קבלן שלד

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

בונים, בשעה טובה, את הבית שתמיד רציתם? חשוב לכם לעשות את הדברים בצורה נכונה כך שתצאו מרוצים? אם כך, יש משמעות אדירה לשאלה באיזה אנשי מקצוע אתם בוחרים ואת מי תעסיקו. לכל אורך בניית הבית, אתם תראו שיש קבלנים שונים שנכנסים לתמונה, ואין ספק שאחד מהקבלים הכי חשובים הוא קבלן שלד. הוא מתמחה בכל השלבים של בניית השלד שיכולים לכלול: סימון על ידי מודד מוסמך, יציקות בטון, פיקוח של מהנדס ועוד. הוא האחראי לאחד מהחלקים הכי חשובים שיש במהלך הבניה, שכן כפי שאתם מבינים, אם השלד לא יהיה בנוי בצורה טובה ונכונה, הרי שהבניין כולו לא יחזיק מעמד לאורך שנים. לכן, לא רק שצריך להשקיע ולהעסיק קבלן שלד, אלא גם צריך לבדוק במי בדיוק אתם בוחרים ועד כמה העבודה שהוא יוכל לעשות תהיה מקצועית וטובה.

איך לבחור קבלן שלד?

למען האמת, בין אם אתם עומדים לבנות את הבניין שלכם באזור צפון הארץ, במרכז או אולי באזור הדרום, אתם תראו שיש לא מעט קבלנים שביניהם תוכלו לבחור. יחד עם זאת, כפי שהזכרנו, לכל קבלן התמחות אחרת. בנוסף, לא כל מי שמציג את עצמו בתור קבלן שלד באמת יוכל לעשות עבודה מספיק טובה ולכן חשוב כל כך לברר במי אתם בוחרים. אם אתם כבר בונים את בית החלומות שלכם, מה פתאום שתבנו מבנה שלא יהיה מספיק יציב? היציבות זה אחד מהדברים הכי חשובים שיש ולכן, אם אתם יכולים לבחור קבלן שלד מומחה, אנחנו מאוד ממליצים לכם לא להתפשר על פחות מזה. קבלן מקצועי הוא אדם שמגיע עם ניסיון רב, ואם אתם יכולים לחפש אודותיו כמה שיותר חוות דעת שונות, זה כדאי, אנחנו ב-ay-projects.com נשמח לעזור לכם . כך תדעו מי הוא אותו איש מקצוע, והאם הוא באמת יעשה עבודה טובה בשטח.

כמה תשלמו לקבלן?

אומנם זה נכון שגם ככה בניית בית זו הוצאה כלכלית מאוד גדולה, אך זה לא אומר שאתם צריכים לחרוג מכל תקציב שעליו החלטתם מראש. ההפך הוא הנכון, שכן בפועל רצוי מאוד לברר כמה אתם עומדים לשלם לכל איש מקצוע. כך, למשל, אם אתם רוצים להעסיק קבלן שלד, חשוב להבין לא רק איזה שירות הוא ייתן לכם, אלא גם כמה תשלמו לו בדיוק. האם המחיר נראה לכם סביר? והאם לא כדאי יהיה לדבר עם כמה קבלנים ולראות על איזה הצעות מחיר מדובר? האמת היא, שרצוי מאוד להשוות מחירים כי בסופו של דבר אנחנו רואים שלכל קבלן שלד יש את התעריפים שלו. בדרך כלל קבלן שמרשה לעצמו לגבות יותר כסף עושה זאת כי הוא מגיע עם יותר ניסיון, כך שלא בטוח שכדאי לחסוך בעניין הזה. השלד משמעותי ביותר ולכן רצוי לבחור את הקבלן הכי מוצלח שיש.

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!