עבודות מתכת

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

עבודות מתכת מהוות חלק חשוב מאד במלאכת הבנייה והשיפוצים של בתים פרטיים, בנייני מגורים או מבנים אחרים. ואולם גם כשמדובר בעיצוב הבית או המבנה, בדגש על עיצוב הפנים, מהוות עבודות מסגרות המתכת נדבך מרכזי במלאכה. מהן עבודות המתכת ומה הן כוללות? כיצד משתלבות עבודות כאמור לעיל בתחום הכל כך רחב ומעניין של עיצוב הפנים? בשורות הבאות נענה לשאלות האלה בהרחבה.

מעקב ברזל למרפסת

עבודות מתכת – מהן עבודות המתכת ומה הן כוללות

עבודות מתכת הן כלל העבודות הכרוכות ביצירת מוצרים העשויים ממתכת. עם סוגי המתכת ניתן למנות ברזל, נחושת ואלומיניום. גם הנירוסטה, שהיס סוד של מתכת שלא מחלידה, נמנית עם המתכות המצויות בשימוש נרחב. מהותן של עבודות המתכת הינה התאמה של מוצרים מתכת לצרכים השונים, בעיקר בכל האמור בבנייה ושיפוצים. העבודות כאמור עשויות לכלול הכנה של חומרים שונים וצינורות שישמשו בהמשך לבניין ושיפוצים, או הכנה של מוצרים מסוימים הנדרשים בתהליך הבנייה. בניית מדרגות, לדוגמה, כרוכה בביצוע עבודות מתכת שונות לצורך הבנייה, או בניית מדרגות בשלמותן ממתכת. זאת, בהתאם לדרישות ולצרכים של מזמיני העבודה. עבודות מהסוג הזה נדרשות לצורך בניית מחסנים, קירוי אולמות ועבודות גדולות, כמו גם לצורך עבודות בהיקפים קטנים יותר, בבניינים המצויים בהליכי בנייה או בבתים ודירות פרטיים.

עבודות מתכת לעיצוב הבית

גם בתהליך עיצוב הפנים בבתים וחללים גדולים כאחד, ניתן להשתמש בעבודות מתכת לצורך שיפור העיצוב והעצמת הרושם שהמעצבים מעוניינים ליצור. מצד אחד, נדרשת מקצועיות רבה לעיסוק בעבודות מתכת. מצד שני, מדובר בחומר שניתן לעצב אותו ולהתאים אותו למגוון רחב מאד של צרכים. חלק מעבודות הבנייה, למשל, עשוי להיות ייצור ובנייה של שערים, הן אוטומטיים והן ידניים. שערים כאמור נבנים באופן פרטני ומותאמים במיוחד לצורת המבנה הספציפי שאליו הם מיועדים.

שילוב עבודות המתכת בעצוב הפנים

שילוב עבודות מתכת כמו מדרגות מתכת בעיצוב הפנים עשוי להעניק לחלל המעוצב מראה איכותי ומעניין ולהשרות אווירה חמימה על השוהים בו. עם המוצרים המעוצבים באמצעות מתכת ניתן למנות ספריות בגדלים שונים, העשויות כולן ממתכת. במקרים מסוימים ועל פי דרישה, ניתן לבנות רק חלק מהספרייה ממתכת וחלק אחר ממנה מעץ. מחיצות דקורטיביות ממתכת עשויות גם הן לשמש מכשיר בידי המעצב ליצירת האווירה הנכונה והמראה הדרוש בחלל המעוצב בבתים פרטיים, מבנים מסחריים ומשרדים. האפשרות לעצב את המוצר הסופי במגוון רחב של צורות ולהכין אותו ממגוון מתכות לא פחות רחב, הופך את המתכת לחומר המועדף על מרבית המעצבים בדרך להשגת המטרות שקבעו לעצמם והמראה הנדרש לחלל המעוצב.

אם יש לך עניין בביצוע עבודות מתכת בבית, בעסק או בכל מקום, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליך בהקדם. הם יבחנו את הצרכים והדרישות שלך ויציעו לך את האופציות הנכונות והמתאימות עבורך. זאת, תוך הצגה של כל האופציות הקיימות והמתאימות עבורך.

עבודות מתכת

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!