פרגולות מתכת: מחיר, יתרונות וטיפים של 2021

תוכן עניינים

מעוניינים לשדרג את חצר ביתכם ולשלב פרגולת מתכת? המרכז הישראלי למסגרת מציע עבורכם את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת! לפרגולת מתכת בין אם כזו העשויה מאלומינים ובין אם מברזל מגוון רחב של יתרונות עליהם נדבר בפוסט הבא! אנו עובדים עם המסגרים המובילים בישראל ודרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר ולהנות מפתרון מעוצב של פרגולת מתכת שתשרת אתכם לאורך שנים ובהתאמה אישית על פי הצרכים שלכם ועל פי התקציב העומד ברשותכם. 

מדוע דווקא פרגולת מתכת?

אנשים רבים מתלבטים בין פרגולת מתכת לעץ כאשר הרעיון בשני המקרים הוא לייצר פינת צל נעימה, פרקטית בין אם בגינה הציבורית ובין אם בביתנו הפרטי, המרפסת או בחצר. פרגולות מתכת מביאות איתן מגוון רחב של יתרונות ויוצרות מראה ייחודי ויוצא דופן המשתלב באופן מרהיב עם הסגנון המודרני הפופולארי כל כך. פרגולות מתכת מתאימות גם לסגנון הכפרי ויוצרות איזון בין העץ הכבד למתכת הקלילה. 

מעקות ברזל למדרגות
  1. גמישות עיצובית – המתכת מאפשרת לנו ליצור איזו פרגולה שאנחנו רק חולמים עליה החל מפרגולה קטנה דרך גדולה, פרגולה חצי פתוחה או סגורה לגמרי, פרגולה מכנית או חשמלית. את המתכת ניתן לעצב ולהגיש באיזה אופן שבא לנו וליצור מגוון רחב של זוויות וצורות. ניתן ליצור צורת מעוגלת, מלבנית ואפילו מרובעת. 
  2. חוזק ועמידות -בשונה מעץ מלא, עם מתכת אין צורך לנקוט באמצעי תחזוקה קריטיים. קל לניקוי וכאשר אנו בוחרים בברזל מגולוון או אלומיניום, המתכת איננה מחלידה ונשמרת לאורך השנים. 
  3. מראה יוקרתי – המתכת מעניקה לחלל החיצוני מראה מעוצב ויוקרתי. היא מרשימה, ייחודית וניתן להתאים את העיצוב שלה באופן מושלם לסגנון שאנו מעדיפים ולטעם האישי שלנו. 
  4. הרכבה קלה- אנו חיים בעידן מתקדם מאוד מבחינה טכנולוגית, כאשר היום אפשר אפילו להזמין פרגולות מתכת ישר מהמפעל וההרכבה היא פשוטה וקלה. האלומיניום למשל נחשב לחומר קל מאוד ולכן מדובר בסוג של פרגולה מודולרית וזה חוסך המון זמן בהרכבה. 

פרגולות מתכת מאיפה מתחילים?

בשלב הראשון עליכם לאתר בעל מקצוע או מסגר שיסייע לכם לתכנן את פרגולת המתכת. יש להתייחס לחלל עצמו, למידות שאתם רוצים את הפרגולה, לתקציב שברשותכם וכמובן לסוג הפרגולה ולסוכך שלה. בשלב השני יש לבחור את הסגנון של הפרגולה ואת החומר ממנו היא תהיה עשויה. חשוב שהפרגולה תעמוד בכל התקנים, תתוכנן ותיבנה באופן הכי בטיחותי שיש. 

ראו גם: פרגולה מברזל מגולוון

פרגולות מתכת כמה זה עולה?

המחיר לפרגולת ברזל פשוטה נע בין 300 שקלים למטר מרובע ויכול להגיע גם ל-1,500 שקלים עבור פרגולה חשמלית משודרגת ויוקרתית.  המחיר לפרגולת אלומינים מתחיל ב-280 שקלים למטר מרובע ומגיע ל-1,300 שקלים. המחיר תלוי בגודל הפרגולה, בחומר שאנחנו בוחרים, בסוג שלה וכמובן בקירוי. קירוי סנטף יוזיל את העלות הסופית לעומת קירוי פוליגל המייקר אותה.

התקשרו עכשיו