עבודות עפר

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

 

אחרי שנים של דילמות ומחשבות בשעה טובה הבית לכם עומד להתרחב? החלטתם על תכנית השיפוץ, רכשתם את הקרקע הצמודה ואפילו קיבלתם את כל היתרי הבניה הנדרשים?אם כך, ברור מדוע כל מה שנותר לכם עכשיו זה לצאת לדרך, ולשם כך אתם צריכים, בין היתר, שירות של עבודות עפר. זה לא משנה איזה סוג של שיפוץ אתם עושים או עד כמה הוא נרחב ומקיף. העניין הוא שבדרך כלל, בין אם אתם בונים בריכה חצי אולימפית בגינה ובין אם אתם רוצים להרחיב את הבית, צריך להכין לשם כך את הקרקע. אי אפשר יהיה לעשות זאת בלי סיוע מחברה מקצועית של עבודות עפר, שכן כדי לבצע את העבודות האלה צריך גם כלי עבודה מתאימים. אתם לא יכולים לבצע את יישור הקרקע, לדוגמא, בלי ציוד מתאים, ולכן חשוב שתבדקו את התחום הזה לעומק עוד היום, כדי שתחליטו בקלות ממי כדאי לכם להזמין שירות כזה.

 

אך בוחרים היום חברת לעבודות עפר שונות

 

בין אם אותן עבודות עפר שאתם צריכים לבצע אצלכם כוללות את יישור הקרקע ובין אם מדובר על עבודות אחרות, יש לבדוק במי אתם בוחרים. עד כמה אנשי המקצוע שאליהם אתם פונים מקצועיים? והאם מדובר על אנשי מקצוע שתוכלו לסמוך עליהם?זה ברור שככל שהעבודה יותר מקיפה, כך המקצועיות של חברת עבודות העפר צריכה להיות גדולה יותר. אתם לא באמת רוצים למצוא את עצמכם עובדים מול חברה שאנשי המקצוע שלה לא מגיעים בזמן או לא מגיעים עם הידע ועם המקצועיות שלה אתם מצפים. במילים אחרות, זה שלחברה מסוימת יש את כל כלי העבודה הכי טובים ואת הציוד הכי מתקדם, זה טוב ויפה, אך חשוב מאוד שאנשי המקצוע יידעו גם לבצע את העבודה. בנוסף, רצוי מאוד לעבוד מול חברת עבודות עפר ישראל שיש לה גם את כל האישורים והביטוחים הנדרשים כדי לבצע עבודה כמה שיותר מתקדמת ומובילה.

 

האם עבודות עפר עולות תמיד הרבה?

 

זה לא משנה אם השיפוץ שאתם רוצים לבצע הינו מאוד מקיף או לא, כי בכל מקרה ברור שגם תרצו לדעת כמה יכולות לעלות לכם עבודות עפר. אין על השאלה הזאת תשובה אחת נכונה, כי זה יכול להיות תלוי בכמה גורמים שונים ומורכבים. ראשית, כמובן שהיקף עבודות העפר שצריך לבצע ישפיע על המחיר, ושנית, כמובן שגם השאלה מאיזה אנשי מקצוע תזמינו את אותן עבודות עפר תשפיע על העלות. זה ברור מדוע תעדיפו לא לשלם על החלק של עבודות העפר סכום מאוד גבוה, כי גם ככה שיפוץ ובניה זה עניין שעולה הרבה, אך מצד שני, על מקצועיות העבודה לא כדאי להתפשר. הרבה מונח כאן על הפרק ולמעשה, עבודות העפר הן הבסיס לכל שאר התהליך ולכן חשוב לפנות אל הטובים ביותר בתחום, אפילו אם זה אומר שתשלמו קצת יותר.

 

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!