מעקה מדרגות מעוצב, בטיחותי ואיכותי! מבצע משתלם!

מעוניינים בתכנון, עיצוב והתקנה של מעקה מדרגות מעוצב? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון. 

המרכז הישראלי למסגרות מתמחים בכל עבודות הברזל, האלומיניום והפח לרבות עיצוב גדרות ושערים,  סורגים, מעקות מעוצבים ועוד. אנו עובדים עם המסגרים והמסגריות המובילים בישראל, כך שדרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר, להנות מליווי אישי ולהוזיל את עלות הפרויקט בעשרות אחוזים. 

מעקה מדרגות מעוצב על שום מה?

מעקה מדרגות מעוצב הוא מוצר חשוב הן מבחינה פרקטית והן מבחינה אסתטית עיצובית. מצד אחד הוא משפיע על רמת הבטיחות של כל בני הבית ומצד שני על האווירה והסגנון העיצובי. 

אם בעבר היינו מזמינים מעקה פשוט ורגיל למדי, רק בכדי למנוע נפילות במדרגות ולסייע לבני הבית או העובדים במשרד לאחוז במעקה בזמן העליה או הירידה במדרגות, היום יש אינספור עיצובים של מעקות הנחשבים לעתים כפריט אמנות לכל דבר. לכן, כאשר אנו חושבים על מעקה מעוצב למדרגות, עלינו לשים דגש הן על הנושא הבטיחותי והן על הסגנון העיצוב שישתלב בהרמוניה עם טעמנו ועם שאר הבית. 

מסגר מקצועי

מעקה בהתאם לתקן

מעקה יכול להציל חיים. המטרה שלו היא קודם כל למנוע נפילות מגובה רב שעלולות להוביל לפציעות ואפילו למוות. החוק במדינת ישראל מחייב כל אדם להתקין מעקה בכל מקנה פרטי או ציבורי שיש בו מדרכות. על פי התקן, יש להתקין מעקה בגובה של לפחות 90 סנטימטרים, במידה וקיים שיפוע בגרם המדרגות או בגובה של 105 סנטימטרים במישור. התקן מחייב להתקין מעקה שבו הרווח שבין המשטח להתחלתו אינו עולה על 10 סנטימטרים. 

סוגי מעקות מעוצבים למדרגות ממתכת

קיימים כמה סוגים עיקריים של מעקות מעוצבים. המעקה הראשון והפופולארי מכולם הוא מעקה מברזל. מדובר במעקה המעניק רמת בטיחות גבוהה אך חשוב לזכור שעליו להיות מונח על עמודים ניצבים על פי התקן. היתרון המרכזי של חומר הברזל הוא בהיותו חזק מאוד ועמיד לאורך השנים. ניתן לעבד את הברזל איך שרוצים וליצור מעקה מעוצב, ייחודי עם כל מיני פיתוחים ועיטורים. לאחר תהליך התכנון והעיצוב, הברזל עובר צביעה עם צבע יסוד ועליו הצבע שאנחנו בוחרים במטרה למנוע היווצרות של קורוזיה. מעקה נוסף עשוי ממתכת הוא מנירוסטה. הוא מתאים יותר למקומות ציבוריים, לובי, כניסות של מבנים או בניינים ואזורים חיצוניים ופחות לבתים פרטיים, וילות ופנטהוזים. קל לנקות אותו, הוא עמיד בפני קורוזיה ומעניק מראה יוקרתי לחלל. ניתן גם לבחור במעקה אלומיניום הנחשב ליקר יותר אך מעניק מראה עיצובי ומרהיב. אם רוצים אפשר גם לשלב עם המעקה המעוצב זכוכית או עץ. 

ראו גם: מעקה למרפסת

מעקה מעוצב למדרגות עלויות

המחירים למעקה מעוצב למדרגות משתנים ותלויים בסוג המעקה, הגודל שלו, העיצובים שאנו בוחרים ומורכבות העבודה. העלות למעקה מתכת נעה בין 450-1,700 שקלים למטר.

שער חניה ב{HEBROW}
התקשרו עכשיו