היתר בניה

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

 

לאחרונה החלום שלכם הוא שתהיה לכם מרפסת בבית? זה ברור שאם תבנו מרפסת שיוצאת מהסלון תוכלו לשבת בה ופשוט לראות בקו ישר את הים? אם כך, ברור מדוע לא תרצו לוותר על העניין הזה. מה שכן, חשוב לדעת שמעבר לעובדה שיש הרבה מאוד סוגים של מרפסות, כמו מרפסת תלויה או מרפסת בנויה, יש גם לא מעט פרוצדורות ובירוקרטיה שאיתן צריך להתמודד. למעשה, לא מעט אנשים מוותרים בסופו של דבר על החלום הנפלא הזה של מרפסת או הרחבת הבית כי הם חוששים מכל הנושא. איך מגישים בכלל את הבקשה להיתר בניה? למה זה חשוב? ומה בדיוק אפשר לעשות אם לא מקבלים את ההיתר המיוחל? האמת היא, שאנחנו יכולים להבין ללבכם אם אתם חוששים ודואגים. יתרה מכך, אפילו אם תפנו אל המקום הנכון לצורך קבלת היתר בניה ואפילו אם תגישו את כל המסמכים הנדרשים, כלל לא בטוח שבלי וועד חריגים תוכלו לקבל את האישור המיוחל.

 

מה בכל זאת אפשר לעשות בנידון?

 

רגע לפני שאתם מתייאשים ומוותרים לחלוטין על השיפוץ שבו אתם מעוניינים, דעו שאתם לא לבד. מעבר לעובדה שהרבה מאוד אנשים מתמודדים עם העניין של היתר בניה ולא יודעים איך להגדיל את הסיכוי לקבל אותו, כדאי לדעת שיש היום גם לא מעט מומחים שיוכלו לעזור לכם בעניין הזה. כלומר, אם יש היום אנשי מקצוע שיוכלו לא רק להגיע ולבנות אצלכם את המרפסת שעליה חלמתם, אלא הם יוכלו גם לעזור לכם לקבל את ההיתר המיוחל, למה שלא תיעזרו בהם? שימו לב: אם חשבתם לרגע לבנות ללא היתר בניה, דעו שזה עלול לסבך אתכם, ובגדול. אתם עלולים למצוא את עצמכם משלמים בסופו של דבר קנסות מאוד שמנים כי בניתם בלי היתר, אז למה להסתכן בצורה כזאת? לעומת זאת, אם תעשו את הדברים בדרך הנכונה ועם האישורים שצריך, אתם תראו שלא תצטערו על כך. בנוסף, היום, כאשר יש מומחים, כמו https://merubaim.co.il/ שיוכלו לעזור לכם ולסייע בכל מה שקשור בדרך לקבלת ההיתר הנחשף, ברור שחבל יהיה לוותר על החלום.

 

בחרו את אנשי המקצוע הכי טובים שיש

זה נכון שבכל מה שקשור להגשת בקשות שונות להיתרי בניה ניתן למצוא אונליין הרבה מאוד חומר, מידע ומאמרים, אך זה לא תמיד מספיק. בנוסף, למרות שיש הרבה אנשי מקצוע שיכולים ללוות אתכם בתהליך של קבלת ההיתר הנדרש, רק חלק מהם מגיעים עם הידע ועם הניסיון הנדרש. לכן אנחנו מציעים לכם לעצור ולבדוק במי אתם בוחרים, כי בסופו של דבר, כמובן שרק חלק מאנשי המקצוע יעשו עבודה מספיק טובה. שימו לב: פעמים רבות אפילו אם התשובה הראשונה שקיבלתם היא שלילית, בהחלט יכול להיות שבעזרת המומחים בתחום ואם תגישו את הבקשה בצורה קצת אחרת, כן תקבלו את אותו היתר בניה שדרוש לכם.

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!