שרוולי פסולת לאתר בנייה או שיפוצים

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

לא רק חברות הבנייה זקוקות לשרוול פסולת. אדריכלים, מעצבים, קבלנים ואפילו בעלי בתים דורשים אותם. שרוולי פסולת משמשים להגנה ולמניעת הרטבה של חומרי הבניין בזמן גשם כבד או שלג. אם אתר בנייה מבצע פרויקט הריסה, ייתכן שהוא יחויב על פי חוק להשתמש גם בהם.

שרוולים משמשים בדרך כלל לאתרי בנייה כדי לכסות את ערימות הלכלוך, האבנים וחומרים אחרים. אבל באזורים רבים בעולם, תרגול זה אסור. זה יכול להוביל לכמות עצומה של פסולת, ולכן חברות חיפשו שיטות חלופיות המאפשרות להן להפחית את הפסולת שלהן ועדיין להיפטר ממנה. שרוולים לאתר בנייה הם יקרים ותופסים מקום רב, דבר שעלול להיות קשה למצוא באתר. חברות יכולות להשתמש בשיטה חלופית זולה יותר משרוולים – השכרת ז'קטים או שקיות פסולת שיכולות לשמש כשרוולים כאשר החברה אינה בשימוש. תהליך זה יכול לחסוך לחברות הרבה כסף מכיוון שהן לא צריכות לשלם עבור שטח אחסון או שכר דירה כשהן לא משתמשות בהן.

שרוולי פסולת משמשים כהגנה זמנית לאתרי בנייה. ניתן להשכיר אותם גם לעסקים הזקוקים לשטח פנים נקי וקל לסילוק. שרוולי פסולת עשויים מחומרים ממוחזרים והם מגיעים בגדלים שונים בהתאם למיקום אתר הבנייה. עלות השכרת השרוולים משתנה בהתאם לגודל, אך רוב החברות יוציאו עליהם רק כמה מאות דולרים. ניתן לשכור שרוולי פסולת לחודש או לתקופת זמן מסוימת כמו 3 חודשים זו שאלה שעולה לרוב בראשם של רוכשי שרוול פסולת. הם תוהים האם השכרה או רכישה היא אפשרות טובה יותר. עם זאת, מאמר זה יעזור לך להבין את ההבדלים בין השניים ויעזור לך להחליט איזה מהם מתאים ביותר לאתר הבנייה שלך.

חלק מהיתרונות של השכרה הם

  •  התהליך קל יותר למקרה שיש סיבוכים כלשהם עם העיצוב או הפריסה של האתר שלך
  • זה חוסך לך כסף למקרה שתגלה שלא נוח לטפל בשרוולים בפסולת בעצמך, למשל אם לעסק שלך אין הרבה ניסיון בטיפול בהם
  • אתה יכול להגדיל את הפרודוקטיביות בכך שלא תצטרך לרכוש פריטים נוספים, מכיוון שהם יוחלפו כאשר יפוג תוקפם
  • יותר שליטה בעלויות מכיוון שלא תהיה אחראי על תיקונים ותחזוקה. זה יכול להציל אותך

כמה עולה שרוול פסולת

שרוולי פסולת משמשים בדרך כלל לפסולת בנייה והריסה לאחר פרויקט. עם זאת, כעת חברות משכירות שרוולים לעובדיהן כדי להימנע מהטרחה של סילוקם בעצמם. דמי השכירות בממוצע $1 ליום שזה פחות משמעותית מדמי סילוק שיכולים לעלות יותר מ-$200 ליום. שרוולי פסולת הם יריעות פלסטיק גדולות המגיעות בצבעים ובגדלים שונים. הם משמשים למגוון מטרות, החל מייפות פארקים ועד לשמירה על ניקיון אתרי בנייה. קונים יכולים לשכור שרוולים אלה מחברות כמו Rent-A-Sleeve, המציעות את השרוולים במחירים נוחים. חברות יכולות להשתמש בשרוולים האלה בכמה דרכים, כולל משהו שהם מכנים "הצמדה" שבו חברות מחברות את השרוול למיכל או למכונות. השכרת שרוול מועילה גם ללקוחות שרוצים לשמור על אתר הבנייה שלהם נקי ואטרקטיבי בכל עת.

למידע נוסף והזמנות ביקרו באתר שלנו: rent4

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!