שער לגינה

רוצים להחליף שער לגינה או אולי להתקין בכלל שער חדש? לשער הזה יש השפעה משמעותית על האסתטיקה החיצונית של הבית שלכם, על האווירה שממנה תוכלו ליהנות בחצר הבית ועל התחושה שתלווה אתכם בכל עת שאתם נכנסים לביתכם או יוצאים ממנו. אתם גם רוצים לוודא שהשער הזה מתפקד כמו שצריך, שהוא חזק ועמיד ושקל להשתמש בו ללא תקלות. לשם כך, יהיה עליכם למצוא מסגר מקצועי שמבצע פרויקטים במסגרות ומציע גם את השירות הספציפי של תכנון, עיצוב וייצור שער לגינה. בשורות הבאות, מספרים לכם המומחים של המרכז הישראלי למסגרות מהם האלמנטים המרכזיים שעליהם אתם רוצים לתת את הדעת בהזמנת שער לגינה.

שער לגינה, שער לבית

השער שלכם לגינה הוא בעצם השער שלכם לבית. זהו השער שדרכו אתם צפויים לעבור לפחות פעמיים בכל יום, זהו השער שדרכו עוברים האורחים שלכם, זהו השער שניצב מול עיניכם בכל עת שאתם שוהים בגינה או בחצר הבית וזהו השער שהופך לסימן ההיכר שלכם בעיני העוברים והשבים. המשמעות היא שאתם רוצים להקפיד על כמה מאפיינים מרכזיים בהזמנת שער לגינה. הראשון שבהם הוא המאפיין האסתטי. אתם בהחלט רוצים לוודא שאתם מזמינים שער בעיצוב שמתאים לחצר הבית, להעדפות העיצוביות שלכם ולמסרים שאתם רוצים לשדר באמצעות השער, גם לכם עצמכם וגם לסביבה. המאפיין השני הוא המאפיין המבני. בהיבט הזה אתם רוצים לוודא שאתם מזמינים שער חזק ועמיד, שער עם נוכחות, עמיד בפגעי מזג אוויר ובטריקות למיניהן וכזה שמעניק תחושה של הגנה ויציבות. המאפיין השלישי והאחרון הוא המאפיין הפונקציונלי. בהיבט הזה, אתם רוצים לוודא שהשער לא הופך מנכס לנטל עליכם. השער אמור להיפתח בקלות, להיסגר בקלות ואולי אפילו בצורה אוטומטית, בין באמצעות מנגנון סגירה אוטומטי ובין באמצעות מנגנון חשמלי. שער לגינה הוא השער לבית שלכם ואתם בהחלט רוצים להקדיש את הזמן והמאמץ הנדרשים כדי לבחור את השער הנכון לכם.

מסגר או שער מן המדף?

אפשרות אחת שעומדת בפניכם היא לפנות לבית עסק שמציע מוצרים לגינה ולבית ולהזמין דגם מדף של שער לגינה לפי המידות הנדרשות לכם. אפשרות שנייה שעומדת בפניכם היא לפנות למסגר מקצועי שייצר עבורכם את השער מא' ועד ת' על פי הדרישות שלכם וברמה מקצועית גבוהה. ההבדל בין השניים הוא שבמקרה הראשון אתם די קונים חתול בשק בעוד שבמקרה השני, יש לכם שליטה מלאה על כל שלושת המאפיינים של השער אותו אתם מזמינים.

המרכז הישראלי למסגרות מבצע את כל סוגי עבודות המסגרות, ובכלל זה מציע שירות של תכנון, עיצוב וייצור שער לגינה בהתאמה אישית מלאה להעדפות הלקוח. המרכז מציע מספר דגמי מדף לרכישה ישירות מן המדף או בהתאמות מינוריות, וכן מציע שערים לגינה בהתאמה אישית מלאה מא' ועד ת'.