פרגולות ברזל מעוצבות במחיר מבצע מצחיק שאסור לפספס!

תוכן עניינים

כשאנו בוחרים לשלב בחלק החיצוני של ביתנו מוצר כמו פרגולה, אחד הדברים הכי חשובים הוא בהיבט הפרקטי. 

כלומר, אנחנו רוצים שהפרגולה אותה אנו רוכשים ומשקיעים זמן, אנרגיה וגם לא מעט כסף בתכנון שלה ובהקמתה תשרת אותנו נאמנה לאורך שנים רבות. לכן, פרגולת ברזל מעוצבת מביאה איתה מגוון רחב של יתרונות קודם כל בהיבט החוזק ההנדסי שלה. מדובר בעצם בסוג של פרופילים ארוכים, ללא עמודים, עם אופציה לשלב גלריה עליונה עם חתכי פרופילים מעוצבים. בהיותנו בוחרים פרגולת ברזל אנחנו הולכים על מוצר שישרת אותנו לאורך עשרות שנים עם תחזוקה מינורית. 

מעקב ברזל למרפסת

אז מהי בעצם פרגולת ברזל מעוצבת ולמה אנחנו צריכים אחת כזו?

ישראלים רבים בטוחים כי כאשר מדברים איתם על המושג פרגולה, תמיד זה יהיה עץ מלא או עץ גושני. אז זה הזמן להכיר את השדרוג של שנות ה-2000 – פרגולת ברזל איכותית. 

פרגולות ברזל מעוצבות מהוות מרכיב ייחודי וחשוב כמעט בכל בית. מצד אחד, הן משדרגות באופן ניכר את איכות החיים שלנו, מאפשרות לנו לנצל ולמקסם לטובתנו את מזג האוויר הנהדר בישראל. הרי מה יותר כייף מלשבת תחת הפרגולה שהילדים בחוץ משחקים בדשא, לנשום אוויר כשכולם כבר ישנים עם ספר טוב ומוזיקה או סתם להעביר שיחת חולין עם בן או בת הזוג. 

פרגולת ברזל מעוצבת משקפת את הארכיטקטורה המודרנית ומעניקה לנו נוחות מירבית ומראה ייחודי למרפסת או הגינה שלנו. לפרגולה ניתן לשלב כל מיני סוגים של סוככים. השילוב בין הברזל לבין הטכנולוגיות המתקדמות שקיימות היום לעבודה קפדנית ומדויקת תוך בחירת חומרי גלם איכותיים ותכנון יסודי מאפשר לנו להנות מפרגולת ברזל מדהימה. 

ראו גם: סורגים שקופים

פרגולת ברזל מאיפה מתחילים?

קודם כל עליכם לאתר בעל מקצוע או חברה המתמחים בתכנון, ייצור והתקנה של פרגולות מתכת. בשלב הבא עוברים להיתרים ולתכנון, תכנית אדריכלית ואישורים. לאחר מכן ניתן לשלוח את הנתונים למסגריה לייצור ואז כמובן שלב ההתקנה שגם הוא מחולק לכמה שלבים עיקריים כמו הכנת הקרקע, הרכבה, גימורים. 

פרגולת ברזל יתרונות

  1. עמידות וחוזק – הפרגולה עמידה לאורך שנים רבות. 
  2.  בטיחות- חומר חזק ובטיחותי. 
  3. קלות בהרכבה- הרכבה מודולרית מהירה ונוחה. 
  4. גמישות עיצובית- היום ניתן ליצור מגוון רחב של פרגולות ברזל בסגנונות עיצוביים שונים ואף לשלב חומרי גלם נוספים. 
  5. מחיר נוח- בשונה מחומרי גלם אחרים, הברזל נחשב לפחות יקר ולכן פרגולה מסוג זה מתאימה לכל כיס. 

אנחנו במרכז הישראלי למסגרות נשמח לסייע וללוות אתכם שלב אחר שלב בתכנון הפרגולה שלכם. הצוות שלנו יגיע ישירות לנכס, יבחן את הקרקע, יסייע לכם להבין אילו תכניות והיתרים אתם צריכים להגיש, מה גודל הפרגולה המושלם לצרכים שלכם וידאג לייצור הפרגולה והרכבתה בפועל. דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר, הרבה כאבי ראש ולהוזיל עלויות בכל מה שקשור לעבודות מתכת ומסגרות.

התקשרו עכשיו