צילום קווי ביוב עם דן ביוב– איתור נזילות ללא גרמת נזק למבנה – חדש!

תוכן עניינים

 

הטכנולוגיה של דן ביוב ידועה כטובה ביותר לצילום קווי ביוב. תהיו גאים שהאינסטלטור שלכם משתמש בציוד החדיש ביותר ומצליח כך לספק מענה מדויק, יעיל, מהיר ונכון. כיום כבר לא נעלה על דעתנו שבירת קירות או גרימת נזק למבנה למטרת איתור של נזקי צנרת. האבחון כולו מתבצע באמצעים טכנולוגיים חדישים שמאפשרים קבלת תמונה מדויקת אודות המתרחש בצנרת מבלי להרים אריחים או לשבור קירות. האינסטלטור המודרני יודע היכן בדיוק ממוקמת הנזילה, מהם הגורמים לבעיה ומהו היקף הנזק. עבודות האינסטלציה לא מבוססות עוד על ניחושים וכולם מרוצים.

איך המצלמה מצליחה להיכנס ולצאת מהביוב?

המבנה הצר של הצנרת הופך את התנועה בה לאתגר לא פשוט. נדרש ציוד צילום ייחודי שמסוגל לעמוד באתגר ולנוע בקלות בצנרת תוך שידור של תמונה ברורה ומלאה לכל אורך הדרך. צנרת הביוב טומנת בחובה לא מעט מכשולים בעבור ציוד הצילום כך שנדרש שילוב נכון בין טכנולוגיה חדישה לבין בעל מקצוע שיודע לתפעל אותה נכון.

מה כל כך מיוחד בצילום קווי ביוב עם דן ביוב?

עבודות צילום קווי ביוב עם דן ביוב egodan.org.il מאפשרות תנועה ב-360 מעלות להשגת התוצאות הטובות ביותר. המערכת החדישה מתבססת על שימוש בצינור גמיש שאל קצהו מחוברת מצלמה זעירה שנושאת גוף תאורה. הצינור הדק מוחדר אל הצנרת ונע לכל אורכה בחופשיות. המטרה היא צילום של דפנות הצינור וסקירה אחר תקלות בקו הביוב כולו. טכנולוגיית צילום קווי ביוב עם דן ביוב שימושית במיוחד במקרים בהם נרצה לאתר בצורה מדויקת נזילות. המצלמה הזעירה יודעת לספק תמונות 360 מעלות כך שמתקבלת תמונה מלאה.

בשביל מה צריך תנועה של 360 מעלות?

התנועה בתוך הצנרת הצרה והעמוסה אינה פשוטה, ציוד הצילום נתקל פעמים רבות במכשולים ולכלוך שמכסה את העדשה. הגמישות של המצלמה החדשה מאפשרת התמודדות טובה יותר עם כל סוגי הצנרת לקבלת תמונת מצב מלאה. צילום קווי ביוב עם דן ביוב מאפשר לנו להביט על הצינור כולו מכל הכיוונים גם כאשר התנועה בצנרת מוגבלת. במבחן התוצאה, הציוד החדיש משיג תוצאות טובות יותר ומעניק לאנשי המקצוע מידע מדויק שמאפשר תיקון נקודתי יעיל תוך גרימת נזק מינימלי למבנה. קיימים מקרים רבים בהם תיקון נזקי צנרת מתאפשר ללא כל גרימת נזק.

מתי כדאי להזמין אינסטלטור?

  1. המים מתנקזים באיטיות
  2. מי ביוב עולים מפתחי הניקוז
  3. מים זורמים במקלחת כאשר אנו מורידים את המים באסלה
  4. זיהוי סימנים של רטיבות במבנה
  5. שינוי לא מוסבר בלחץ המים

אם הצנרת שלכם סתומה הבעיה לא תיעלם ללא טיפול נכון ומדויק. עליכם לאתר את המיקום המדויק של הסתימה בצנרת ולפתור את הבעיה באופן נקודתי. ציוד הצילום יגלה לכם היכן בדיוק מסתתרת הבעיה שלכם ובאותה הזדמנות יאפשר גם איתור מוקדם של בעיות אינסטלציה נוספות.

 

 

התקשרו עכשיו