מחיר סורגים

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

אם אתם גרים בקומת קרקע אתם חייבים סורגים לבית. גם אם אתם גרים בקומה גבוהה ורוצים ליהנות ממיגון שימנע נפילה מטה, במיוחד אם יש ילדים קטנים או אנשים מבוגרים בבית, אתם חייבים סורגים לבית. העניין הוא שישנם סוגים שונים של סורגים ומעבר להתלבטויות סביב הדגם הספציפי שאתם רוצים, גם מחיר סורגים יכול להשפיע על ההחלטה שתקבלו בסופו של דבר. אז מה הם הסורגים שאתם רוצים להזמין וכמה זה יעלה לכם? על כך מסבירים לכם בשורות הבאות, המומחים של המרכז הישראלי למסגרות.

דגמים שונים של סורגים לבית

סורגים הם בראש ובראשונה אמצעי מיגון וככזה הוא יכול להגיע בתצורות שונות, החל מתצורה מאוד בסיסית של סורגים שטוחים שמספקים את ההגנה הנדרשת, אך אינם מצטיינים באסתטיקה וכלה בסורגים דקורטיביים ועמוסי עיטורים שמעבר לאפקט המיגון שלהם גם מספקים תוספת עיצובית ודקורטיבית לחזית המבנה. בהזמנת סורגים לבית מחיר סורגים הוא פרמטר שאתם רוצים לבחון, אבל עוד לפני כן עליכם להחליט מהו דגם הסורגים שאתם רוצים, על פי הערך העיצובי שלו ועל פי יכולת המיגון שלו. פרמטרים אלה נבחנים על פי עובי כל סורג, המרווחים בין הסורגים, העוגנים שבאמצעותם מחובר הסורג לקיר המבנה, התצורה הכללית של הסורג (ישר, קעור, מסולסל וכדומה) והעיטורים שאתם מוסיפים לסורג מעבר לשלד הבסיסי שלו.

כמה עולים סורגים?

ואחרי שהחלטתם על הקווים המנחים שאיתם אתם רוצים לגשת למסגר לבצע הזמנת סורגים לבית, מחיר סורגים הוא הפרמטר הבא שאתם צריכים לבחון. בשורות אלה לא נוכל לפרט את כל המחירים לכל סוגי הסורגים, המה גם שמחירים אלה יכולים להשתנות מאוד בהתאם לניואנסים העיצוביים שתרצו לשלב בהם. יחד עם זאת, ככלל ניתן לומר שסורגים ישרים בעובי סורג של 12 מ"מ יעלו לכם בסביבות 400 ₪ למטר רבוע, סורגים מעוצבים יעלו לכם החל מ-700 ₪ למטר רבוע וזה פחות הטווח המרכזי. כמובן שתוכלו למצוא גם סורגים יקרים יותר בהתאם למורכבות המבנית והעיצובית שתבחרו לשלב בסורגים שלכם, אבל זה בגדול מחיר סורגים מיינסטרים.

כעת עליכם למדוד את גודל החלונות שלכם במטר מרובע, לסכום את כל השטח הכולל של כל חלונות ודלתות הבית שבהם אתם רוצים להרכיב סורגים, ולהכפיל במחיר שקרוב יותר לסורגים המועדפים עליכם. שימו לב שכל שינוי קטן שתעשו בסורג יכול להשפיע מאוד על המחיר הכולל עבור כלל הסורגים לכל הבית במצטבר. השפעה זו יכולה לפעול כלפי מעלה אך גם כלפי מטה וזה בסדר גמור גם לחשוב היכן אתם יכולים לחסוך מבלי לפגוע יתר על המידה ברמת המיגון של הסורגים ובתרומה העיצובית שלהם לחזית הבית. במרכז הישראלי למסגרות תוכלו לקבל את כל המידע על האופן בו יש לבחור סורגים לבית וגם תוכלו ליהנות מתג מחיר סורגים אטרקטיבי במיוחד.

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!