כל מה שצריך לדעת על עבודות ברזל ומסגריות מומלצות

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

רוצים להזמין גדר מתכת לבית? אולי מעקה ברזל למדרגות, שער לגינה או סורגים לחלונות? אולי אתם רוצים להזמין מדרגות מתכת או פרגולת מתכת לגינה? בכל אחד מהמקרים האלה, מה שאתם זקוקים לו הוא שם של איש מקצוע המתמחה בתחום של עבודות ברזל ויכול לבצע עבורכם כל סוג של עבודת ברזל שאתם זקוקים לה בסטנדרטים גבוהים ובמחירים נמוכים. מכירים אחד כזה? אם לא, המומחים של המרכז הישראלי למסגרות מספרים לכם בשורות הבאות, איך תוכלו למצוא אותו.

המורכבות המקצועית של עבודות ברזל

עבודות ברזל הוא תחום מקצועי מאוד שדורש גם ציוד מתאים, אבל בעיקר ידע מקצועי, ידיים טובות, ראש טוב ואחריות מקצועית גבוהה. כאשר אנו מזמינים פריטי מתכת, יש סיבה טובה שאנחנו מזמינים אותם. בדרך כלל, מעבר לשיקולים אסתטיים, אנחנו מחפשים פריט שהוא חזק, עמיד ורובסטי, שיכול לשרת אותנו לאורך שנים ארוכות ללא שחיקה או לספק לנו מיגון ברמה הגבוהה ביותר. העניין הוא שאת היכולת של הברזל לספק את הערך המרכזי שטמון בתוכו יכול להכריע איש המקצוע שמייצר עבורנו את הפריט הנדרש. אם אתם מזמינים סורגים ומייצרים לכם אותם מרצועות ברזל דקיקות במרווחים גדולים ועם עוגן קצר לקיר הבטון, אז אולי הסורגים ייראו פחות או יותר כפי שאתם רוצים אבל מיגון הם לא יספקו לכם. עבודת ריתוך לא מדויקת יכולה לגרום להתפרקות הפריט ואף לסיכון בטיחותי. צביעה לא מדויקת ויסודית יכולה להוביל להחלדת הפריט בתוך זמן קצר. בשורה התחתונה, כשאתם זקוקים לכל סוג של עבודות ברזל, אתם רוצים להבטיח שאתם מזמינים את העבודה מאיש המקצוע המתאים והנכון.

איך תבחרו את המסגר המתאים?

אז מחיר הוא פרמטר חשוב שאתם בהחלט צריכים לבחון ולבחור על פיו, אבל עוד לפני כן אתם רוצים לקבל המלצות מחברים, בני משפחה ומכרים ואם אפשר, אז הכי טוב חוות דעת מקצועיות שאותן תוכלו לקבל מאנשי מקצוע בתחומים משיקים כמו נגרים, קבלני בניין, מעצבי פנים, מהנדסי בניין וכן הלאה, שלבטח מכירים מסגר טוב איתו הם עובדים באופן קבוע. בהמשך לכך, אתם רוצים לשבת עם המסגר ולבחון עד כמה הוא מצליח לעזור לכם לקבל החלטה מבלי שאתם מרגישים שהוא דוחף אתכם אליה, אלא שאתם מקבלים אותה בעצמכם. זה נשמע כמו משהו קטן אבל זה בדיוק הפרמטר החשוב ביותר בכל מקרה בו אתם מזמינים שירות בתחום שאין לכם בו ידע מקצועי, ובמקרה הזה עבודות ברזל. לבסוף כמובן, כדאי לקבל מספר הצעות מחיר, גם כדי שתוכלו לבחור את המחיר הנכון לכם וגם כדי שתוכלו ליהנות מכוח מיקוח מול מסגר שאתם סומכים עליו. המרכז הישראלי למסגרות מתמחה בביצוע מגוון רחב של עבודות ברזל בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובמחירים תחרותיים ביחס למחיר השוק, והכל עם שירות מעולה ואחריות מלאה.

ראו גם: התקנת סורגים מחיר

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!