סורגים למרפסת

 

אחד הדברים הראשונים שאתם צריכים לעשות כאשר אתם בונים מרפסת הוא לבחור עבורה את הסורגים המתאימים. סורגים למרפסת מעניקים לה יופי מיוחד, ועל הדרך גם שומרים על דיירי הבית, וילדים במיוחד, מפני נפילות. על כל פנים, לפני שבוחרים את העיצוב הרצוי, חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע טובים ומיומנים בתחום.

סורגים למרפסת בסוגים שונים

ישנם סוגים שונים של סורגים למרפסת שכדאי להכיר, בייחוד אם אתם מתכוונים לבחור סורגים עבור המרפסת הפרטית שלכם. אלה כמה מבין הסוגים הבולטים ביותר שכדאי להביא בחשבון:

  • ישרים – מבין הסורגים הנפוצים ביתר. סורגים ישרים כשמם כן הם, בעלי מבנה ישר ומקבלים לחלון. הם מגיעים בשורה ארוכה של צבעים ועיטורים.
  • בטן – סורגים נפוצים אף הם בעלי בליטה או כיפוף כלפי חוץ. סורגים אלה מעניקים אפקט של מדף, הם חוסכים במקום וניתן להניח עליהם מגוון רחב של חפצים – עציצי נוי, ספרים, כלים וכדומה. לסורגים אלה מראה מיוחד. הם בולטים ברחבי הבית ומוסיפים נפח למבנה.
  • נפתחים – סורים שניתן לפתוח אותם. הן יכולים להגיע כסורגים ישרים או בולטים וניתן לפתוח אותם בדומה לחלון הבית.
  • מעוצבים – סורגים בהזמנה אישית. הלקוח בוחר את סוג הסורג – ישר, נפתח או בטן ואת הצבע שלו. בעת עיצוב סורגים אפשר להפליג בדמיון ולהזמין סורגים יפהפיים.

סורגים למרפסת – איך בוחרים להם את הצבע

לאחר שצורתו של הסורג מוכנה, המסגר צובע אותו בצבע שנבחר בקפידה על ידי הלקוח. הצביע נעשית בדרך כלל בתנור מיוחד שנועד לכך. צביעה מיוחדת זו נועדה לשמור על צבע הסורג בשמש ובגשם. על כל פנים, מתפקידם של דיירי הבית לבחור בצבע המתאים ביותר. ישנם דיירים המעדיפים ללכת על צבעים עדינים כמו לבן, אפרפר או כחול בהיר. צבעים אלה מתמזגים היטב עם העיצוב של התריסים והחלונות. מנגד, יש המעדיפים דווקא את הצבעים העליזים ש"שוברים" את האווירה כמו אדום יין, ירוק, סגול או אפילו צהוב.

למי פונים כשצריך להתקין סורגים למרפסת?

התקנת סורגים למרפסת אינה עניין של מה בכך. כאשר מתקינים את הסורגים יש צורך לוודא שהחברה המתקינה אותם עושה זאת לפי התקן. כך תוכלו להבטיח את בטיחות הדיירים בבית. שנית, החברה שמתקינה לכם את הסורגים צריכה להיות איכותית ומנוסה. אל תהססו לשאול לגבי שנות הניסיון שיש לחברה בתחום. כמו כן, מומלץ להתעניין בשירותים נוספים שיש לחברה. ככל שלחברה יש שירותים רבים יותר, כן גבוהים הם הסיכויים שמדובר בחברה מקצועית.

לא רק לבתים פרטיים

סורגים למרפסת אינם מתאימים רק למגזר הפרטי, אלא גם למגזר העסקי. במקומות רבים כמו משרדים של קליניקות פרטיות או של חברה גדולה מותקנות מרפסות המאפשרות לעובדים להתרענן בהפסקה ולנשום מעט אוויר צח. על כל פנים, עבור מרפסות גדולות אלה חשוב להתקין סורגים שישדרגו את המראה שלהן ויאבטחו את העובדים.

 

 

 

 

יכול לעניין אותך גם

סורגים 

  סורגים הם אחד הדברים הכי חשובים בבית, במיוחד אם יש ילדים ואתם גרים בקומה גבוהה. סורגים גם מאפשרים לכם להרגיש בטוחים בכל הקשור לפריצות,

קראו עוד »

שער כניסה לבית פרטי

שער כניסה לבית פרטי – מי צריך אותו וממה הוא עשוי במרבית הבתים הפרטיים והמבנים המשותפים בעולם בכלל ובישראל בפרט, מותקן שער כניסה לבית פרטי.

קראו עוד »

שער כניסה

שער כניסה – איך צריך לתכנן אותו ומה חשוב לדעת בתים פרטיים, וילות גדולות וגם בנייני יוקרה, נבנים בדרך כלל כאשר שער כניסה הוא חלק

קראו עוד »