שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

מעקה חוץ

בהזמנת מעקה חוץ לבית, לחצר או למרפסת, ישנם מספר שיקולים שעליכם לקחת בחשבון על מנת להבטיח שהמעקה ישרת אתכם ואת השאיפות האסתטיות למשך שנים ארוכות. שיקולים אלה מתחילים בעמידות המעקה בפני פגעי מזג האוויר, הם ממשיכים בבטיחות ולעיתים גם קשורים בעניינים של פרטיות.

מה הקשר בין מעקה חוץ ובין פרטיות?

לכאורה, אם אתם רוצים להשיג פרטיות בגינה או במרפסת שלכם, אתם לא צריכים מעקה חוץ, אלא גדר, אלא שבפועל ישנם מצבים רבים בהם המטרה המרכזית היא התקנת מעקה ואם נבחר נכון את המעקה הנדרש, הוא גם יוכל לספק לנו פרטיות. כך למשל, אם יש לכם מרפסת בקומה נמוכה יחסית, ואתם רוצים גם להשיג את המטרה של בטיחות השוהים במרפסת מפני נפילה, וגם את המטרה של השגת פרטיות משכנים שיכולים "להשקיף" עליכם, תוכלו לבחור מעקה אטום שימלא עבורכם את שתי המטרות גם יחד. מן הסתם, כאשר מדובר במעקה למדרגות אין שום קשר בין המעקה ובין פרטיות.

 

עמידות בפני פגעי מזג אוויר

פגעי מזג אוויר הוא שיקול מרכזי בכל פריט ריהוט או עיצוב המיועדים לסביבה החיצונית של הבית, ומעקה חוץ אינו יוצא מן הכלל. על המעקה להיות עמיד בפני רוחות חזקות, גשם, שלג, ברד, קרינת שמש, חום, קור ולחות. עמידות זו יכולה להתקבל ישירות על ידי חומר הגלם ממנו עשוי המעקה, למשל זכוכית או אלומיניום שיכולים בהחלט להישאר חשופים לפגעי מזג האוויר ללא כל פגע, והיא יכולה להתקבל על ידי עזרים המיועדים בדיוק למטרה זו, כמו למשל צבע מגן, למינציה, לכה וכדומה. ההבדל המשמעותי בין שתי האפשרויות הוא שהאפשרות השנייה מחייבת אתכם לתחזוקה רציפה של המעקה, צביעתו, ציפויו בלכה וכדומה, בעוד שהאפשרות השנייה מתחזקת לכאורה את עצמו, ופרט לניקיון המעקה לא תצטרכו להיות מוטרדים לשלומו בחוץ.

בטיחות, גם במעקות חוץ

בסופו של דבר, כשבודקים מהי הסיבה המרכזית להתקנת מעקה חוץ, או לצורך העניין גם פנים, הרי שמדובר בבטיחות – בטיחות מפני נפילה מהמרפסת, בטיחות מפני נפילה בירידת המדרגות וכן הלאה. בהיבט זה חשוב לוודא שהמעקה הוא בעל חוזק מבני ראוי למטרה, ושהוא בגובה המתאים, קרי יותר מחצי גוף של אדם ממוצע. עם מגוון המעקות שקיים כיום, תוכלו למצוא בקלות רבה מאוד את האיזון בין כל הפרמטרים שחשובים לכם, בין אם זה בטיחות ופרטיות ובין אם זה עמידות בפגעי מזג אוויר, ושום דבר לא צריך לבוא זה על חשבון זה. אחרי נושא הבטיחות, עניין העמידות בפני פגעי מזג האוויר הוא אולי הנושא החשוב ביותר בבחירת מעקה חוץ. וודאו ששני אלה מכוסים, ותוכלו להשקיע את כל כולכם במציאת העיצוב האולטימטיבי על פי טעמכם ובהתאם לעיצוב הכולל של הבית או הסביבה החיצונית בה אמור המעקה להיות מותקן.

מעוניינים בשירותים שלנו?

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!