שערים וגדרות לבתים פרטיים: +20 סוגי שערים וגדרות

תוכן עניינים

שערים וגדרות לבתים פרטיים נועדו בראש ובראשונה לסמן בצורה ברורה שלא משתמעת לשתי פנים את הגבולות של הבית שלנו. אין להמעיט בחשיבות של הצגת הגבולות של הבית שלנו באופן ברור על מנת למנוע משכנים להשתלט על השטח שלנו בכוונה או בטעות, אך גם ישנם טעמים של שמירה על הפרטיות שלנו היות ואנו לא רוצים שאנשים זרים יסתובבו לנו בשטח הבית מבלי שקיבלו מאיתנו הזמנה להיכנס לשטח שלנו.

מסגר מקצועי

במידה וגם אתם רוצים לגדר את השטח של הבית שלכם ולהקים שער כניסה שיצור בקרה יעילה על כניסת מבקרים לשטח, ”המרכז הישראלי למסגרות" מציע לכם מגוון רב של פתרונות הקשורים בשערים וגדרות לבתים פרטיים על מנת להתאים עבורכם את הפתרון האידיאלי שמתאים לצרכים שלכם, וכאשר אנו מדברים על הצרכים שלכם אנו לא מחשיבים רק את הצרכים הבטחוניים ושמירה על הפרטיות שלכם אלא גם צרכים עיצוביים.

מאילו חומרים ניתן לייצר שערים וגדרות לבתים פרטיים?

אנו רואים חומרים רבים מהם עושים גדרות בבתים רבים כאשר בין היתר אנו נתקלים לא מעט בגדרות עץ, גדרות מבטון, גדרות העשויות משיחים אך אחד החומרים הפופולריים ביותר מהם ניתן להכין שערים וגדרות לבתים פרטיים הוא כמובן הברזל. אנו רואים מוצרי ברזל רבים שעוברים פרזול לצורות שונות ולגדלים שונים ומהווים גם את הגדר עצמה וגם את השער של הבית יחד. תודות לגמישות הרבה שהברזל מקנה לנו ניתן ליצור איתו כל צורה שאנו רוצים ליצור או להתביע על שער הברזל שלנו וכמובן ליצור גדר בכל גובה שרק נרצה.

הברזל נחשב לעמיד מאוד בתנאי חוץ כאשר גם בעונת הקיץ וגם בעונת החורף הגשומה לא יעונה לו כל נזק. הברזל למעשה עובר תהליך של גלוון שמקנה לו חוזקה בפני פגעי מזג האויר השונים ולכן גם אינו יחליד. העובדה שהתחזוקה השוטפת שלו היא מאוד נמוכה הופכת את הברזל לחומר גלם מאוד מבוקש כאשר מדובר על שערים וגדרות לבתים פרטיים.

שערים וגדרות לבתים פרטיים בתור אלמנט מרתיע

בתים פרטיים רבים פונים אלינו במטרה להקים גדר על מנת שזו תרחיק כל גורם עוין פוטנציאלי מהבית שלהם. אותם גורמים יכולים להיום פרוצים שיחשבו פעמיים אם כדאי להם לפרוץ אל הבית שמוקף גדר ויש בו שער שקשה לעבור אותו בדרך פנימה וגם בדרך החוצה. בנוסף גדר מרחיקה מציצנים וסקרנים מלהסתכל פנימה אל תוך הבית שלנו ובכך אנו למעשה שומרים על הפרטיות שלנו ושל כל דיירי הבית בצורה המקסימלית.

ראו גם: +20 סוגי גדרות שונים

שערי ברזל עלויות

מחיר שער מברזל ינוע בין 1000 ש״ח למ״ר ועד 2500 ש״ח למ״ר בשערים מעוצבים. מחיר גדר מברזל ינוע בין 400 ש״ח למ״ר ועד 1000 ש״ח למ״ר.

התקשרו עכשיו