמו מפני פורצים מהצד השני, סורגים לחלונות זה מה שאתם צריכים. למרות שהרבה פעמים מחליפים סורגים לבית חדש, לפני שנכנסים אליו, יש אפשרויות רבות גם להחליף סורגים לחלונות כשאתם גרים בבית שנים רבות. בסך הכל צריך להבין מה בדיוק אתם צריכים ועל פי זה לפעול.

מה חשוב לבדוק בסורגים לחלונות

לפני שקונים משהו, חשוב מאד לבדוק ארבעה פרמטרים – שיסייעו לכם לדעת אם קיבלתם את ההחלטה הנכונה. קודם כל, המחיר. יש תקציב וחשוב מאד לעמוד בו. בתקציב שלכם תוכלו לקבל מספר רב של דברים, ואתם צריכים לבדוק את מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם, ולקנות את הכי טוב שזה מאפשר. מיד נפרט גם כמה דוגמאות של מחירים. הדבר שני – חומר וצורה. אלו צריכים להתאים לצרכים שלכם. יש הבדל בין סורגים לחלונות שמיועדים לחדר ילדים לעומת כאלו שאמורים להגן על בית פרטי מפני פורצים בקומה הראשונה. לכן חשוב מאד להתאים את החומר והצורה / עיצוב של הסורגים למה שאתם צריכים באמת. בטיחות היא הדבר הבא, חשוב מאד לקנות רק מוצר שעומד בתקן 93 לבטיחות אש, ותקן 1009 לסורגים, וכמובן שבעל המקצוע שתעבדו איתו יהיה ברמה גבוהה, עם אחריות בכתב.

סוגי סורגים חלונות וקצת על המחירים שלהם

סורגים לחלונות באים בסוגים שונים, עיצובים, חומרים וגימורים שונים. חשוב מאד להקפיד בכולם שהם מחוברים היטב לחלון כדי שגם אם הם לא יעשו 100% סגירה הרמטית לפחות הם יתקרבו לזה. בהתאם לתקן של בטיחות ילדים חשוב שהרווח המקסימלי בין כל סורג שתבחרו למשנהו, יהיה 7 ס"מ לכל היותר! יש שני סוגים עיקריים מבחינת חומר: ברזל מגלוון או חומר פלסטיק מוקצף. כל שאר האפשרויות לא טובות במיוחד.

  1. סורגים ישרים. סורגים סטנדרטיים שמתאימים בעיקר לחדרי עבודה, חדרי תינוקות וחדרים מקצועיים. לא מאד פופולאריים כי יש להם נראות של כלא. אבל, היתרונות הגדולים שלהם: המחיר הידידותי, והאפשרות לצבוע אותם בכל צבע שרק תרצו – דבר שמוריד מתחושת הכלא. המחיר הממוצע 450-600 שקל לחלון.
  2. סורגים עם בטן – כלומר עיטור, בליטה או כיפוף. חשוב מאד, אם הסורג ארוך יותר מהסטנדרט של 105 ס"מ גובה, אז חשוב לעשות לו קשר באמצע, כדי שיהיה יותר קשה לשבור אותו במקרה ומישהו מנסה לפרוץ. אלו מתאימים לסביבה ביתית, בעיקר הסלון. חשוב לשים לב שלא שמים לילדים סורג שהם יכולים לטפס עליו. הממוצע הוא בערך 650 שקל לחלון.
  3. סורגים נפתחים הם בעצם כמו שתי כנפיים של החלון, ומאפשרים לסורג להיות ממש ענק. המטרה היא בדרך כלל לחסום מחסנים, חנויות או בתי מלאכה. יש סוגים שונים של נעילות ופתיחות, דבר שמאפשר לבחור את המתאים ביותר. המחיר נע בין 800-1200 שקלים לסורגים כאלו.
  4. סורגים שקופים – מאפשרים לראות הנוף עם כניסה של עד 90% מהאור באמצעות החומר השקוף. חזקים מאד, בטיחותיים ועמידים, אבל מכיוון שלא עשויים ברזל, אין ממש בעלי מקצוע רבים שעושים זאת בארץ ולכן מחירם יקר יותר. מתאימים למקומות אלגנטיים – מבתים ועד משרדים.

 

 

סורגים למרפסת

 

שער כניסה לבית

יכול לעניין אותך גם

סורגים שקופים מחיר

  סורגים שקופים הם הדרך הטובה ביותר למגן בית עסק בקומה נמוכה או בית מגורים ומשרד, שמטרתם להיות בטוחים ברמה הגבוהה ביותר אבל גם יפים

קראו עוד »

סורגים שקופים

סורגים שקופים לבית אם החלטתם להחליף חלונות בבית, או להחליף סורגים מסיבות בטיחותיות או אסתטיות, דעו לכם שהיום שווה לשקול סורגים שקופים. אם יש לכם

קראו עוד »