קבלני שיפוצים רשומים במאגר

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

סעיף זה עוסק ברישום קבלני שיפוצים. חשוב לדעת שהנושא הזה נדון בעבר, כך שזה לא דבר חדש. כמו כן, חשוב להזכיר כי ישנם סוגים שונים של קבלנים וחלקם רשומים ואילו אחרים אינם. הממשלה יצרה רשימה של כל הכישורים הדרושים למי שרוצה להירשם כקבלן שיפוצים. רשימה זו כוללת בין היתר בעל רישיון מתאים ויכולת לספק הוכחת ביטוח. יש אנשים שחושבים שהתקנות האלה מחמירות מדי ושהן לא ממש הגיוניות עבור רוב האנשים שעושים שיפוץ בתים, אבל זו למעשה רק דרך אחת של ממשלות לוודא שהאזרחים שלהם נשארים בטוחים במהלך פרויקטי בנייה.

חשוב לבחור קבלן רשום

חשוב לבחור קבלן רשום בממשלה. הממשלה לא תאפשר לקבלנים לא רשומים לעבוד בפרויקט. הסיבה לכך היא שהם אינם מודעים לכישוריהם של קבלנים אלו ולניסיון שלהם בתחום זה. לכן, חשוב שתמצאו קבלן שיש לו את כל המסמכים והכישורים הדרושים לפני העסקתם לפרויקט השיפוץ שלכם. משרד השיכון, הקהילות והשלטון המקומי (MHCLG) הוא המחלקה הממשלתית האחראית על דיור ותכנון באנגליה. תפקידו של MHCLG הוא לספק מנהיגות, ניהול והכוונה בפיתוח מדיניות דיור שתענה על הצרכים של כל הקהילות. בחלק זה נדון לגבי קבלני שיפוצים רשומים. קבלני שיפוצים רשומים הם אנשים שעוזרים לשפץ את הנכס שלכם על ידי מתן ייעוץ לגבי מה שצריך לעשות ואז עושים זאת עבורכם. למשרד השיכון, הקהילות והשלטון המקומי (MHCLG) יש רשימה של קבלני שיפוצים רשומים המסוגלים לבצע עבודה זו.

הקבלנים נדרשים להירשם במשרד השיכון, הקהילות והשלטון המקומי עבור כל עבודה שהם מבצעים. תהליך הרישום נועד להבטיח שהקבלנים יהיו מוסמכים ומוכשרים לבצע את העבודה. זה גם עוזר ללקוחות לזהות קבלנים רשומים שיכולים לבצע את פרויקט השיפוץ שלהם. ייעוד קבלן שיפוצים רשום (RRC) הוא הסטנדרט הלאומי היחיד למצוינות עבור קבלני שיפוצים. ייעוד RRC הוא הכרה בסטנדרטים גבוהים ומקצועיות בענף השיפוצים. ייעוד ה-RRC מוכר על ידי כל רמות הממשל, כולל סוכנויות רגולטוריות פדרליות ומחוזיות, המספקות תמריצים למשפצים בעלי אישור RRC. שיפוצניקים הרשומים ב- Commissioner for Renovations זכאים לתמריצים מממשלות פדרליות ומחוזיות באמצעות תוכניות כגון זיכוי מס שיפוץ בתים, תוכניות רוכשי דירה בפעם הראשונה, ויוזמות אחרות כגון אלו שמסופקות על ידי משרד השיכון של אונטריו.

מהו קבלן שיפוצים רשום?

קבלן שיפוצים רשום (RRC) הוא אדם או חברה שנרשמו כקבלן במועצת תעשיית הבנייה של BC (CICBC).

  •  להיות בן 18 לפחות;
  • בעל ניסיון של שלוש שנים בעבודות בנייה, שיפוץ או שיפוץ בית;
  • סיימו בהצלחה תוכנית חניכה מוסמכת ב-BC;
  • סיימו בהצלחה תוכנית על-תיכונית מוכרת בעבודות בנייה, שיפוץ או שיפוץ בית; ו
  • עברו את בחינת CICBC.

קבלן שיפוצים רשום הוא מי שהוסמך על ידי הממשלה לשפץ את ביתך. נדרשים להם ביטוח אחריות, רישיון בעל מקצוע ומוניטין טוב בענף.

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!