מתלבטים בין שערים וגדרות לבתים מדגמים שונים? כך תבחרו

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

הגדר והשער הנמצאים בכניסה לבית הפרטי שלכם, מגדירים אותו ומאפשרים לכם להרגיש טוב יותר, בכך שהם מחזקים את התחושה שהשטח שנמצא בחזית המבנה, אכן משויך אליכם. אם בעבר אנשים לא ייחסו חשיבות לנראות של הגדר ושל השער והם היוו פונקציה שנועדה להיות פרקטית בלבד, הרי שהיום רבים כבר מבינים את התרומה של שערים וגדרות לבתים, כאשר הם מעוצבים בטוב טעם, ליופיו של הבית ולתחושה הנהדרת הן של דיירי הבית והן של האנשים המגיעים לביקור.

סורגים

למי כדאי להציב שער בכניסה לגינה?

כאשר מדובר בגינה פרטית, הצבת שער וגדר לתיחום היא רלוונטית במיוחד וכמובן שהיא איננה מתאימה לבתים משותפים. עם זאת, גם במקומות כמו קיבוצים או מושבים, בהם נהוג לעבור בקלות לחצר של השכן, ניתן לבצע התקנת שערים וגדרות לבתים ולו רק כדי להעניק תחושה פרטית יותר, עבור המתגוררים במקום. מגורים בערים סואנות שבהן יש אוכלוסייה רבה ומגוונת, ממש מצריכים התקנה של גדר ושער כניסה מאובטח, על מנת למנוע מעבר וכניסה של אנשים לא מורשים למתחם הפרטי.

מהם היתרונות של התקנת גדר מסביב לבית?

יש החוששים להציב גדר מסביב לבית ואינם מעוניינים במראה קר של גדר המקיפה את מתחם המגורים שלהם, אבל לאט, לאט אנשים בישראל, כמו גם בעולם, מבינים עד כמה הוויזואליות ה"מנוכרת" איננה כזאת באמת ואפילו ניתן לשנות אותה בדרכים יצירתיות שונות. חשוב להבין כי העיצוב של הגדרות כיום הוא מורכב הרבה יותר מאשר בעבר וגם הוא מושפע מטרנדים ואופנה.
שימוש בעבודת מסגרות על מנת לייצר שערים וגדרות לבתים מאפשרת התקנת גדר מברזל חזק ויציב, השומרת על מצבה והמראה הטוב שלה לאורך שנים. שימוש בשער עשוי מתכת ובמיוחד בשילוב מערכת אבטחה – מגנה בצורה מיטבית על הבית.

מעקות ברזל

שילוב של צמחייה העוטפת את הגינה – למה זה כדאי?

את ההתלבטות בנוגע לשימוש בחומר חזק כברזל לצורך גידור הבית, ניתן לפתור בכמה דרכים: ראשית, ברזלים מעוצבים המיוצרים לפי דרישות הלקוח, יכולים להיצבע בכל גווני הקשת. שמירה על מצב הגדר וצביעתה מחדש מפעם לפעם, תמנע ממנה מלהישחק ואתם תהנו ממנה לתקופה ארוכה. במקביל אפשר לשתול צמחים מהסוג המטפס בשלב ההתקנה של הגדר ולצידה, כך שהצמחייה "תעטוף" את הגדר והמראה שיתקבל, בסופו של דבר, יהיה של גדר חיה ועוצרת נשימה ביופייה.

מדוע כדאי להיעזר רק במקצוענים לצורך ההתקנה?

בהיותם של שערים וגדרות לבתים ממוקמים מחוץ לבית, הם צריכים לעמוד בכל מזג אויר שהוא – גשמים ורוחות מחד, אוו שמש חזקה ויובש מאידך. המרכז הישראלי למסגרות שם דגש על שימוש בחומר גלם איכותי ועיבוד החומרים בקפדנות, הן בשלב הטיפול ועיצוב הברזל והן בגימורים. שלב ההתקנה מבוצע תוך חיזוק מקסימלי של הגדר, על מנת למנוע נפילה או שינויים של המבנה בשל הרוחות או כל סיבה אחרת, כך שאתם רגועים שהמקצוענים ביותר עושים עבורכם את העבודה.

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!