מסגר

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

רוצים להזמין סורגים לבית? אולי אתם רוצים להתקין גדר ברזל או שער ברזל חדש, או אולי אתם זקוקים לעבודת מסגרות לבית, אבל אתם מעוניינים שהעבודה תבוצע ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ובהתאמה אישית להעדפות ולצרכים שלכם? במקרה כזה, אתם רוצים למצוא מסגר מקצועי שמנהל בית מלאכה למסגרות ויודע להציע לכם את כל סוגי פתרונות המסגרות לבית, לרבות ייעוץ בעיצוב, תקצוב ותכנון הפתרונות ברמה האסתטית והפונקציונלית גם יחד. איך תבחרו נכון את המסגר שלכם? על כך מסבירים לכם מומחי המסגרות של המרכז הישראלי למסגרות, המתמחה בכל עבודות המסגרות לבית ובכלל.

אתם לא יכולים באמת לדעת

אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לדעת כשאתם יוצאים למשימה של מציאת מסגר לביצוע הזמנת עבודות מסגרות לבית היא, שאתם לא באמת יכולים לדעת האם מדובר במסגר מקצועי, אמין ויסודי או אולי במסגר חובבן, לא אחראי ולא יסודי. אין לכם את ההיכרות עם ענף המסגרות, וגם אם הייתם רואים תיק עבודות, אין לכם את הידע המקצועי לבחון את טיב העבודות האלה. הבנה זו היא חשובה מאוד בכדי שתימנעו מלנסות לפצח את הדברים בעצמכם ובכך תגרמו לעצמכם לקבל החלטות שגויות.

המלצות וחוות דעת מקצועיות

מה שאתם כן יכולים להיעזר בו מאוד הוא המלצות וחוות דעת מקצועיות. את ההמלצות תוכלו לקבל מחברים, בני משפחה, שכנים, מכרים, חברים לעבודה או אפילו ברשתות החברתיות. ככל שתקבלו יותר המלצות על מסגר ספציפי, כך תוכלו להרגיש יותר בטוחים לגביו, רק ודאו שמדובר בהמלצות אותנטיות ולא במהלכים שיווקיים. את חוות הדעת המקצועיות, שהן חשובות אפילו יותר, תוכלו לקבל מאנשי מקצוע בתחומים משיקים כמו נגרים, קבלני בניין ושיפוצים וכן הלאה. אלו אנשים שמכירים היטב את השוק ואולי אפילו עובדים עם מסגר קבוע, ויכולים בהחלט להפנות אתכם למסגר המתאים. אם יש לכם חבר או בן משפחה שעוסק בתחומים אלה, כדאי בהחלט לפנות אליו ולקבל חוות דעת מקצועית על מסגר טוב.

תמחור עבודות מסגרות

לבסוף, כדאי לשים לב גם לתמחור. ככלל, אתם רוצים לוודא שאתם לא בוחרים במסגר הזול ביותר ולא במסגר היקר ביותר. מסגר שמנסה לפתות אתכם ללא הרף במחיר מבלי שאתם מצליחים לזהות אצלו ערך מקצועי נוסף, הוא לא מסגר שאתם רוצים לעבוד איתו. לעומת זאת, מסגר שנוקב במחירים מופקעים מתוך הנחה שזה מעלה בערכו בעיניכם, גם הוא מסגר שאיתו אתם לא רוצים לעבוד. כדאי לקבל מספר הצעות מחיר, לבצע השוואת מחירים וכך גם תוכלו לבחון את רמת הצעת המחיר, את רמת הפירוט שניתנת לכם ואת מידת הרצינות שמשקיע המסגר בהתנהלות מולכם.

המרכז הישראלי למסגרות מציע מגוון רחב של שירותי מסגרות ומעמיד לרשותכם צוות של מסגרים מקצועיים, המספקים לכם גם ייעוץ עיצובי, פונקציונלי ותקציבי פר פרויקט.

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!