סורגים מעוצבים לחלונות

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

הסורגים הם למעשה רשת או סוג של גדר אשר מותקנת על גבי חלון ותפקידה הינו למנוע נפילה או חדירה של גורמים לא מורשים לבית. התקנת סורגים מעוצבים לחלונות תיעשה על ידי צוות מקצועי ומיומן שיבטיח רמת ביטחון ובטיחות גבוהה. לפני שאנו מעוניינים לבצע התקנה של סורגים רצוי שנקבל את כל המידע הדרוש כך שנוכל להחליט אילו סורגים אנו מעוניינים להתקין על חלונות הבית או העסק.

סורגים מעוצבים לחלונות הבית

כאמור התקנה של סורגים יכולה להתבצע לשתי מטרות מרכזיות. המטרה הראשונה היא על מנת למנוע פריצה של גורמים שליליים לבית. אין זה אומר שיהיה עלינו להתפשר על המראה של הסורגים וניתן בקלות להתקין סורגים מעוצבים שיעשו את העבודה מצוין. הסורגים מיוצרים על ידי מסגר מומחה שמחזיק בכלים מתקדמים ומסוגל לבצע כמעט כל סוג של פיתוח.

סורגים מעוצבים לחלונות – למניעת נפילות מגובה

מי שמתגורר בקומה גבוהה בוודאי מכיר את החשש של נפילת ילדים דרך החלון. ילדים הם סקרנים ושובבים ובמקרים רבים הם נוטים לסכן את עצמם מבלי להיות מודעים לכך. התקנה של סורגים מעוצבים לחלונות יכולה למנוע נפילה של חפצים או ילדים מגובה רב, מה שיביא לשקט נפשי שלכם. הסורגים שמיועדים לבטיחות הינם הרבה פחות חזקים אך לעיתים ניתן להסתפק בהם בעיקר ככל שמדובר על קומה גבוהה ממש.

המחיר של סורגים מעוצבים ובטוחים בטיחות יהיה זול יותר עד שליש ממחירם של סורגי ביטחון. ניתן להתקין סורגי בטיחות באופן עצמאי אך במקרה כזה לא יהיה מדובר בסורגים מעוצבים. כל סורג עשוי מחומר שונה וההבדלים הם רבים. גם אופן ההתקנה משתנה ככל שמדובר על ברזל, אלומיניום או חומר אחר. על מנת להיות בטוחים רצוי לפנות לחברה מקצועית שנמצאת זמן רב בשוק ומכירה את העבודה.

בחירה בסורגים מעוצבים

אמנם בעבר סורגים לא היוו גורם עיצובי ובמקרים רבים גם כיערו את חזית הבניין או העסק, אך כיום ניתן להשיג סורגים מעוצבים לחלונות שיעוצבו באופן ייחודי ויוסיפו לבניין יופי, חן והדר. מדובר על סורגים ויזואליים שעוצבו באופן ייחודי והם משתלבים בטבעיות עם האסתטיקה של כל מבנה באשר הוא. כמובן שהסורגים לא מהווים רק עיצוב והם משמשים להגנה על המבנה מפני חדירה של גורמים לא רצויים.

סורג קבוע הוא כזה שמחובר לקיר ונאטם באופן תמידי. הוא מאפשר אטימה מוחלטת של חלון או דלת ובדרך כלל יהיה עשוי מפלדה או אלומיניום. סורג מתקפל ניתן לפתוח על ידי העילה ייחודית והוא מצויד בצילינדר מותאם. ניתן לקפל אותו ולגרום לחלון להיות פתוח לרווחה ללא הפרעה של סורגים מעוצבים לחלונות. סורג זה מתאים במיוחד לוויטרינות בסלון שמאפשרות יציאה אל המרפסת או הגינה של הבית. ניתן להתקין גם סורג שקוף שמתאים בעיקר לילדים קטנים. סורג זה מיועד לבטיחות ומגן מפני נפילה.

סורגים מעוצבים לחלונות

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!