סככה לחניה

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

אחד הדברים ביותר מרגיזים בשיא הקיץ הוא כאשר אתם הולכים לרכב שלכם שנמצא בחניה, מגיעים אליו שחם לכם ממש, ואז אתם נכנסים אליו ובמקום שיהיה לכם נעים יותר אתם מתחילים להזיע עוד יותר. אין ספק שזה מרגיז במיוחד שאתם צריכים ללכת לעבודה או לפגישה חשובה והבגדים שרק עכשיו הוצאת מהארון מתחילים להיות רטובים מזיעה. יש לכך פתרון פשוט מאוד בדמות של סככה לחניה ששומרת על החניה שלכם מקורה ומגנה האוטו מפני התחממות יתר מקרני השמש. אין ספק שרכב שעומד כל היום תחת קרני השמש סופג המון אנרגיית חום שפשוט אין לנו איך להתמודד איתה ברגעים הראשונים שנכנסים לאוטו עד שהמזגן מתחיל להיות אפקטיבי. לכן, במקרה בו התקנו במקום החניה שלנו סככה לחניה האוטו יהיה מוגן מפני קרני השמש וכך יוכל לשמור על טמפרטורה נעימה גם בחודשי הקיץ המאוד חמים.

יתרונות נוספים של סככה לחניה

מעבר לעובדה שסככה לחניה יעילה מפני חדירת קרני השמש לתוך הרכב ובכך שומרת על הרכב שיהיה בטמפרטורה נעימה יותר סככה לחניה של הרכב שלנו תשמור עליו מפני לכלוכים כאלה ואחרים. אנחנו הישראלים אוהבים שלמור על האוטו שלנו נקי ותמיד אחרי השטיפה שלו אנו מוצאים בבוקר אחרי לשלשת של ציפורים על החלון או פירות של העץ שליד החניה שלנו מרוחים על החלונות ולכן הגנה של סככה תמצא מאיתנו את כל זה ותשמור על הרכב שלנו נקי מפני מפגעים כאלו שעלולים ללכלך אותו. מעבר לנקיון של הרכב סככה לחניה שלנו גם תשמור על הרכב לאורך זמן מפני פגעי מזג האוויר. קרני השמש פוגעים בצבע של הרכב בטווח הארוך ולכן מעבר להגנה על טמפרטורה נעימה, הסככה גם שומרת שקרני השמש לא יזיקו לציפוי הצבע של הרכב שלנו שעלול להתבלות עם השנים כתוצאה מישיבה ממושכת תחת קרני השמש.

התקנת סככה לחניה

ההתקנה של סככה לחניה היא מאוד פשוטה ואורכת כמה שעות בלבד. ראשית עליכם לתאם עם המתקין פגישה ולבחור את סוג הכיסוי וסוג העמודים שיחזיקו את הסככה של החניה שלכם. לאחר מכן על המתקין לקחת מידות של עמדת החניה שלכם על מנת לראות שהוא מביא מספיק חומרי גלם או מכין מראש את הכיסוי בגודל המתאים ולאחר מכן כל שנותר לנו הוא לתאם התקנה של הסככה לחניה. ביום ההתקנה כמובן חשוב מאוד להזיז את הרכב ממקום החניה על מנת שלא יגרם לו נזק במהלך ההתקנה של הסככה החדשה שלכם. לאחר מספר שעות ההתקנה תסתיים  והרכב שלכם יהיה מוגן בפני השמש ופגעי מזג האוויר והסביבה. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לחניה בזהירות על מנת שלא להסב נזק לעמודי התמך של הסככה החדשה שלכם.

לפרטים נוספים אודות סככה לחניה, צרו איתנו קשר.

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!