כל מה שרציתם לדעת על ייצור מעקות ברזל

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

אנשים שנמצאים בתחילתו של תהליך בניית הבית שלהם, בוודאי מתעניינים בחידושים השונים בתחום העיצוב. אחת מהמגמות הפופולריות ביותר אצל בתים דו קומתיים, היא השימוש בחומרי גלם פראיים וחזקים, ביחד עם החומרים ה"רגועים" יותר, לצורך קבלת אפקט מרשים במיוחד. כאלו הם מעקות העשויים ממתכת, למשל מעקה מתכת למרפסת לצורך הגנה על השוהים בה, או מעקה למדרגות מברזל. על ייצור מעקות ברזל כדאי ללמוד בכדי להכיר את היתרונות בחומר מיוחד זה.

מעקות ברזל למדרגות

מי צריך מעקה בתוך הבית?

כל מי שיש לו מדרגות בביתו, זקוק למעקה. מדובר בפריט שחייב להיות בטיחותי לכל דבר והוא יכול, בהנחה והוא מיוצר לפי התקנים ומותקן באופן הנכון, למנוע פציעות או תאונות בבית, בעיקר כאשר ישנם ילדים צעירים במיוחד או אנשים מבוגרים המתקשים בהליכה. ייצור מעקות ברזל מטרתו להביא ללקוחות מוצר מוגמר וחזק, כזה שיכול להחזיק מעמד לשנים ארוכות ולהישאר איתן גם כאשר אנשים נשענים עליו. מעקה בתוך הבית הופך לחלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים, גם כשהשנים חולפות.
ראו גם: מחיר מעקה ברזל

מתי יש להתקין מעקה במרפסת?

גם כאשר היא נמוכה, המרפסת עלולה להיות מסוכנת לילדים ולמבוגרים כאחד. כדאי להשקיע ולהתקין בה מעקה שיוכל להוסיף ליופיו של הבית ולהגן מפני נפילה. ייצור מעקה למרפסות יתאים את עצמו לצורה של המקום, כאשר לעיתים תהיה זו מרפסת מלבנית ולעיתים מעוגלת ומכאן שהברזל צריך לספק הגנה מכל הכיוונים. כאשר מתקינים מעקה שיש לו "בטן" והוא בולט מעט כלפי חוץ, ישנה אפשרות לשלב חפצי נוי שיונחו על המעקה, או עציצים ואדניות ובהם פרחים צבעוניים.

מעקה ברזל

כיצד מתבצע ייצור מעקות ברזל?

הברזל נחשב לחומר קשיח וחזק, אבל חשוב להבין שלצורך ייצור מעקות ברזל הופכים את חומר הגלם הזה לגמיש עד מאוד. הדרך לעשות זאת היא באמצעות חימום וכן שימוש בחומרים נוספים לציפוי, אשר מעניקים לברזל צורה יפהפייה ומונעים כניסה של מים לתוככי החומר והצטברות של חלודה. העיצוב – כאן כבר מדובר באומנות וזה תלוי הן ביצרן עצמו והן ברצונות של הלקוח. לכל אחד מהלקוחות יש להתאים את גודל המעקה והאורך המתאים ובנוסף את הדגם הרצוי.
כדאי לקבל רעיונות ולשאוב השראה מתמונות קיימות של בתים, בהם משולב מעקה עשוי ברזל, בין אם בגרם מדרגות בבית, בשער הכניסה לחצר או כמעקה למרפסת. תמונות יוכלו להמחיש בצורה הטובה ביותר את אופן השילוב של הברזל, במעקות ובתוצרים שונים גם אצלכם בבית.

מהיכן כדאי לרכוש ולהתקין מעקה או שער עשוי ברזל?

את עבודות המסגרות המקצועיות ביותר בארץ, ניתן להזמין באמצעות המרכז הישראלי למסגרות ובכך להבטיח איכות ללא פשרות של הפריטים אשר יותקנו בביתכם. אנשי המקצוע של המרכז יוכלו להגשים לכם את החלום והחזון העיצובי ולהתקין בביתכם את יצירות הברזל שתרכשו, מתוך רצון להשביע את רצונכם ולגרום לכם ליהנות מהיופי והקלאסיקה שהכנסתם הביתה.

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!