ספק שיש מומלץ

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

 

 

השיפוץ שאתם עושים בבית בחודשים האחרונים כבר קרוב לסיום? תוהים מה עכשיו חסר ומה עוד צריך להוסיף? אם כך, אין ספק שעכשיו זה הזמן להביט גם אל המטבח ולראות האם כל הבלגאן שיש לכם בבית לא מהווה כבר את הזמן הטוב ביותר להחלפת השיש. האמת היא, שהמטבח הוא ליבו הפועם של הבית כי שם אתם מבלים הרבה מאוד שעות ושם אתם מכינים את המטעמים שכל המשפחה אח"כ מדברים עליהם. לכן, אם אתם יכולים לפנות אל Model Home ספק שיש ולבחור את השיש הכי טוב שיש, למה שתתפשרו על משהו אחר? חשוב להבין שעולם השיש הוא עולם אינסופי והיום יש בו לא מעט אפשרויות. לכן, אם אתם יכולים להתחיל לבדוק את האופציות כבר עכשיו בצורה רצינית כדי לבחור בנחת את מה שמתאים לכם, זה מומלץ בחום.

 

איך לבחור שיש?

 

עוד לפני שאתם פונים אל ספק שיש מומלץ, צריך לדעת מה בעצם אתם מחפשים, פחות או יותר: שיש למשטח במטבח, שיש בשביל מדרגות שיש וכד'. העניין הוא שכאשר מדברים על שיש שמתאים למטבח, יש להחליט באיזה שיש רוצים להשקיע, והאמת היא, שהאופציות המובילות הן:

 

  • שיש גרניט
  • שיש סינתטי
  • שיש טבעי – חברוני
  • שיש אוניקס

 

כמובן שלכל סוג כזה של שיש יש יתרונות וחסרונות אחרים, ולכן יש עוד כמה נתונים שיכולים להנחות אתכם בבחירה שלכם. למשל: על כמה עומד התקציב שלכם? והאם חשוב לכם לבחור את המוצר הכי עמיד שיש? האם אתם רוצים שיש שייראה כמה שיותר מודרני? או שכל מה שבאמת מעניין אתכם זה שיהיה לכם נוח לעבוד על השיש? כשתפנו אל ענק השיש ספק שיש מומלץ תוכלו לראות שקיימת עמידות שונות לכל סוג של שיש. לכן, אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם תוך שנה עם שיש שרואים עליו שרטיות ואינספור כתמים מסוגים שונים שאי אפשר להסיר, אין ספק שנושא העמידות צריך להיות מהותי ויש לברר את הנקודה הזאת לעומק.

 

באיזה צבע השיש שלכם במטבח צריך להיות?

 

כאשר פונים אל ענק השיש ספק שיש מומלץ, מגלים שהיום בתחום השיש קיימות גם אפשרויות רבות ומגוונות מבחינת הצבע. לכן אנחנו מאוד ממליצים לכם לתת את הדעת גם על העניין הזה. צאו מנקודת הנחה שאם אתם מזמינים היום שיש חדש, למטבח, לחדר הרחצה או לכל מקום אחר, לא תרצו להתעסק בעניין הזה תוך כמה שנים. כלומר, הוא חייב למצוא חן בעיניכם והוא חייב להגיע בצבע שתמיד יהיה לכם נעים להסתכל עליו. לכן יש טעם לבדוק את נושא הצבע לעומק, וכמובן שאסור לשכוח את הגוונים השונים. לכן, אפילו אם אתם יודעים לומר שאתם מחפשים שיש בצבע בהיר, אתם לא תאמינו כמה גוונים בהירים קיימים ולכן רצוי להתחיל לראות אופציות שונות בתחום הזה כבר עכשיו.

 

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!