סורגים לחלון

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

אחד האמצעים שיותר מבריחים גנבים ומונעים גניבות הם סורגים סביב החלונות ואף סביב הדלתות בבתים פרטיים או בקומות נמוכות אליהם הפריצה דרך חלונות קלה יותר ואפשרית עם אמצעים קלים כמו סולמות נמוכים או אפילו כסאות. אנו עדים למקרים רבים של פריצות לבתים שלא מיגנו את עצמם עם האמצעים המתאימים בעוד השכנים שלהם כן מיגנו את ביתם עם סורגים לחלון ולשם בחרו הפורצים שלא לפרוץ עקב כך שקשה יותר עד בלתי אפשרי לפרוץ לחלון אשר ממוגן בסורגים. החשיבות של הסורגים לחלון בהיבט הזה היא כמובן פסיכולוגית. מעבר לכך שגם בהיבט הפיזי קשה יותר לפרוץ לבית עם סורגים גם בהיבט הפסיכולוגי כאשר פורץ רואה בית עם סורגים לחלון הוא יוותר מראש כנראה מלפרוץ אליו גם אם הסורגים עשויים מחומר שאינו חזק וניתן לפרוץ לבית בקלות. אין ספק שבית שבו התקינו סורגים ירחיק את הפורצים ממנו בכל מקרה.

סוגי סורגים לחלון

ישנם סוגים רבים של סורגים שניתן להתקין על החלונות שלנו כאשר בין היתר נוכל למצוא סורגים ישרים שאלו הם אותן סורגים נפוצים שאנו רואים ברוב המקרים, הם ישרים כמובן ומותקנים בצמוד לחלון. סוג נוסף של סורגים הם סורגים עם בטן, שאלו הם סורגים מעט יותר מעוצבים עם בליטה כלפי חוץ בחלק התחתון של הסורגים.

הבליטה הזו יוצרת בבסיס הסורגים סוג של בסיס שעליו ניתן להניח עציצים, אדניות או אפילו לגדל תבלינים וגם ליצור אלמנט עיצובי כזה או אחר על הסורג. על הסורגים הללו ניתן כמובן ליצור כל מיני עיטורים או עיצובים שגם יהיה וחלק מהפרזול ויעשו אותם יפים יותר. סורגים נפתחים הם גם סוג יחסית נפוץ היות ואנשים רבים אוהבים שהחלון שלהם פתוח לרווחה במהלך היום ולסגור את הסורגים רק כאשר הם אינם בבית או בשעות הלילה המועדות יותר לפריצות. סורגים נפתחים כדאי להתקין בחדר אחד לפחות בבית שישמש בתור פתח מילוט במקרה הצורך. את הסורגים הנפתחים ניתן לנעול כאמור עם מפתח מהחלק הפנימי של הבית.

על מה חשוב להקפיד בהתקנת סורגים לחלון

הדבר החשוב ביותר שיש להקפיד עליו הוא בטיחותי ועלינו לוודא כי המרווח בין הסורגים אינו עולה על עשרה סנטימטר. הסיבה לכך היא בגלל שאנחנו לא רוצים שראש של תינוק יכנס ביניהם ויתקע בין הסורגים או חלילה יפול. בנוסף עלינו להפקיד כי החומר ממני עשויים הסורגים שלנו הוא ברזל מגולוון היות והסורגים נמצאים בחוץ וחשופים לפגעי מזג האוויר גם בחום וגם בקור ובגשם ולכן עלינו לוודא כי החומר עבר תהליך של גילוון, רצוי גילוון חם, שיגן עליו לאורך זמן רב יותר מחלודה ומפגעי זמן אחרים.

לפרטים נוספים אודות התקנת סורגים לחלון, צרו איתנו קשר והמומחים של המרכז הישראלי למסגרות ישמחו לסייע לכם בכל שאלה!

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!