פינוי אסבסט

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

 

 

אחרי לא מעט שנים שבהן שבישראל בהחלט היה מותר להשתמש בחומר כמו אסבסט לבניה, היום זה כבר ברור שזה אסור. הסיבה לכך ברורה: שכן אסבסט הינו חומר מסוכן ביותר לבריאות. לכן, למרות שבעבר נהוג היה לעשות בו שימוש, אנחנו רואים שעכשיו זה לא המצב ויתרה מכך, אם יש לכם גג עם אסבסט עליו, עליכם להתמודד עם הפינוי שלו. כאשר מדברים על אסבסט למעשה מדברים על חומר שכולל תערובת של מינרלים אשר בעבר שימשה רבים מאתנו לצרכי בידוד. מדובר על חומר שבעבר נחשב למבודד נפלא מפני חום ורעשים, כך שברור מדוע נהוג היה לעשות בו שימוש בעיקר לגגות הבתים. חשוב לדעת: כאשר האסבסט נמצא במצב תקין ושלם הוא לא מהווה סכנה, אך כאשר הוא מתפרק ונשבר, הוא הופך למפגע של ממש. כתוצאה מכך שהאסבסט עלול להיהרס בבת אחת ולהוות בעיה חמורה, כמובן שרצוי להקדים תרופה למפה ופשוט לפנות אותו עוד לפני שכל הצרות מתחילות.

 

איך מבצעים פינוי אסבסט?

 

הגעתם למסקנה שאתם רוצים לפנות גג אסבסט? לא רוצים בכלל לחכות שאולי, חלילה, משהו יקרה והוא לא יוכל לשמש אתכם יותר ולהוות סכנה לבריאות? אם כך, אין ספק שאתם צודקים. היום, ככל שהזמן חולף, אנחנו רואים שעוד ועוד אנשים מזמינים שירותי פינוי אסבסט באתר https://betaplus.co.il/ מבלי לחכות לרגע האמת שבו החומר יהווה סכנה. אם חשבתם לרגע שתוכלו לפנות לבד את האסבסט, כי יש לכם רכב מתאים או כמה חברים שיוכלו לעשות לכם במשימה, דעו שזה לא מדויק. ממש כפי שקורה לגבי הרבה מאוד עבודות אחרות שתוכלו לבצע בכוחות עצמכם, גם כאשר מדברים על פינוי אסבסט אנחנו רואים שיש משמעות לעבודה מקצועית. צריך לפנות אל המומחים, להפקיד בידיהם את המשימה ולראות כיצד הם עושים זאת. רק כך תוכלו להיות בטוחים שלא רק מפנים אצלכם את האסבסט בשלמותו, אלא גם מפנים אותו למקום שבו באמת אפשר להשאיר אותו.

 

בחירת אנשי המקצוע שלכם – כך תעשו את זה נכון

 

יש היום לא מעט מומחים שעוסקים בתחום של פינוי אסבסט ולכן נשאלת השאלה: במי בוחרים? האם כל איש מקצוע יוכל לעזור לכם בצורה מספיק טובה? והאם כ חברה שתוכל לבצע אצלכם פינוי אסבסט תגבה מכם את אותם המחירים? אנחנו רואים שלרוב זה לא בדיוק כך. לכן, אם יש לכם אפשרות לבדוק את הדברים ולראות שאתם בוחרים באנשי מקצוע טובים יותר מאחרים, זה כדאי. חשוב, למשל, גם לראות מה אומרות חוות הדעת אודות השירות. האם אנשים שהזמינו מאותה חברה של פינוי אסבסט שירות בעבר יצאו מרוצים? כדאי להתאמץ, להשקיע ולברר מראש כל מה שצריך כי כך תדעו שאתם מפקידים את המשימה החשובה הזאת רק בידי מי שבאמת יוכל להתמודד איתה כראוי.

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!