החלפת סנן

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

 

 

זקוקים לשירותי החלפת סנן? ברור לך שהמים בדירה שלכם כבר לא עוברים את הניקוי שצריך? או שאולי מדובר בכלל על החלפת סנן לדוד? כך או כך, ברור שתשאלו את עצמכם איך עושים את זה בצורה נכונה. האם אנחנו צריכים להתעסק בכך לבד? והאם עצם העובדה שיש לנו בבית מזוודה עם כלי עבודה אומרת שנוכל לעשות את זה לבד? האמת היא, שלא. החלפת סנן, כמו אינספור עבודות אחרות שצריך לעשות בבית מידי פעם, זו עבודה שדורשת מאתנו ידע נרחב. צריך לדעת איך לפרק את הסנן הישן, איפה בדיוק להניח אותו ואיך לשמור שהוא לא יהווה נזק בפני עצמו. בנוסף, אם אתם רוצים להחליף סנן, בוודאי תרצו לעשות זאת בצורה הכי יעילה שאפשר ומבלי שזה יגזול לכם יותר מידי זמן. לכן רצוי להזמין איש מקצוע שיתאים לביצוע העבודה הזאת, ויפה שעה אחת קודם.

 

אל מי פונים לצורך החלפת סנן?

 

זה לא משנה מתי הייתה הפעם האחרונה שבה ביצעתם עבודה כמו החלפת סנן, כי בכל מקרה, אם אתם מחפשים עכשיו איש מקצוע מוביל, לא כדאי יהיה להתפשר. האדם שאליו אתם מתקשרים צריך להיות מוכשר, מנוסה וכמה שיותר מקצועי, כי כל אופציה אחרת עלולה להוביל לעבודה חובבנית. חשוב להבין שהרבה פעמים כאשר לא מבצעים את החלפת הסנן בצורה נכונה, התוצאה היא פגיעה במכשיר עצמו, וזה, כמובן, מיותר. לכן, אם אתם רוצים להזמין איש מקצוע שיוכל לבצע אצלכם החלפת מסנן, רצוי מאוד לברר:

 

  • האם הוא מגיע עם הניסיון הנדרש?
  • האם יש לו כלי עבודה מתקדמים לביצוע המשימה?
  • האם מדובר על איש מקצוע עם המלצות?

 

בנוסף, מהרגע שבו הבנתם שצריך לבצע החלפת סנן, בוודאי לא תרצו לחכות זמן רב. לכן יש משמעות גם ללוח הזמנים שבו עובד איש המקצוע שאליו אתם מתקשרים. מה פתאום שתשבו ותחכו לו שעות? ומה פתאום שתצטרכו להמתין ימים ארוכים עד הרגע שבו הוא יגיע אל ביתכם ויבצע את העבודה? כי להימנע מכל אלה, רצוי מאוד לעשות מראש את הבירורים הנדרשים ולפנות רק אל איש מקצוע משכמו ומעלה, המרכז לברי מים כאן לשירותכם.

 

כמה עולים שירותים בתחום הזה?

 

החלפת סנן, כמו הרבה מאוד עבודות מקצועיות אחרות שמידי פעם צריך לבצע בבית, עולות כמובן כסף ואפשר להבין מדוע. איש מקצוע מומחה מפנה את הזמן שלו, מגיע אליכם ומבצע אצלכם עבודה טכנית ופיזית בבית, כך שברור מדוע תצטרכו לשלם לו כסף. יחד עם זאת, גם כאשר מדברים על החלפת סנן אנחנו רואים שיש קשת רחבה מאוד של מחירים. לכן, אם אתם יכולים לברר מראש כמה גובה עבוד עבודה כזאת איש המקצוע שאליו חשבתם לפנות, למה שלא תעשו זאת? תוכלו לחסוך בצורה כזאת לא מעט כסף ולכן זה מומלץ.

 

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!