סוגים שונים של רישיונות קבלן

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

רישיון קבלן הוא רישיון המאפשר לאנשים לבצע עבודות בנייה מבלי להידרש בביטוח תגמולים לעובדים. ניתן לקבל רישיון מסוג זה על ידי סיום קורס הרישוי המתאים, ביצוע בחינה ותשלום האגרה המקבילה. רישיון הקבלן משמש לרוב בעל עסק שצריכים להעסיק קבלנים לעבודות בנייה אך אינם רוצים להיות אחראים על ביטוח הפיצויים לעובדים. קבלנים הם אנשים שעובדים לפרק זמן קבוע, בדרך כלל על בסיס פרויקט לפרויקט. אין להם עבודה ארוכת טווח או משרה מלאה.

רישיון הקבלן

רישיון הקבלן נדרש לקבלנים כדי לבצע שירותים ו/או עבודה באופן חוקי במדינת קליפורניה. רישיון הקבלן הוא תקנה שנוצרה על ידי מדינת קליפורניה על מנת להגן הן על הקבלן והן על הלקוח שלהם מפני אחריות, הונאה והטבה. רישיון הקבלן הינו רישיון מיוחד המאפשר לקבלנים לבצע עבודות בארצות הברית. הרישיון מונפק בדרך כלל לאנשים שאינם אזרחי ארה"ב או תושבי קבע, אך יש להם אשרת עבודה או סוג אחר של אישור לעבוד במדינה.

ישנם סוגים שונים של רישיונות קבלן:

  • רישיון קבלן כללי – זה מאפשר לקבלנים לבצע כל סוג של עבודות קבלניות בארה"ב, כולל בנייה למגורים ומסחר, תיקוני בתים וגינון;
  • רישיון קבלן מיוחד – זה מאפשר לקבלנים לבצע סוגים ספציפיים של עבודות קבלניות כגון חשמל, אינסטלציה, צביעה ותיקון קיר גבס;
  • רישיון בונה אב – זה מאפשר לקבלנים שהוסמכו כבוני אב על ידי רשות הבנייה המקומית שלהם (כגון עיר) לבצע כל

קבלנים לעבודות

בין אם אתה קבלן או חברה, אתה צריך לדעת מה ההבדל בין השניים. רישיון הקבלן הוא סוג של רישיון המאפשר לאדם פרטי לעבוד כקבלן עצמאי. הרישיון מאפשר לאנשים לעבוד על פרויקטים משלהם ויכול לשמש אנשים פרטיים או חברות. זה מופק על ידי ממשלות מדינה, אבל זה לא נדרש עבור אנשים שעובדים בעסק שלהם. רישיון החברה מונפק על ידי ממשלת המדינה והוא מאפשר לחברה לשכור קבלנים עבור שירותיה. זה גם מאפשר להם להשתמש בקבלנים לעבודות שאחרת היו מבוצעות על ידי עובדי החברה.

רישיון הקבלן הינו רישיון המאפשר לאדם פרטי להתקשר עבור סוגים שונים של שירותים. הוא מופק רק על ידי המדינה והוא יכול לשמש למטרות שונות. לרישיון הקבלן שימושים רבים ושונים. לדוגמה, בעל רישיון קבלן יכול להשתמש בו כדי להתקשר לשיפוץ בית פרטי או שהוא יכול להשתמש בו כדי לספק שירותי אבטחה פרטיים בביתו האישיים. חשוב לדעת מה ההבדל בין רישיון קבלן לרישיון מקצועי. רישיון קבלן ניתן לפרילנסרים, קבלנים עצמאיים ועובדים זמניים שאינם מועסקים בחברה או בסוכנות. רישיון מקצועי ניתן לאנשים העובדים בחברות או בסוכנויות כשכירים בשכר.

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!