סורגים מתקפלים

תוכן עניינים

 

סורגים מתקפלים הם הפתרון האלגנטי והאיכותי ביותר בכל הקשור לבתי עסק שרוצים למגן עצמם. לרוב בתי עסק נמצאים על קומת הקרקע ברמת הרחוב, בשל כך, הם חשופים יותר לפריצות. מצד אחד הם לא רוצים להיראות כשהם סגורים כמו מבצר מכוער, מצד שני אי אפשר שלא להתקין סורגים במקום שיש בו ציוד, מידע ויכולת יקרים. מה עושים? סורגים מתקפלים. סורגים מתקפלים מציעים לכם פתרון מושלם. מצד אחד יפים וקל לעצב אותם, מצד שני בטוחים וחזקים מאד. אף גנב לא ירצה להתעסק עם העסק שלכם, אם יש לכם צורך בסורגים כאלו. בנוסף, אפשר לפתוח אותם באמצע ולהניע אותם בקלות רבה.

סורגים מתקפלים: גם בטוח וגם יפה

כאמור השילוב בין יפה לבטוח הוא האידיאלי בעבור חנות. לכן, ללא שילובם, המצב לא יהיה טוב. בעלי עסק לא יכולים להרשות לעצמם שהוא יראה מכוער ונטוש כשהוא סגור. סורגים מכוערים, שנראים כמו כלא, הם לא טובים כלל בעבור בעלי עסק שמעוניין לשמור על מוניטין טוב, גישה יוקרתית ולקוחות מזדמנים סקרנים. לכן, הם צריכים סורגים יפים מאד, מעוצבים, אלגנטיים, אולי אפילו שקופים. מצד שני, אם יש להם הרבה מאד תכולה יקרה בחנות או בבית העסק, הם מוכרחים שיהיה ביטוח, שיהיו סורגים שבלתי אפשרי לפרוץ אליהם, שתהיה הבטיחות. שילוב של שניהם – זה בדיוק סורגים מתקפלים.

סורגים מתקפלים – למה זה בטוח

מכיוון שסורגים מתקפלים עשויים מברזל מגלוון, לרוב מגיעים בגימור עבה מאד, של לפחות 5 מ"מ, אבל לפעמים גם 14. הם לא מחלידים, לא צריך לצבוע אותם פעמים רבות, וכל כך קשה לחתוך אותם, שכל גנב פוטנציאלי יכשל או שיוותר לפני בגלל הרעש שהוא עושה. בנוסף, הם מגיעים עם מערכות נעילה שונות לבחירה, מתוחכמים מאד, וחזקים. בנוסף הם מגיעים בדגמים וגדלים רבים, שקל לתחזק ובעיקר מתאימים לכל צורך בנפרד: חנות זה משהו אחד, מרפסת או חדר שירות זה משהו אחר, אבטחת ויטרינה זה משהו שלישי. חשוב להתאים את הצרכים שלכם לסוג הסורג שאתם קונים.

סורגים מתקפלים – למה זה יפה

קודם כל סוג החומר, ברזל מגלוון, קולט יפה מאד צבע מיוחד עם לכה, ככה שבטוח אפשר לצבוע בכל הצבעים הכי יפים שגם מחזיקים זמן רב ועמידים במזג אוויר. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהסורגים יתמזגו בעיצוב שלכם. בנוסף, הם יפים מאד, עדינים, ואפשר לפתוח ולסגור אותם – כך שתהיו בטוחים שאתם לא צריכים לדאוג לגבי העיצוב. זה לא יסתיר את החנות שלכם, בית המלאכה או העסק, וכשזה סגור זה יראה טוב, מזמין וידידותי. לא משהו שסגור ומסוגר בצורה כולאת ואלימה. כאמור חשוב מאד שיהיה לכם סורג יפה ואסתטי שכן זה הפנים של העסק שלכם כשהוא סגור, וזה חשוב שהוא ישדר נעימות וידידותיות גם כשאתם לא שם.

מה היתרונות של חלונות מתקפלים

קודם כל, זה טוב כי אפשר לפתוח ולסגור אותם מהאמצע, דבר שמקל מאד על השימוש. בנוסף, הם עומדים בתקנים מחמירים מאד של בטיחות אש, בטיחות ילדים ועוד. מוצר איכותי, בטוח וקל לשימוש, עם נעילת בריח ברמה גבוהה מאד. מבחינה אסתטית מדובר על מוצר יפה, שלא פוגע בעיצוב של המקום שהוא מותקן בו, הוא בעיקר מתמקד בחלון או ויטרינה, ולא חוסם את כל החלון. הוא נע על גבי מסילה כך שקל מאד לתפעל ולתחזק, לנקות ולשמן את הסורג. וכאמור, סורגים מתקפלים עמידים בכל תנאי מזג האוויר בישראל. משלג ועד חמסין מדובר על מוצר שבקושי צריך לתחזק אותו וזהו יתרון גדול בעבור מי שמעוניין בשמירה על העסק בכל מקום בארץ, ללא קשר לתנאי מזג האוויר.

כמה יעלה לנו התענוג

סורגים מתקפלים עולים בממוצע, כמובן תלוי לאיפה זה, מה הגודל ואיזה חומרים / תוספות צריך, בין 800 ל-1200 שקלים. הממוצע הוא אלף שקלים לחנות ויטרינה של חנות. המחיר הזה כולל הדרכה, התקנה, אחריות ועוד. מעבר לזה, מדובר על שמירה על העסק שלכם ולכן זה שווה כל שקל. יש חברות רבות שמתחרות בתחום הזה ולכן שווה לבדוק מצד אחד המוצר האיכותי ביותר שתוכלו להשיג, רצוי בהתאמה אישית, ובין המחיר התחרותי ביותר. אל תתביישו לעשות סקר שוק כדי למצוא הטוב ביותר.

סורגים 

התקשרו עכשיו