סורגים מעוצבים

בימינו, סורגים מעוצבים הם נחלתם של בתים רבים. די לנו בלעבור ברחוב אחד ונוכל להבחין בשורה ארוכה של סורגים המבצבצים אלינו מכל עבר. חלקם מסולסלים, אחרים מעוגלים, חלקם שחורים, אחרים לבנים ואף צבעוניים ויש גם סורגים שקופים – בהתאם לטעמו האישי של הלקוח שבחר אותם. על כל פנים, הסורגים הם שעושים את ההבדל בין בית רגיל לבית משודרג.

מעקב ברזל למרפסת

סורגים מעוצבים – גם יפים וגם שימושיים

לא ניתן להתעלם מיופים של סורגים מעוצבים שהוכנו בטוב טעם, ועם העיטורים שנעשו בהתאמה אישית. על כל פנים, לסורגים יש תפקיד חשוב מעבר להיותם יפים. ראשית, הסורגים נועדו לשמור על הבית מפני פורצים. כך שיוקרה של דירה שעל גבי חלונותיה מותקנים סורגים עולה בהרבה, מכיוון שהסורגים הם שמעניקים בטיחות לבעלי הבית. נוסף על כך, הסורגים משמשים כמעין מעקה בטיחות עבור ילדים קטנים. כך שהתקנת סורגים בדירות מגורים הממוקמות בקומות גבוהות היא בגדר חובה, והיא שתשמור על הילדים מפני נפילות.

סורגים בולטים שחוסכים לכם מקום

כאשר בוחרים סורגים מעוצבים, ניתן לבחור בסורגים בעלי מבנה ישר או מבנה בולט ומעוגל- סורגי בטן. הסורגים בעלי המבנה המעוגל מאפשרים לכם לחסוך במקום בבית. הבליטות שיוצאות החוצה נועדו לשימושים שונים. תוכלו למקם עליהן עציצים בעלי תפרחת פרחונית וליהנות מפריחתם, לייבש כלים או להניח פשטידה טעימה שאך זה יצאה מהתנור כדי שתוכל להתקרר.

מי מתקין לכם את הסורגים?

עברתם לבית חדש? עשיתם שיפוצים? זה הזמן לפנות לחברה מקצועית לצורך התקנת הסורגים הנחוצים לכם. אלה כמה טיפים שכדאי להביא בחשבון בעת התקנת סורגים:

  • חברה מנוסה – התקנת סורגים דורשת ניסיון רב. זוהי עבודה מורכבת הכוללת מדידות, ניסורים והתקנות. משום כך, חשוב לברר לגבי הניסיון שיש לחברה בתחום התקנת הסורגים.
  • עמידה בלוח הזמנים – מומלץ לבחור בחברה שיודעת לעמוד בלוח זמנים קפדני. כך שאם הזמנתם סורגים והם צריכים להיות אצלכם כעבור שבועיים, חשוב שהחברה תעמוד בהסכם.
  • המלצות – כדאי לאסוף המלצות על החברה שאליה אתם מעוניינים לפנות. כאשר ההמלצות באות מפיהם של חברים קרובים, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהצוות של החברה יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.
  • מחיר – בחנו את הצעת המחיר של החברה. האם מדובר במחיר גבוה במיוחד? או אולי במחיר נמוך מהמצופה? לפני שאתם פונים לחברה כלשהי, מומלץ לבצע סקר שוק ולבחון את המחירים בשטח. ראו גם: התקנת סורגים מחיר

מתאימים את הסורגים לעיצוב הבית

לפני שאתם מזמינים סורגים מעוצבים, עליכם לבחור את הסורגים המתאימים ביותר לבית שלכם. לדוגמה, אם אתם אוהבים עיצוב נקי, תוכלו לבחור סורגים ישרים בצבע לבן ולהתאים אותם לתריסים הלבנים של הבית שלכם. מנגד, אם אתם מעוניינים בעיצוב שובר שגרה שיוסיף נפח לבית, תוכלו לבחור בסורגי בטן בצבעים עליזים יותר כמו אדום, בורדו, תכלת או ירוק. על כל פנים, כדאי לבחון היטב את קטלוג הסורגים לפני שבוחרים את הסורגים המתאימים ביותר.

סורגים מעוצבים

סורגים מעוצבים
התקשרו עכשיו