מתלבטים בין שערים וגדרות לבתים מדגמים שונים? כך תבחרו

תוכן עניינים

הגדר והשער הנמצאים בכניסה לבית הפרטי שלכם, מגדירים אותו ומאפשרים לכם להרגיש טוב יותר, בכך שהם מחזקים את התחושה שהשטח שנמצא בחזית המבנה, אכן משויך אליכם. אם בעבר אנשים לא ייחסו חשיבות לנראות של הגדר ושל השער והם היוו פונקציה שנועדה להיות פרקטית בלבד, הרי שהיום רבים כבר מבינים את התרומה של שערים וגדרות לבתים, כאשר הם מעוצבים בטוב טעם, ליופיו של הבית ולתחושה הנהדרת הן של דיירי הבית והן של האנשים המגיעים לביקור.

סורגים

למי כדאי להציב שער בכניסה לגינה?

כאשר מדובר בגינה פרטית, הצבת שער וגדר לתיחום היא רלוונטית במיוחד וכמובן שהיא איננה מתאימה לבתים משותפים. עם זאת, גם במקומות כמו קיבוצים או מושבים, בהם נהוג לעבור בקלות לחצר של השכן, ניתן לבצע התקנת שערים וגדרות לבתים ולו רק כדי להעניק תחושה פרטית יותר, עבור המתגוררים במקום. מגורים בערים סואנות שבהן יש אוכלוסייה רבה ומגוונת, ממש מצריכים התקנה של גדר ושער כניסה מאובטח, על מנת למנוע מעבר וכניסה של אנשים לא מורשים למתחם הפרטי.

מהם היתרונות של התקנת גדר מסביב לבית?

יש החוששים להציב גדר מסביב לבית ואינם מעוניינים במראה קר של גדר המקיפה את מתחם המגורים שלהם, אבל לאט, לאט אנשים בישראל, כמו גם בעולם, מבינים עד כמה הוויזואליות ה"מנוכרת" איננה כזאת באמת ואפילו ניתן לשנות אותה בדרכים יצירתיות שונות. חשוב להבין כי העיצוב של הגדרות כיום הוא מורכב הרבה יותר מאשר בעבר וגם הוא מושפע מטרנדים ואופנה.
שימוש בעבודת מסגרות על מנת לייצר שערים וגדרות לבתים מאפשרת התקנת גדר מברזל חזק ויציב, השומרת על מצבה והמראה הטוב שלה לאורך שנים. שימוש בשער עשוי מתכת ובמיוחד בשילוב מערכת אבטחה – מגנה בצורה מיטבית על הבית.

מעקות ברזל

שילוב של צמחייה העוטפת את הגינה – למה זה כדאי?

את ההתלבטות בנוגע לשימוש בחומר חזק כברזל לצורך גידור הבית, ניתן לפתור בכמה דרכים: ראשית, ברזלים מעוצבים המיוצרים לפי דרישות הלקוח, יכולים להיצבע בכל גווני הקשת. שמירה על מצב הגדר וצביעתה מחדש מפעם לפעם, תמנע ממנה מלהישחק ואתם תהנו ממנה לתקופה ארוכה. במקביל אפשר לשתול צמחים מהסוג המטפס בשלב ההתקנה של הגדר ולצידה, כך שהצמחייה "תעטוף" את הגדר והמראה שיתקבל, בסופו של דבר, יהיה של גדר חיה ועוצרת נשימה ביופייה.

מדוע כדאי להיעזר רק במקצוענים לצורך ההתקנה?

בהיותם של שערים וגדרות לבתים ממוקמים מחוץ לבית, הם צריכים לעמוד בכל מזג אויר שהוא – גשמים ורוחות מחד, אוו שמש חזקה ויובש מאידך. המרכז הישראלי למסגרות שם דגש על שימוש בחומר גלם איכותי ועיבוד החומרים בקפדנות, הן בשלב הטיפול ועיצוב הברזל והן בגימורים. שלב ההתקנה מבוצע תוך חיזוק מקסימלי של הגדר, על מנת למנוע נפילה או שינויים של המבנה בשל הרוחות או כל סיבה אחרת, כך שאתם רגועים שהמקצוענים ביותר עושים עבורכם את העבודה.

התקשרו עכשיו