סורגים למרפסת | יותר מ-50 דוגמאות | 10 שנות ניסיון

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

אחד הדברים הראשונים שאתם צריכים לעשות כאשר אתם בונים מרפסת הוא לבחור עבורה את הסורגים המתאימים. סורגים למרפסת מעניקים לה יופי מיוחד, ועל הדרך גם שומרים על דיירי הבית, וילדים במיוחד, מפני נפילות. על כל פנים, לפני שבוחרים את העיצוב הרצוי, חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע טובים ומיומנים בתחום עבודות מסגרות ברזל.

סורגים ב{HEBROW}

סורגים למרפסת בסוגים שונים

ישנם סוגים שונים של סורגים למרפסת שכדאי להכיר, בייחוד אם אתם מתכוונים לבחור סורגים עבור המרפסת הפרטית שלכם. אלה כמה מבין הסוגים הבולטים ביותר שכדאי להביא בחשבון:

  • ישרים – מבין הסורגים הנפוצים ביתר. סורגים ישרים כשמם כן הם, בעלי מבנה ישר ומקבלים לחלון. הם מגיעים בשורה ארוכה של צבעים ועיטורים.
  • בטן – סורגים נפוצים אף הם בעלי בליטה או כיפוף כלפי חוץ. סורגים אלה מעניקים אפקט של מדף, הם חוסכים במקום וניתן להניח עליהם מגוון רחב של חפצים – עציצי נוי, ספרים, כלים וכדומה. לסורגים אלה מראה מיוחד. הם בולטים ברחבי הבית ומוסיפים נפח למבנה.
  • נפתחים – סורים שניתן לפתוח אותם. הן יכולים להגיע כסורגים ישרים או בולטים וניתן לפתוח אותם בדומה לחלון הבית.
  • סורגים מעוצבים – סורגים בהזמנה אישית. הלקוח בוחר את סוג הסורג – ישר, נפתח או בטן ואת הצבע שלו. בעת עיצוב סורגים אפשר להפליג בדמיון ולהזמין סורגים יפהפיים.

סורגים למרפסת – איך בוחרים להם את הצבע

לאחר שצורתו של הסורג מוכנה, המסגר צובע אותו בצבע שנבחר בקפידה על ידי הלקוח. הצביע נעשית בדרך כלל בתנור מיוחד שנועד לכך. צביעה מיוחדת זו נועדה לשמור על צבע הסורג בשמש ובגשם. על כל פנים, מתפקידם של דיירי הבית לבחור בצבע המתאים ביותר. ישנם דיירים המעדיפים ללכת על צבעים עדינים כמו לבן, אפרפר או כחול בהיר. צבעים אלה מתמזגים היטב עם העיצוב של התריסים והחלונות. מנגד, יש המעדיפים דווקא את הצבעים העליזים ש"שוברים" את האווירה כמו אדום יין, ירוק, סגול או אפילו צהוב.

למי פונים כשצריך להתקין סורגים למרפסת?

התקנת סורגים למרפסת אינה עניין של מה בכך. כאשר מתקינים את הסורגים יש צורך לוודא שהחברה המתקינה אותם עושה זאת לפי התקן. כך תוכלו להבטיח את בטיחות הדיירים בבית. שנית, החברה שמתקינה לכם את הסורגים צריכה להיות איכותית ומנוסה. אל תהססו לשאול לגבי שנות הניסיון שיש לחברה בתחום. כמו כן, מומלץ להתעניין בשירותים נוספים שיש לחברה. ככל שלחברה יש שירותים רבים יותר, כן גבוהים הם הסיכויים שמדובר בחברה מקצועית.

לא רק לבתים פרטיים

סורגים למרפסת אינם מתאימים רק למגזר הפרטי, אלא גם למגזר העסקי. במקומות רבים כמו משרדים של קליניקות פרטיות או של חברה גדולה מותקנות מרפסות המאפשרות לעובדים להתרענן בהפסקה ולנשום מעט אוויר צח. על כל פנים, עבור מרפסות גדולות אלה חשוב להתקין סורגים שישדרגו את המראה שלהן ויאבטחו את העובדים.

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!