גגון מתכת

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

 

גגון מתכתבמקרים רבים בבתים פרטיים חלק מתכנון החצר כולל אלמנטים רבים כאשר בין היתר אנו רואים ביקוש שהולך וגדל לגגון מתכת. ניתן לשלב גגון מתכת בהרבה מאוד מקומות בבית ובחצר כאשר בין היתר אנו רואים אותו בכניסה לבית בדלת הראשית, אנו רואים אותו גם כחלק מהחצר שלנו בתור מכסה מפני השמש לפינת ישיבה או פינת אוכל וגם בתור מכסה לפינת עבודה או מחסן באיזורים שונים בבית.

 

אנחנו במרכז הישראלי למסגרות, בעזרת הנסיון הרב שצברנו במרוצת השנים, יודעים להתאים עבורכם גגון מתכת שיתאים בדיוק לצרכים שלכם כאשר אנו שמים דגש על חומר גלם איכותי ממנו אנו מייצרים את הגגון וכמובן מקפידים על רמת גימור גבוהה במהלך תהליך הייצור. אנחנו נלווה אתכם החל משלב הייעוץ כאשר נגיע אל הבית שלכם לקחת מידות לגגון המבוקש ויחד אתכם נעזור לכם להתאים את הגגון עצמו, הצבע והעיצוב בהתאם לצרכים שלכם כמובן. לאחר מכן נגיע אליכם הביתה לשלב ההתקנה כאשר אנו נשים דגש על התקנה מדוייקת ואיכותית על מנת שתהיו שבעי רצון מן התוצאה הסופית.

 

מהם היתרונות של גגון מתכת?

לגגון מתכת מספר יתרונות מרכזיים אך ככל הנראה המרכזי שבהם הוא ההצללה שהוא מקנה לנו באיזור בו אנו ממקמים אותו. לקוחות רבים מבקשים להתאים גגון לאיזור הישיבה שלהם בחצר על מנת להקנות מקסימום איזור מוצל בשעות החמות של היום על מנת שיוכלו לשבת ולארח אורחים בחצר שלהם או סתם לשבת לשתות כוס קפה אחר הצהריים בפינה מוצלת בגינה שלהם.

 

ראה גם: גדרות לגינה

 

בנוסף במידה ואנו מציבים גגון אנו שומרים על הרהיטים שנמצאים תחתיו מפני פגעי מזג האויר. רהיטים רבים רגישים למים וגשם וגגון למעשה מגן עליהם מפניו אך גם מפני השמש שגם היא עלולה לגרום ללא מעט נזקים עבור רהיטים שנמצאים תחתיה זמן רב כמו למשל דהייה של הצבע, קילופים ועוד. לאור העובדה הזו אנשים רבים נוטים להתקין גגון גם באיזורים בחצר או בגינה בהם יש להם דברים אותם הם מאחסנים ובכך למעשה יוצרים סוג של מחסן מקורה.

 

מה המחיר של גגון מתכת?

המחיר של גגון מתכת משתנה כמובן בין סוג אחד לאחר ותלוי במגוון רב של משתנים כמו למשל סוג המתכת ממנה עשוי הגגון, רמת הגימור אליה נרצה להגיע, האם יש סגנון מיוחד של עיצוב בו אנו מעוניינים לגגון ומשתנה אחד נוסף חשוב הוא ההתקנה של הגגון שכן במידה ומדובר בהתקנה מורכבת המחיר יהיה יקר יותר. המחיר של גגון מתכת ינוע בדרך כלל בין טווח מחירים של 1000 ש״ח עד 2000 ש״ח כאשר במידה ונרצה לצבוע את הגגון שצבע שאינו סטנדרטי זה כמובן מייקר את עלות העבודה.

 

 

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!