קונסטרוקטור

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

 

אם התחלתם לחפש קונסטרוקטור, אתם כנראה נמצאים בשלבי בניה מתקדמים, ולכן ברור מדוע אתם מתרגשים. לא בכל יום אנשים בונים בית בישראל, ולכן נשאלת השאלה: איך עושים זאת כמו שצריך? למעשה, בבואנו לנסות ולהבין מיהו אותו קונסטרוקטור, אנחנו רואים שהוא מהנדס בניין שההתמחות הראשית שלו היא קונסטרוקציה. יש לו ידע נרחב ביותר בתחום הזה והוא יודע לעשות את כל המדידות והחישובים הנדרשים כדי להבין האם תכנון הבניה שלכם סביר, יציב ועמיד או שצריך לשנות משהו. העבודה של איש המקצוע הזה נחלקת בדרך כלל לשלוש, כאשר הוא התחומים השונים הם: בנייה קלה, עבודות בטון קלות ולבסוף גם קונסטרוקציות פלדה מסוגים שונים ומגוונים. אם ננסה לעשות השוואה בין איש מקצוע כזה ובין אדריכל, אנחנו נראה שלמעשה האדריכל עסוק בעיצוב וביופי של המבנה. לעומת זאת, הקונסטרוקטור עסוק בשאלות כמו: איפה נציב את העמודים התומכים? באיזה עובי נרצה שיהיה בטון הרצפה, האם יש צורך לשלב בבנייה גם ברזלים ועוד.

 

איך תבחרו איש מקצוע מתאים?

 

זה לא משנה באיזה אזור בישראל אתם מתכוונים לבנות את הבית החדש שלכם, כי אם יש עניין משמעותי, זה לבחור את אנשי המקצוע שיבצעו את העבודות האלה בשטח. זו הסיבה שבגללה, אם אתם מחפשים היום קונסטרוקטור, חשוב לבדוק במי אתם בוחרים. האם איש המקצוע שאליו התכוונתם להתקשר עובד עם כל הרישיונות הנדרשים? האם הוא מומחה? והאם הוא מגיע עם ניסיון כאיש מקצוע שליווה אינספור פרויקטים חשובים? חשוב מאוד לברר כל מה שתוכלו, כי איש מקצוע כזה הוא אדם שישפיע בצורה משמעותית ביותר על הבניה כולה. אתם לא באמת רוצים לבנות מבנה שלא יהיה יציב או מבנה שתוך זמן קצר תצטרכו לעשות בו אינספור תיקונים מסוגים שונים. לכן, אם יש לכם אפשרות לברר מראש הכול וכך להגדיל את הסיכוי שלכם לבחור בקונסטרוקטור הטוב ביותר שיש, אתם תראו שלא תצטערו על כך.

 

מה יהיו חלקו של הקונסטרוקטור וכמה תשלמו לו?

 

קשה לדבר על העסקת איש מקצוע בתחום הזה ולא לבדוק, בין היתר, על איזה עלויות מדובר. זה לא משנה אם אתם זקוקים לאיש המקצוע עבור בניית הבית הפרטי שלכם או שאתם בונים בניין מגורים גדול, כי מה שבטוח זה שאתם צריכים להבין מראש כמה תשלמו לכל איש מקצוע שאת שירותיו אתם מזמינים. לכן חשוב לדבר על הדברים מראש, בצורה ברורה וגם לעשות השוואה. בדרך כלל כאשר אנשי מקצוע מהתחום הזה מרשים לעצמם לגבות מחירים גבוהים יותר, זה אומר שהם מגיעים עם יותר שנות ניסיון בתחום. מצד שני, זה ברור שלא תמיד חובה לבחור את איש המקצוע שנותן את הצעת המחיר הכי גבוהה שיש ובהחלט רצוי לדבר עם מספר מומחים במקביל כדי להבין כמה השירות יעלה לכם. לשאלות נוספות נשמח לעזור לכם באתרינו https://iconstructor.co.il/.

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!