עבודת מסגרות מקצועית לבתים יפהפיים במראה יוקרתי

תוכן עניינים

הברזל הינו חומר גלם המתאים לייצור מוצרים שונים, המשמשים לעיצוב פנים הבית וכן לחלקו החיצוני. פרזול בברזל הוא אומנות בפני עצמה, לכן עבודת מסגרות עבור בתים צריכה להיעשות רק על ידי אנשי מקצוע המתמחים בחומר זה, כאלה היכולים להציע שפע של פתרונות יפהפיים וחזקים לבית ולחצר.
העבודה עם הברזל לא דומה לשום דבר אחר: מדובר בייצור של פריטים העשויים מתכת שהם לרוב כבדים מאוד, אשר עוברים שינויים כימיים ודורשים בקיאות רבה מהיצרן בהיבט של היידע המקצועי וכן הניסיון בפועל בעבודה עמם. שילוב של מוצרים כגון מסגרות, שערים, גדרות ועוד – העשויים ממתכת – ביחד עם חומרי גלם "רכים" וטבעיים יותר כמו עץ, מייצר מראה מודרני ואקלקטי והוא נחשב לפריצת דרך בעולם העיצוב.

רתך במסגריה

ייצור פריטים לבית באמצעות עבודת מסגרות

הברזל הוא עולם שלם של יצירה ולכן ניתן לייצר באמצעותו אינספור עיצובים שונים ומוצרים פרקטיים ומעניינים לבית. יש להניח כי במרבית הבתים אשר נעשתה בהם עבודת מסגרות לסוגיה, קיים ברזל מעוצב בשער הכניסה או במעקה של המדרגות. אלו הם שני מוצרים אהובים מאוד על ידי ישראלים, החשים שהברזל מעניק נופך יוקרתי למקומות הללו בבית.
שער כניסה העשוי מברזל, יכול לשלב בתוכו מנגנוני פתיחה מתוחכמים ובכך להפוך אותו לשומר לכל דבר, הנותן תחושת ביטחון לדיירים. מעקה העשוי ברזל הוא בעל שני יתרונות – בטיחות ליורדים או עולים במדרגות, בנוסף ליופי ויזואלי הנטמע בחלל באופן יחסי ומוסיף לו חן, אך איננו מושך תשומת לב אדירה.
הברזל יכול להפוך לדומיננטי יותר בבית, כאשר הוא נצבע בגוונים חזקים, אך גם כאשר הוא משולב בפרזול ייחודי בתוך בית "שקט" מבחינה עיצובית, שם הוא עשוי לבלוט יותר ולהוות פריט נוי בפני עצמו.

עבודות מסגרות

מה חשוב להבין באשר להתקנת גדר או שער מברזל בחצר?

מעבר לעבודת מסגרות כשלעצמה והשימוש בברזל לצורך יצירת התוצר הסופי – בין אם אלו סורגים, שערי כניסה, מעקים או כל פריט אחר – ההתקנה של המוצר היא חלק קריטי ביותר והיא חייבת להתבצע על ידי אנשים מנוסים המוסמכים לכך.
יצירת מעקה בטיחות צריכה להעניק אפשרות עלייה וירידה בטוחה במדרגות, למשל, ללא אפשרות של הכנסת הראש בין הסורגים ומכאן שישנם כללים מסוימים באשר למרחקים בין סורג לסורג. אך גם כאשר המעקה מוכן, חשוב להתקינו ולחברו בצורה המדויקת אל המדרגות עצמן, על מנת למנוע התנתקות או נפילה של אביזר חשוב זה. מקצועיות ואיכות ההתקנה, אם כן, רלוונטית לכל פריט מסגרות שהוא ומומלץ שלא להתפשר בנוגע ליצרן.
המרכז הישראלי למסגרות מעניק שירות למגוון לקוחות ומציע עבודת מסגרות באיכות ללא פשרות. ניתן לקבל ייעוץ באשר לבחירת פריטי המסגרות עבור הבית הפרטי שלכם וליהנות מהתקנת התוצר הסופי בצורה המקצועית והבטוחה ביותר. המרכז שם דגש על איכותן של העבודות עצמן וכן על השלב החשוב של התקנת המוצרים בבית הלקוחות.

התקשרו עכשיו