חלונות בלגים מחיר ללא תחרות

תוכן עניינים

אם חשבתם להעניק לבית שלכם מראה מיוחד באמת ולקבל מחמאות מכל עבר, הרי שכדאי להשקיע בוויזואליות של הבית גם אם מביטים בו רק מבחוץ. חלון בלגי הוא בעל מבנה שאיננו נפוץ בארץ והוא מאפיין בעיקר בתי יוקרה ייחודיים.
מדובר בפרופיל העשוי ברזל חזק, שיכול להחזיק זכוכית כבדה ומקנה מראה הדומה מעט למבצר. בקניית חלונות בלגים מחיר איננו הפתעה עבור הרוכשים, כיוון שידוע כי העלות תהיה גבוהה, אבל במקביל – מדובר בהשקעה ארוכת טווח שתחזיק מעמד שנים.

סורגים מברזל

מהם חלונות בלגיים?

חלון בלגי מבוסס על מראה המשלב ברזל וזכוכית, כאשר החלונות מסוג זה הם הרבה יותר דומיננטיים לעומת חלונות שרובכם רגילים לראות. ניתן למצוא לא מעט חלונות בלגיים אשר פרופילי הברזל שבהם מחלקים את אזור החלון לכמה "חלונות קטנים", מדויקים להפליא כמו צורות הנדסיות מושלמות. עבור התקנת חלונות בלגים מחיר יהיה גורם משמעותי, כיוון שמדובר בהשקעה רבה של עבודה מורכבת ומדויקת, על מנת להגיע למראה המבוקש וזה כמובן עולה יותר כסף.
ראו גם: סורגים שקופים מחיר

באילו בתים ניתן להתקין חלונות מהסוג הזה?

היתרון הגדול של החלונות מהסוג הזה, הוא ביכולתם לתמוך במשקל כבד ומכאן שהם מתאימים מאוד למבנים הזקוקים לחלונות ענקיים וכבדים, למשל מבני ציבור ומוסדות לימוד. אבל כאשר מדובר בבתים פרטיים – יהיו אלו בעיקר וילות גדולות, שבהן תוכלו לראות דוגמאות של חלון בלגי לסוגיו. היתרון בשימוש בברזל לצורך השילוב במבנה החלון, הוא בתכונות העיקריות והחשובות שלו שהן גמישות וכמובן חוזק ועמידות.
הברזל הוא בעל יכולת התאמה באופן מושלם למבנה – לרבות מבנים מעוגלים שהפרזול פשוט "עוטף" אותם – אך יש לו גם יתרונות נוספים. אחד מהמאפיינים החיוביים של החלון הבלגי הינו רמת העמידות שלו בפני בלאי. בשל תכונותיו הטובות, חשוב לדעת כי בית הממוקם באזור מלא בשמש וגם בית שסובל לא מעט מהגשמים בחורף, יכולים שניהם להיות אתגר עבור חומרי גלם מסוימים העומדים בחוץ. הברזל יכול לספוג את כל השינויים הללו ועדיין להישאר במיטבו במשך שנים.
ראו גם: כמה עולה סורגים לחלון?

פרגולה מברזל 

האם בהתקנת חלונות בלגים מחיר יכול להיות דינמי?

ככל שעבודת המסגרות תהיה מורכבת יותר, כך יעלה מחירו של החלון, אבל כאשר מייצרים חלונות בלגים מחיר לא מהווה באמת פונקציה, מכיוון שכאמור בעלי הבית מבינים כי מדובר בעלות גבוהה והיא, מבחינתם, שווה את זה בזכות התוצאה הסופית המרשימה להפליא.

האם אפשר לייצר חלון כזה מחומר גלם אחר?

חלונות בלגים הם סוג של סגנון עיצוב עבור חלונות והוא, לרוב, מיוחס באמת לפרופיל הברזל המותקנים על החלון וכן לסורגים הייחודיים. עם זאת, ניתן להתקין גם חלון בלגי עם פרופיל אלומיניום קל ובצביעה המקנה לו מראה של ברזל. היתרון בשימוש בברזל אמיתי, הוא ההקפדה על חוזק החלון והיכולת להיות רגועים באשר לעמידות ולחוזק של "שלד" החלון.
המרכז הישראלי למסגרות מבצע ייצור והתקנת חלונות בלגים בסגנונות שונים, המעוצבים לפי טעמו של הלקוח ובהתאמה מושלמת למבנה ביתו ולחזון העיצובי הפרטי.

התקשרו עכשיו