סורגים מעוצבים לחלונות

 

הסורגים הם למעשה רשת או סוג של גדר אשר מותקנת על גבי חלון ותפקידה הינו למנוע נפילה או חדירה של גורמים לא מורשים לבית. התקנת סורגים מעוצבים לחלונות תיעשה על ידי צוות מקצועי ומיומן שיבטיח רמת ביטחון ובטיחות גבוהה. לפני שאנו מעוניינים לבצע התקנה של סורגים רצוי שנקבל את כל המידע הדרוש כך שנוכל להחליט אילו סורגים אנו מעוניינים להתקין על חלונות הבית או העסק.

סורגים מעוצבים לחלונות הבית

כאמור התקנה של סורגים יכולה להתבצע לשתי מטרות מרכזיות. המטרה הראשונה היא על מנת למנוע פריצה של גורמים שליליים לבית. אין זה אומר שיהיה עלינו להתפשר על המראה של הסורגים וניתן בקלות להתקין סורגים מעוצבים שיעשו את העבודה מצוין. הסורגים מיוצרים על ידי מסגר מומחה שמחזיק בכלים מתקדמים ומסוגל לבצע כמעט כל סוג של פיתוח.

סורגים מעוצבים לחלונות – למניעת נפילות מגובה

מי שמתגורר בקומה גבוהה בוודאי מכיר את החשש של נפילת ילדים דרך החלון. ילדים הם סקרנים ושובבים ובמקרים רבים הם נוטים לסכן את עצמם מבלי להיות מודעים לכך. התקנה של סורגים מעוצבים לחלונות יכולה למנוע נפילה של חפצים או ילדים מגובה רב, מה שיביא לשקט נפשי שלכם. הסורגים שמיועדים לבטיחות הינם הרבה פחות חזקים אך לעיתים ניתן להסתפק בהם בעיקר ככל שמדובר על קומה גבוהה ממש.

המחיר של סורגים מעוצבים ובטוחים בטיחות יהיה זול יותר עד שליש ממחירם של סורגי ביטחון. ניתן להתקין סורגי בטיחות באופן עצמאי אך במקרה כזה לא יהיה מדובר בסורגים מעוצבים. כל סורג עשוי מחומר שונה וההבדלים הם רבים. גם אופן ההתקנה משתנה ככל שמדובר על ברזל, אלומיניום או חומר אחר. על מנת להיות בטוחים רצוי לפנות לחברה מקצועית שנמצאת זמן רב בשוק ומכירה את העבודה.

בחירה בסורגים מעוצבים

אמנם בעבר סורגים לא היוו גורם עיצובי ובמקרים רבים גם כיערו את חזית הבניין או העסק, אך כיום ניתן להשיג סורגים מעוצבים לחלונות שיעוצבו באופן ייחודי ויוסיפו לבניין יופי, חן והדר. מדובר על סורגים ויזואליים שעוצבו באופן ייחודי והם משתלבים בטבעיות עם האסתטיקה של כל מבנה באשר הוא. כמובן שהסורגים לא מהווים רק עיצוב והם משמשים להגנה על המבנה מפני חדירה של גורמים לא רצויים.

סורג קבוע הוא כזה שמחובר לקיר ונאטם באופן תמידי. הוא מאפשר אטימה מוחלטת של חלון או דלת ובדרך כלל יהיה עשוי מפלדה או אלומיניום. סורג מתקפל ניתן לפתוח על ידי העילה ייחודית והוא מצויד בצילינדר מותאם. ניתן לקפל אותו ולגרום לחלון להיות פתוח לרווחה ללא הפרעה של סורגים מעוצבים לחלונות. סורג זה מתאים במיוחד לוויטרינות בסלון שמאפשרות יציאה אל המרפסת או הגינה של הבית. ניתן להתקין גם סורג שקוף שמתאים בעיקר לילדים קטנים. סורג זה מיועד לבטיחות ומגן מפני נפילה.

סורגים מעוצבים לחלונות

יכול לעניין אותך גם

סורגים לבית

    אם אתם רוצים לדאוג לבטיחות של דיירי הבית, ורוצים לוודא שלא יפרצו לבית, או שילדים חלילה לא ימעדו ויפלו מקומה גבוהה, נראה שאין

קראו עוד »

מסגריות במרכז

  בחירת מסגריה היא משימה שחשוב לבצע כאשר אנו מעוניינים להזמין עבודת מסגרות לבית, לעסק או למשרד שלנו. מסגריות במרכז מאופיינות בשפע של אפשרויות כך

קראו עוד »