כרטיס דיגיטלי

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

כרטיסים דיגיטליים הם סוג של כרטיס שניתן להשתמש בו בדרכים רבות ושונות. ניתן להשתמש בהם למטרות עסקיות כמו מתן הנחות, מבצעים ועוד. כרטיסים דיגיטליים קיימים כבר זמן מה, אך הם הופכים פופולריים יותר ויותר. למעשה, יש כיום יותר מ-40 מיליארד כרטיסים דיגיטליים בשימוש מדי שנה בארצות הברית לבדה!

כרטיסים דיגיטליים הם דרך פופולרית להצגת מידע

ניתן להשתמש בהם כדי להציג מגוון מידע, החל מסמלים ועד לפרטי יצירת קשר. ניתן לעצב אותם במגוון צבעים, גדלים וצורות והם אינם דורשים עלויות הדפסה או הדפסת כרטיסים. כרטיסים דיגיטליים אלו אינם מוגבלים רק לכרטיסי ביקור אלא הם משמשים גם לחומרי שיווק, הזמנות, פוסטרים, פליירים ועוד. הכרטיס הדיגיטלי הוא סוג של שיווק המשמש באתרים, מדיה חברתית ואפליקציות. זהו אלמנט הניתן להתאמה אישית שניתן לעצב כך שיתאים לצרכי החברה או המותג. הכרטיס הדיגיטלי קיים כבר די הרבה זמן. עם זאת, זה רק לאחרונה צובר פופולריות בשל הרבגוניות וקלות השימוש שלו. זה יכול לשמש למטרות פרסום כמו גם מעורבות לקוחות. כרטיסים דיגיטליים משמשים בעיקר חברות בקמפיינים השיווקיים שלהן, אך הם משמשים גם בקמפיינים של מעורבות לקוחות כגון תוכניות נאמנות וסקרי לקוחות. כרטיס דיגיטלי הוא סוג של כרטיס שניתן להשתמש בו לאחסון מידע. זה יכול להיות כרטיס פיזי או אפליקציה. הוא משמש בדרך כלל לאחסון פרטי קשר, אך הוא יכול גם לאחסן מידע אחר כגון מסלול טיול ורישום מתנות. כרטיס דיגיטלי הוא כבר לא רק פיסת נייר שאתה סוחב איתך. עם הגברת האבטחה, כרטיסים דיגיטליים מאובטחים יותר מאשר נשיאת כרטיסי נייר והם גם נוחים. כרטיסים דיגיטליים הופכים פופולריים מכיוון שהם מאפשרים לאנשים לשאת פחות דברים תוך שמירה על המידע החשוב שלהם במקום אחד.

הכרטיס הדיגיטלי הוא צורה דיגיטלית של כרטיס פיזי

 זה יכול לשמש ככרטיס נאמנות למתן הנחות ותגמולים או שהוא יכול לשמש ככרטיס ביקור.הכרטיס הדיגיטלי הוא חלק חשוב באסטרטגיית השיווק של כל עסק ומותג. זה מספק נוחות ללקוחות ומסייע בבניית קשרים איתם. כרטיסים דיגיטליים הופכים פופולריים יותר ויותר בימינו כאשר יותר מותגים משתמשים בהם לאסטרטגיות השיווק שלהם. הם נמצאים בשימוש גם על ידי קמעונאים, מסעדות, בתי מלון וכו'. כרטיסים דיגיטליים הם הדרך המושלמת ליצור אינטראקציה עם הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים שלך. הם דרך מצוינת להראות את האישיות של המותג שלך, לספק מגע אישי ולהראות איך אתה יכול לעזור להם. כרטיסים דיגיטליים הם גם דרך קלה וזולה ליצור לידים חדשים. אתה יכול להשתמש בהם ככלי שיווקי בקמפיינים שיווקיים בדוא"ל או אפילו לכלול אותם בכותרת התחתונה של האתר שלך לקבלת לידים נוספים. כרטיסים דיגיטליים גם מקלים עליך לעקוב אחר כל התוכן שלך בכל הערוצים – שיווק בדוא"ל, פוסטים בבלוג, פוסטים במדיה חברתית וכו'. כרטיסים דיגיטליים הם סוג של שיווק שהופכת פופולרית יותר ויותר בעידן הדיגיטלי. זהו סוג של תוכן נגיש בקלות וניתן לשתף אותו באינטרנט. כרטיסים דיגיטליים הם דרך יעילה לשמור על קשר עם הלקוחות שלך ולשתף מידע רלוונטי על העסק שלך. הם גם מאפשרים לך להישאר מעודכן בטרנדים, חדשות ואירועים.

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!