כמה עולה לתקן פיצוץ מים?

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

כמה עולה לתקן פיצוץ מים?

צנרת מפוצצת היא בעיה רצינית שעלולה להחמיר במהירות אם לא מטפלים בה בזמן. צינורות מפוצצים עלולים לשלוח עד עשרה ליטרים של מים לדקה לביתכם ולגרום לנזקי מים משמעותיים באזור שמסביב. אמנם מים משרתים אותנו נאמנה למגוון רחב של מטרות, אנחנו שותים אותם, מתקלחים בעזרתם, מבשלים ושומרים על ניקיון והיגינה הן של הבית שלנו והן שלגופנו. יחד עם זאת, שמדובר בנזקי מים, הבעיה הרבה יותר חמורה ומים יכולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים החל מרטיבות, דרך התפוררות של הטיח ועד הופעה של עובש ופטריות על הקירות. כשמחשבים כמה עולה לתקן פיצוץ מים, התשובה תלויה במספר גורמים, כולל סוג חומר הצינור, מיקומו, וגודל הבעיה, עד כמה מורכב לתקן אותה, מי בעל המקצוע שיגיע לטפל בבעיה ועוד. כמובן שחשוב להשוות מחירים בין בעלי מקצוע, אך ברגע שאיתרתם איש מקצוע מתאים, שווה להזמינו כמה שיותר מהר משום שפיצוץ מים שנשאר בלי שמתקנים אותו יכול להוביל להמון בעיות. .

מניעת פיצוצי צנרת על ידי קבלן תחזוקה שמבצע עבודות תחזוקה שוטפות היא השיטה הטובה ביותר להפחית את הסיכון להתפוצצות הצינורות, והוא יהיה זמין לטפל בהם ולהציע פתרונות נזילות או לבצע תיקונים.

יש הבדל בין תיקון לבין ניקוי צנרת

אם אתם תוהים כמה עולה לתקן פיצוץ מים, חשוב שתפרידו בין תיקון לניקוי, כי אלו שני תהליכים נפרדים. מחירי תיקון עשויים לנוע בין 1,800 ₪ ל-21,000 ₪, בהתאם למקור הפיצוץ והיקף ההשפעה שלו על הבית.

העלות הממוצעת לתיקון צינור שהתפוצץ היא בין היא בין 800 ל-4,000 ₪, ורוב האנשים נדרשים לשלם בסביבות 2,000 ₪ עבור תיקון בינוני עם קטע חדש של צינור. בקצה הנמוך של הספקטרום, עבור תיקון קל שאינו כולל החלפת צנרת, אתם יכולים לצפות לשלם 600 ₪. בקצה הגבוה, אתם יכולים לשלם עד 8,000 ₪ עבור צנרת חדשה שקשה לגשת אליה.

עלות תיקון נזקי מים

האזור הנפוץ ביותר שנפגע הוא התקרה. התשובה לשאלה כמה עולה לתקן פיצוץ מים בתקרה נעה בין 1,400 ₪ ל-4,400 ₪. ממוצע העסקה של אינסטלטור לתיקון נזק מים הוא כ-120 ₪ לשעה. אם צינור התקלקל בתקרה, עלות התיקונים יכולה להגיע עד 8,000 ₪, בהתאם לסוג התקרה והיקף הנזק.

נזקי מים רבים מתרחשים בקירות גבס, ועלות התיקון עולה 2,120 ₪ בממוצע, עם טווח של 1,200 עד 2,400 ₪, אבל המחיר יכול לעלות פחות או יותר בהתאם להרס. קיר גבס מותקן ברוב הבתים המודרניים ונמצא כמעט בכל אזורי הבית המוגמרים, כולל חדרי אמבטיה.

תיקון קיר גבס

כאשר קיר גבס נרטב ובעלי הבתים תוהים כמה עולה לתקן פיצוץ מים שמשפיע על המבנה הפנימי של הקיר, הצעות המחיר שהם יקבלו בדרך כלל מבוססות על השאלה אם יש להחליף את הקיר או שניתן לתקן אותו.

למידע נוסע בקרו באתר: https://plumbers-israel.co.il

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!