מודד מוסמך

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

 

אם אתם נמצאים היום בנקודה שבה אתם יכולים, בשעה טובה, להתחיל לתכנן את הבית הפרטי שלכם, ברור מדוע אתם מתרגשים. בסופו של דבר, התחושה בחיים בבית שאנחנו בנינו שונה לחלוטין לעומת חיים בדירה שכורה, ולכן ברור מדוע נרצה לעשות הכול כדי שהדברים יתבצעו על הצד הטוב ביותר. לכן חשוב שתדעו: בתהליך כמו בניית בית אי אפשר לוותר על שירותיו של מודד מוסמך. למעשה, השירות שלו הוא בגדר חובה בכל תכנון של בית, שכן אי אפשר יהיה להתחיל לתכנן את המבנה בלי שהמודד מכין לנו מראש מפה טופוגראפית שתשמש אותנו גם לתכנון וגם להיתרי הבניה. במסגרת העבודה שלו הוא לוקח בחשבון פרטים שונים ומגוונים, כמו למשל: המדרכות באזור, הגדרות, תשתיות החשמל, תשתיות המים ועוד, ואת כל אלה אותו מודד מוסמך מכניס במדידות שהוא מכין לנו.

 

איך לבחור מודד מוסמך מתאים?

 

לא מעט אנשים החליטו ללמוד את התחום הזה ואף צברו בו ניסיון, ולכן ברור מדוע, כאשר אתם מנסים לבחור לכם מודד מוסמך, אתם מעט הולכים לאיבוד. איך אפשר לבחור את איש המקצוע המתאים? והאם הוא יידע לתת לכם שירות מעל ומעבר? האם הוא יעמוד גם בלוח הזמנים? ותוך כמה ימים כל המדידות תוכלנה להסתיים?זה ברור שככל שהפרויקט והשטח שאותו צריך למודד המודד המוסמך גדול יותר, כך זה גם ייקח יותר זמן. מצד שני, יש משמעות להשקעה של המודד המוסמך, כי בסופו של דבר, זה מה שיקבע האם תצאו מרוצים או לא. חשוב מאוד לבדוק שאתם בוחרים באדם שמגיע עם ניסיון רב ושיש לגביו לא מעט המלצות, כי בסופו של דבר, החלק שלו בכל תהליך הבניה משמעותי ביותר. אם תזמינו שירות ממודד שלא יבצע עבודה טובה ומדויקת, כל המבנה לא יוכל להיבנות בצורה נכונה וזה יגרום לבעיות משמעותיות בהמשך הדרך. היחידה למדידות תוכל לעזור לכם למצוא את המודד המתאים ביותר.

 

כמה עולים שירותיו של המודד?

 

איך אפשר לדבר על העסקת מודד מוסמך למדידות שונות ולא לדבר על גם על המחירים שאיש מקצוע כזה גובה. אומנם זה נכון שככל שתפנו אל משרד מודדים שיש לו יותר ניסיון, וותק ומוניטין, המחיר יהיה יותר גבוה, אך מנגד, אין טעם להתפשר על העניין הזה. בסופו של דבר, אתם רוצים שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר כי שירותיו של המודד מהווים חלק מהתשתית של הבית כולו. מצד שני, האם צריך לפנות רק אל מודד מוסמך שגובה מחירים מופקעים? והאם, במידה ותשלמו למודד שלכם יותר כסף, זה אומר שהוא יסיים את הכול יותר מהר? זה לא תמיד לגמרי כך ולכן יש טעם לבדוק את הדברים. חשוב גם להיפגש עם המודד המוסמך שממנו תרצו להזמין שירות ולראות מה הוא מציע, מה זה כולל והאם הוא עושה עליכם רושם טוב ומקצועי.

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!