שערים לבית

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

בישראל ישנם אנשים שיש להם בית פרטי גדול ומעוצב. בית גדול שכזה זקוק לשער מעוצב ומפואר. שערים לבית הפכו לא רק לעניין שבאופנה, אלא לשערים איכותיים המגנים על הבית מפני עיניים סקרניות, פורצים ואורחים בלתי רצויים. כמו כן, עיצובם של השערים משתלבים להפליא עם העיצוב הכללי של הבית עד כי מתקבלת הרמוניה שלמה.

שער מתכת אדום

שערים לבית – שערים חשמליים

שערים לבית מגיעים בשלל סוגים וגוונים. אחד מבין הסוגים הנפוצים יותר הם שערים חשמליים. שערים אלה הפכו לנוחים יותר: אין צורך לגשת אליהם במיוחד כדי לפתוח אותם, ובמקרה הצורך הם יכולים להיפתח באופן אוטומטי. הבחירה בשער מסוג זה היא בהחלט מובנת וישנם יתרונות רבים ומגוונים.

  • נוחות – פתיחה של השער על ידי שלט רחוק מתוך הרכב מאפשרת לנו להיכנס לחנייה במהירות מבלי להיחשף למזג אוויר לא נוח וגם חוסכת זמן רב בהתעסקות עם מנעולים או פתיחה של שערים באופן ידני.
  • הגנה – בחירה בשער חשמלי תתרום גם בהגנה על הבית או הרכוש שלכם מפני גניבות או פגיעה. שערים מסוג זה הם אמינים וחזקים וניתן לעצב אותם כך שירתיעו פורצים פוטנציאליים.
  • עיצוב – שערים לבית הם חלק בלתי נפרד מן העיצוב הכללי וחשוב שהם יהיה מתאימים לקו העיצובי שלו. ניתן לבחור בסוגים שונים של עיצוב ואין כל צורך להתפשר על מראה של בית מעצר.

עניין של אמינות

פניה לחברה איכותית ומנוסה תבטיח פעולה סדירה של השער ותטפל בכל בעיה שתתרחש. המנוע של השער הוא חשוב מאוד וחייב להתאים לגודל השער, למשקלו ולחומר ממנו הוא עשוי.

שערים לבית – אילו חומרים יש

שערים וגדרות   לבית או לבניין משותף במסגרת שיפוץ בניין משותף מגורים  יכולים להיות עשויים מחומרים שונים בהתאם לצרכים של המזמין. ניתן להתקין שער מברזל, אלומיניום ואפילו עץ. אפשר גם לשלב בין חומרים שונים מה שמאפשר עיצוב מרגש ושונה בין שער לשער. ככל שמדובר על שער שעשוי מברזל אז יש לפנות למסגר מומחה שנכיר את התחום ויודע לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. המסגר הוא סוג של אמן שמחזיק בדרך כלל בית מלאכה בו נמצאים כל הכלים שמיועדים ליצירת השער שבו בחרתם.

בחירה בשער לבית שעשוי מאלומיניום היא איכותית והגיונית שכן מדובר על חומר חזק, קל ועמיד מאוד. שערים מסוג זה יהוו גם גורם עיצובי בעל משמעות רבה וישתלבו בקלות רבה בשאר המוטיבים העיצוביים של הבית. תפקידיו של שער הבית הם רבים ובין השאר הוא גם מלמד על הדיירים אשר מתגוררים בו ועל כן כדאי להשקיע בעיצוב ולבחור בשער מרשים שייצג את האופי שלכם.

כמה זה עולה

אמנם הקמה של שער לבית היא עסק לא זול, אך שער ברמה גבוהה יחזיק מעמד זמן רב וישרת את הדיירים. בחירה במסגר מנוסה ואמין תביא לכך שהשער יבצע את תפקידו בהגנה על הבית כך שתוכלו לישון בשקט.

שערים לבית

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!